Proprietar
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

42.300 €
7.35 € / mp

Teren de vanzare in Comuna Lazareni in suprafat ...

Lăzăreni

5.754 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
5

43.000 €
7.08 € / mp

RECO Teren intravilan Lazareni

Lăzăreni

6.075 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
2

35.000 €
0.78 € / mp

RECO Terenuri Comuna Lazareni

Lăzăreni

44.805 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
5

38.000 €
3.30 € / mp

RECO Teren extravilan 11500 mp -Lazareni

Lăzăreni

11.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

18.000 €
18 € / mp

RECO Teren intravilan pentru casa 1000 mp Lazar ...

Lăzăreni

1.000 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

11 luni în urmă
4

38.900 €
6.49 € / mp

TEREN INTRAVILAN 5.995 MP | COMUNA SUMUGIU | BI ...

Șumugiu

La ~10km distanță

5.995 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
7

39.000 €
11.98 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Tasad - comuna D ...

Tășad

La ~10km distanță

3.255 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
2

20.000 €
40 € / mp

Teren de vanzare cu posibilitatea de constructi ...

Hidișelu de Jos

La ~10km distanță

500 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

29.000 €
11.23 € / mp

Vand teren in Santelec

Sântelec

La ~10km distanță

2.583 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

50.130 €
45 € / mp

Teren de vanzare, la iesirea din Baile Felix, B ...

Hidișelu de Sus

La ~10km distanță

1.114 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

85.120 €
19 € / mp

Teren intravilan de vanzare la E79, Hidiselu de ...

Hidișelu de Sus

La ~10km distanță

4.480 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
7

96.500 €
22.10 € / mp

TEREN INTRAVILAN | 4300 MP | HIDISELUL DE SUS | ...

Hidișelu de Sus

La ~10km distanță

4.367 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

96.900 €
20 € / mp

Teren intravilan cu dublu front stradal, Hidise ...

Hidișelu de Sus

La ~10km distanță

4.845 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

28.386 €
18 € / mp

Teren intravilan de vanzare, Hidiselul de Sus, ...

Hidișelu de Sus

La ~10km distanță

1.577 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
3

9.000 €
15 € / mp

RECO Teren intravilan langa padure Pausa

Hidișelu de Sus

La ~10km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
6

13.000 €
26 € / mp

RECO Teren intravilan pentru casa 500 mp , Hidi ...

Hidișelu de Sus

La ~10km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

136.656 €
12 € / mp

Teren mixt de vanzare in Hidiselu de Jos, Bihor

Hidișelu de Sus

La ~10km distanță

11.388 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

160.000 €
28.07 € / mp

RECO Teren intravilan in Cordau zona- inelul Me ...

Cordău

La ~10km distanță

5.700 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

75.900 €
14.87 € / mp

RECO Teren intravilan in Cordau-Sanmartin

Cordău

La ~10km distanță

5.104 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

69.800 €
40 € / mp

Teren intravilan in Cordau, Bihor

Cordău

La ~10km distanță

1.745 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

56.520 €
30 € / mp

Teren intravilan de vanzare la intrarea in Cord ...

Cordău

La ~10km distanță

1.884 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
20

62.000 €
62 € / mp

RECO Teren intravilan +utilitati 1000 mp zona B ...

Cordău

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

91.000 €
37.84 € / mp

Teren intravilan de vanzare Betfia, Bihor, Roma ...

Betfia

La ~10km distanță

2.405 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
6

69.900 €
23.30 € / mp

Teren intravilan in localitatea Betfia

Betfia

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
3

80.000 €
80.65 € / mp

RECO Teren intravilan Betfia cu Panorama si uti ...

Betfia

La ~10km distanță

992 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
5

123.500 €
38 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Betfia, Bihor

Betfia

La ~10km distanță

3.250 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
4

81.900 €
81.82 € / mp

RECO Teren intravilan in Betfia

Betfia

La ~10km distanță

1.001 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
5

84.900 €
42.45 € / mp

RECO Teren intravilan in Betfia 2000 mp

Betfia

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

26.000 €
52 € / mp

Teren intravilan 500mp, Betfia, Bihor

Betfia

La ~10km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

95.800 €
102.800 €
65.13 € / mp

Teren 1471mp Betfia

Betfia

La ~10km distanță

1.471 mp teren
Construcții