Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Agenție

9 luni în urmă
11

28.000 €
4.83 € / mp

Reco Teren 5800 mp in Ghenetea | Strada asfalt ...

Ghenetea

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

50.500 €
15.68 € / mp

RECO teren generos cu fundatie in Petreu

Petreu

La ~15km distanță

3.221 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
2

186.000 €
4.23 € / mp

RECO Teren in Huta Sinteu

Șinteu

La ~20km distanță

44.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
3

55.800 €
4.94 € / mp

TEREN DE VANZARE IN SINTEU

Șinteu

La ~20km distanță

11.290 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
4

99.900 €
14.02 € / mp

De vanzare teren zona pitoreasca in Simleu

Central, Șimleu Silvaniei

La ~30km distanță

7.127 mp teren
Construcții