Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
2

139.800 €
279.60 € / mp

Teren intravilan constructii- 500 mp, Apusului ...

Apusului, Sector 6

964 m (12 min)

500 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

118.000 €
390.73 € / mp

Vanzare teren Militari zona M3

Apusului, Sector 6

283 m (4 min)

302 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

7 luni în urmă
4

459.990 €
5.26 € / mp

teren | suprafață 874 mp | POT: 70 | CUT: 3.05 ...

Uverturii, Sector 6

La ~5km distanță

312 m (4 min)

874 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

865.760 €
560 € / mp

Teren vanzare stradal Uverturii - 1km de metrou ...

Uverturii, Sector 6

La ~5km distanță

817 m (10 min)

1.546 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

718.400 €
295.88 € / mp

Teren 2428mp (dubla deschidere) in zona Apusulu ...

Uverturii, Sector 6

La ~5km distanță

376 m (5 min)

2.428 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
1

9.200.000 €
460 € / mp

Zona Militari teren 20.000 mp desch. 79 m

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

239 m (3 min)

20.000 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
3

850.000 €
170 € / mp

Teren de vanzare 5000 mp Chiajna - Bucuresti - ...

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
10

270.000 €
288.000 €
450 € / mp

Militari Iuliu Maniu Vijeliei - 600 mp, dubla d ...

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

528 m

600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
4

1.677.491 €
1.386.357 €
366.02 € / mp

Teren Bucuresti Iuliu Maniu Militari

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

4.583 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
3

2.868.245 €
2.370.451 €
805.46 € / mp

Teren intravilan *3562mp // P+4 // zona Militar ...

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

3.561,91 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

470.000 €
99.83 € / mp

Teren Hornbach, stradal

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

4.708 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

11.550.000 €
350 € / mp

Terenul de vanzare Valea Cascadelor, 350 euro ...

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

742 m (7 min)

33.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

900.000 €
180 € / mp

Teren Intravilan | Militari | Pacii | 5000 Mp

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

931 m

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
13

263.700 €
450 € / mp

Teren de vanzare Militari Str.Padurarilor Sect. ...

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

857 m

586 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

450.000 €
982.53 € / mp

*Oportunitate de investiție: Teren de colt ...

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

982 m (12 min)

458 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

170.000 €
204.08 € / mp

Teren Liber 833 m.p. Militari Residence cu Pos ...

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

888 m (11 min)

833 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

35.000 €
70 € / mp

Loturi teren în rate de la proprietar

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

3.660.250 €
3.025.000 €
466.99 € / mp

Militari, str. Stupca 37-47, apa si canalizare ...

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

7.838 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
23

286.000 €
529.63 € / mp

VANZARE TEREN INTRAVILAN DE 540 mp SITUAT IN M ...

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

540 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

2.050.000 €
205 € / mp

MILITARI - CENTURA BUCURESTI TEREN 10.000 MP IN ...

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

6.200.000 €
413.33 € / mp

Teren Iuliu Maniu, Militari

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
4

6.000.000 €
400 € / mp

De vânzare: teren 15 000mp - Bd. Iuliu Maniu - ...

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

637 m

15.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

220.000 €
211.54 € / mp

Teren P+4 Sector 6 – 1040 mp, dublă deschidere, ...

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

520 m

1.040 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

7.000.000 €
1,590.91 € / mp

Teren pentru Dezvoltare Premium în Vestul ...

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

306 m (4 min)

4.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
3

3.862.100 €
275 € / mp

Land for sale in Millitari

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

840 m

14.044 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
3

739.370 €
611.050 €
454.44 € / mp

VANZARE TEREN 1627 MP. - DRM. MANASTIREA GOVORA ...

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

1.627 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

3.429.501 €
361 € / mp

De Vanzarev Teren 8.500 mp |Sector 6 | Parcelat ...

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

9.500 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

345.000 €
299.48 € / mp

Teren 1,152mp Strada Valea Cascadelor

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

532 m (7 min)

1.152 mp teren
Construcții
Agenție

4 zile în urmă
4

5.124.350 €
364.88 € / mp

Oportunitate rara de investitie | de vanzare |1 ...

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

571 m (7 min)

14.044,65 mp teren
Construcții
Agenție

Azi
3

465.000 €
531.43 € / mp

Militari-Uverturii, teren 875 mp, deschidere 17 ...

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

391 m (5 min)

875 mp teren
Construcții