Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

718.400 €
295.88 € / mp

Teren 2428mp (dubla deschidere) in zona Apusulu ...

Uverturii, Sector 6

376 m (5 min)

2.428 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

459.990 €
5.26 € / mp

teren | suprafață 874 mp | POT: 70 | CUT: 3.05 ...

Uverturii, Sector 6

312 m (4 min)

874 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

865.760 €
560 € / mp

Teren vanzare stradal Uverturii - 1km de metrou ...

Uverturii, Sector 6

817 m (10 min)

1.546 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
2

118.000 €
390.73 € / mp

Vanzare teren Militari zona M3

Apusului, Sector 6

La ~5km distanță

283 m (4 min)

302 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

139.800 €
279.60 € / mp

Teren intravilan constructii- 500 mp, Apusului ...

Apusului, Sector 6

La ~5km distanță

964 m (12 min)

500 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

9.200.000 €
460 € / mp

Zona Militari teren 20.000 mp desch. 79 m

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

239 m (3 min)

20.000 mp teren
Construcții

Agenție

4 luni în urmă
3

850.000 €
170 € / mp

Teren de vanzare 5000 mp Chiajna - Bucuresti - ...

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
10

270.000 €
288.000 €
450 € / mp

Militari Iuliu Maniu Vijeliei - 600 mp, dubla d ...

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

528 m

600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
4

1.677.491 €
1.386.357 €
366.02 € / mp

Teren Bucuresti Iuliu Maniu Militari

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

4.583 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
3

2.868.245 €
2.370.451 €
805.46 € / mp

Teren intravilan *3562mp // P+4 // zona Militar ...

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

3.561,91 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

470.000 €
99.83 € / mp

Teren Hornbach, stradal

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

4.708 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

11.550.000 €
350 € / mp

Terenul de vanzare Valea Cascadelor, 350 euro ...

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

742 m (7 min)

33.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

900.000 €
180 € / mp

Teren Intravilan | Militari | Pacii | 5000 Mp

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

931 m

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
13

263.700 €
450 € / mp

Teren de vanzare Militari Str.Padurarilor Sect. ...

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

857 m

586 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

450.000 €
982.53 € / mp

*Oportunitate de investiție: Teren de colt ...

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

982 m (12 min)

458 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

170.000 €
204.08 € / mp

Teren Liber 833 m.p. Militari Residence cu Pos ...

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

888 m (11 min)

833 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

35.000 €
70 € / mp

Loturi teren în rate de la proprietar

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

3.660.250 €
3.025.000 €
466.99 € / mp

Militari, str. Stupca 37-47, apa si canalizare ...

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

7.838 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
23

286.000 €
529.63 € / mp

VANZARE TEREN INTRAVILAN DE 540 mp SITUAT IN M ...

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

540 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

2.050.000 €
205 € / mp

MILITARI - CENTURA BUCURESTI TEREN 10.000 MP IN ...

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

6.200.000 €
413.33 € / mp

Teren Iuliu Maniu, Militari

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
4

6.000.000 €
400 € / mp

De vânzare: teren 15 000mp - Bd. Iuliu Maniu - ...

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

637 m

15.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

220.000 €
211.54 € / mp

Teren P+4 Sector 6 – 1040 mp, dublă deschidere, ...

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

520 m

1.040 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

7.000.000 €
1,590.91 € / mp

Teren pentru Dezvoltare Premium în Vestul ...

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

306 m (4 min)

4.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
3

3.862.100 €
275 € / mp

Land for sale in Millitari

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

840 m

14.044 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
3

739.370 €
611.050 €
454.44 € / mp

VANZARE TEREN 1627 MP. - DRM. MANASTIREA GOVORA ...

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

1.627 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

3.429.501 €
361 € / mp

De Vanzarev Teren 8.500 mp |Sector 6 | Parcelat ...

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

9.500 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

345.000 €
299.48 € / mp

Teren 1,152mp Strada Valea Cascadelor

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

532 m (7 min)

1.152 mp teren
Construcții
Agenție

4 zile în urmă
4

5.124.350 €
364.88 € / mp

Oportunitate rara de investitie | de vanzare |1 ...

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

571 m (7 min)

14.044,65 mp teren
Construcții
Agenție

Azi
3

465.000 €
531.43 € / mp

Militari-Uverturii, teren 875 mp, deschidere 17 ...

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

391 m (5 min)

875 mp teren
Construcții