Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Agenție
Comision 0%

17 ore în urmă
11

35.000 €
10 € / mp

Teren intravilan de vânzare, Sat Bogdănști, Com ...

Bogdănești (Traian)

La ~10km distanță

3.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
16

47.900 €
18.75 € / mp

Teren intravilan 2554 mp, com. Prajesti, jud. B ...

Prăjești (Traian)

La ~10km distanță

2.554 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
2

83.240 €
20 € / mp

4162 mp teren parcelabil in loturi de 1000 mp, ...

Dumbrava (Berești-Bistrița)

La ~10km distanță

4.162 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
3

49.200 €
12 € / mp

Traian - langa padure - 4.100 mp - deschidere 2 ...

Traian

La ~10km distanță

4.100 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
6

69.000 €
17.25 € / mp

Teren Traian pretabil cartier Case

Traian

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

28.800 €
10.25 € / mp

Teren intravilan 2800 mp de vanzare Prajesti (T ...

Traian

La ~10km distanță

2.811 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

53.000 €
5.32 € / mp

Teren 9969 mp, situat la E85, între două intrăr ...

Hârlești

La ~10km distanță

9.969 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

30.000 €
6.38 € / mp

Teren 5.700 mp | Intravilan + extravilan | Util ...

Zăpodia (Traian)

La ~10km distanță

4.700 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
5

32.000 €
6.40 € / mp

Teren 5000 mp, Dumbrava - Itesti, jud. Bacau, l ...

Itești

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

168.000 €
9.23 € / mp

Teren intravilan parcelabil Deschidere 44 ml ...

Săucești

La ~15km distanță

18.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
7

16.500 €
18.33 € / mp

Teren de vanzare Siretu Saucesti Bacau

Săucești

La ~15km distanță

900 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
6

72.000 €
60 € / mp

Saucesti-platou Bogdan Voda-intravilan-1.200 mp ...

Săucești

La ~15km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
1

342.500 €
24.87 € / mp

Teren Bogdan Voda E85

Bogdan Vodă

La ~15km distanță

13.773 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

129.500 €
41.05 € / mp

Parcele teren intravilan comuna Bogdan Voda, ju ...

Bogdan Vodă

La ~15km distanță

3.155 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
10

69.500 €
18.29 € / mp

Teren Lilieci

Lilieci

La ~15km distanță

3.800 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

75.000 €
25 € / mp

Teren intravilan Lilieci, Hemeius, Bacau

Lilieci

La ~15km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
14

106.800 €
31.41 € / mp

Teren de vanzare 3400 mp Lilieci Bacau

Lilieci

La ~15km distanță

3.400 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

29.700 €
25.49 € / mp

Lot de casa in Lilieci - de vanzare

Lilieci

La ~15km distanță

1.165 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
8

83.333 €
110.000 €
10 € / mp

Teren intravilan, 8333 mp, la E85, comuna Secui ...

Secuienii Noi

La ~15km distanță

8.333 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

115.000 €
17.42 € / mp

Teren de vanzare la DN2F Bacau-Vaslui la intrar ...

Bijghir

La ~15km distanță

6.600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
15

61.000 €
130.34 € / mp

Loturi de teren de vanzare in Bacau, Calea Mol ...

Calea Moldovei, Bacău

La ~15km distanță

468 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
5

120.000 €
72.03 € / mp

Teren de vânzare – Calea Moldovei, B ...

Calea Moldovei, Bacău

La ~15km distanță

1.666 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

36.233 €
19 € / mp

Teren intravilan cu suprafata de 1907 mp, varia ...

Mărgineni

La ~15km distanță

1.907 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

225.000 €
67.16 € / mp

Margineni (Royal Garden), 3350 mp intravilan, s ...

Mărgineni

La ~15km distanță

3.350 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

14.000 €
43.75 € / mp

Loturi teren intravilan, Mărgineni

Mărgineni

La ~15km distanță

320 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

234.000 €
39.17 € / mp

Teren intravilan parcelat 13 loturi, Mărgineni

Mărgineni

La ~15km distanță

5.974 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
9

82.500 €
55 € / mp

Gheraiesti-str. Lunca Bistritei-la asfalt-1.500 ...

Gherăiești, Bacău

La ~15km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
4

510.708 €
106 € / mp

Teren 4,818 mp la strada principala in Gheraies ...

Gherăiești, Bacău

La ~15km distanță

4.818 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

49.500 €
53.900 €
41.25 € / mp

Teren 1200mp Gheraiesti

Gherăiești, Bacău

La ~15km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
11

26.000 €
39.16 € / mp

Teren intravilan multifunctional, Hemeius. PRET ...

Hemeiuș

La ~15km distanță

664 mp teren
Construcții