Proprietar
Proprietăți unice: 14
Proprietari: 1
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
6

450.000 €
56.25 € / mp

Teren industrial de 8000mp si front de 90 m de ...

Borș

8.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
7

219.000 €
16.34 € / mp

RECO Teren intravilan in Bors 13400 mp front 50 ...

Borș

13.400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

466.462 €
385.506 €
39.53 € / mp

Teren industrial de vanzare in Santion, aproape ...

Borș

11.800 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

35.400 €
3 € / mp

Teren intravilan, zona Borsului

Borș

11.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

58.203 €
84.605 €
16.10 € / mp

Teren industrial de vanzare, Puz aprobat, Parcu ...

Borș

3.614 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

353.264 €
45.98 € / mp

Teren industrial de vanzare Calea Borsului, Bih ...

Borș

7.683 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

500.000 €
100 € / mp

Teren industrial de vanzare in Oradea, zona Ind ...

Borș

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

99.000 €
72.47 € / mp

De vânzare teren intravilan 1,366mp Borș / Șose ...

Borș

1.366 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

327.500 €
25 € / mp

Teren industrial de vanzare 13100 mp, Bors, Bih ...

Borș

13.100 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
5

36.000 €
63.94 € / mp

Teren intravilan com Bors, 563 mp, 32 ml front- ...

Borș

563 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

76.900 €
31.76 € / mp

RECO Teren intravilan Calea Borsului

Borș

2.421 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
1

17.000 €
6.30 € / mp

RECO Teren extravilan 2700mp Bors

Borș

2.700 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
14

53.000 €
43.62 € / mp

RECO Teren intravilan cu toate utilitatile in B ...

Borș

1.215 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

1.820.000 €
35.00 € / mp

TEREN INDUSTRIAL CU PUZ | 5,2 HA | BORS - ORADE ...

Borș

52.001 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
5

45.000 €
15 € / mp

RECO Teren Santion

Sântion

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
3

39.000 €
13 € / mp

RECO Teren extravilan in Santion

Sântion

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
4

19.500 €
26.35 € / mp

RECO Teren intravilan in Tarian

Tărian

La ~5km distanță

740 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
2

45.000 €
31.91 € / mp

Teren intravilan cu proiect de casa de vanzare ...

Tărian

La ~5km distanță

1.410 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

64.800 €
25.92 € / mp

Teren intravilan in Santaul Mare

Santăul Mare

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

35.000 €
35 € / mp

Teren intravilan , suprafață 1000 mp, Santăul M ...

Santăul Mare

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

35.500 €
24.67 € / mp

Teren 1,439mp Santaul Mare / Strada principala

Santăul Mare

La ~5km distanță

1.439 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

30.129 €
60.26 € / mp

Teren intravilan de vanzare la 8 km de Oradea, ...

Palota

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

357.000 €
30 € / mp

Teren industrial de vanzare, dublu front strada ...

Palota

La ~5km distanță

11.900 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1.355.200 €
2,710.40 € / mp

45 parcele de teren pentru casa, de vanzare, Sa ...

Palota

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

100.000 €
50 € / mp

Oportunitate - 4 parcele de teren de vanzare in ...

Sântandrei

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

250.000 €
24.51 € / mp

Teren intravilan

Sântandrei

La ~5km distanță

10.200 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
8

117.000 €
58.50 € / mp

RECO Teren Santandrei 2000mp

Sântandrei

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

37.500 €
75 € / mp

Toate utilitatile - Parcele Santandrei 500 - 18 ...

Sântandrei

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

41.000 €
74.55 € / mp

Teren situat in Sintandrei BH

Sântandrei

La ~5km distanță

550 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

80.000 €
80 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Santandrei, 1000 ...

Sântandrei

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Bors, Județul Bihor

Bors, situat în apropierea graniței cu Ungaria, este o zonă în dezvoltare, ideală pentru investiții imobiliare. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de construcții din această localitate, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcție este de aproximativ 46.000 euro, cu oferte ce încep de la 33.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.792 euro.
  • Dimensiuni variate: Terenurile disponibile au o dimensiune standard de 563 m².
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul pe metru pătrat variază între 12 euro și 100 euro, cu un preț mediu de 29 euro/m².
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 59 de zile, indicând o piață activă.

Bors reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută terenuri de construcție la prețuri accesibile. Ești pregătit să investești în viitorul tău? Explorează acum terenurile disponibile în Bors!