Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

10 luni în urmă
3

8.600.000 €
200 € / mp

Teren intravilan Bulevardul Timisoara 43.000 mp

Vest, Sector 6

502 m (6 min)

43.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

271.639 €
43.99 € / mp

Teren de vanzare Dragomiresti Vale centura Bucu ...

Vest, Sector 6

6.175 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
17

1.315.054 €
1.086.822 €
131.51 € / mp

Teren de vanzare cu autorizatie pentru 2 hale - ...

Nord, Sector 1

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

1.373.540 €
140 € / mp

Teren Soseaua de centura Odai

Nord, Sector 1

La ~5km distanță

9.811 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă

430.000 €
2.00 € / mp

De vânzare Teren 215,348 mp Glina, lâ ...

Nord-Vest, Sector 4

La ~5km distanță

226 m (2 min)

215.348 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
7

1.900.000 €
195.88 € / mp

Teren intravilan 9700 mp, sector 1, Bucuresti

Nord, Sector 1

La ~5km distanță

743 m (8 min)

9.700 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

750.000 €
150 € / mp

Teren soseaua de centura Odai

Nord, Sector 1

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

625.000 €
125 € / mp

Teren 5,000mp Soseaua Odai

Nord, Sector 1

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

69.000 €
35.04 € / mp

LAZU - SELGROS (Cod 01) Teren intravilan ideal ...

Sud, Sector 4

La ~5km distanță

1.969 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

6.000.000 €
20 € / mp

Teren Ciorogarla cu PUZ aprobat-zona Emag, CTP

Exterior Vest, Sector 6

La ~5km distanță

300.000 mp teren
Construcții
Dezvoltator
Comision 0%

10 luni în urmă
7

39.000 €
78 € / mp

Bella Casa Residence,UTILITATILE PE LOT,ASFALT, ...

Exterior Vest, Sector 6

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

5.840.000 €
400 € / mp

Teren intravilan Iuliu Maniu - Militari

Ultracentral

La ~5km distanță

478 m (6 min)

14.600 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

855.000 €
45 € / mp

Teren Autostrada Bucuresti Pitesti-Rompescaria, ...

Exterior Vest, Sector 6

La ~5km distanță

19.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

1.700.000 €
134.92 € / mp

Teren Vânzare zona Băneasa

Nord, Sector 1

La ~5km distanță

12.600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

1.830.125 €
1.512.500 €
1,797.77 € / mp

Ultracentral Pache Protopopescu Mihai Bravu

Ultracentral

La ~5km distanță

661 m (8 min)

1.018 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

950.000 €
1.250.000 €
67.86 € / mp

Logistica Comercial Industrial-Doua Deschideri

Nord, Sector 1

La ~5km distanță

14.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
8

365.000 €
958.01 € / mp

Teren 381 mp zona Casa Poporului Sabinelor Uran ...

Periferie, București

La ~5km distanță

444 m

381 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

1.050.000 €
31.53 € / mp

Vanzare Teren Dn4 str. Mecanizarii

Sud, Sector 4

La ~5km distanță

33.300 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

135.000 €
140.000 €
305.43 € / mp

Teren Paradisul Verde | Corbeanca | 442MP | Toa ...

Nord, Sector 1

La ~5km distanță

442 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
3

1.200.000 €
40 € / mp

Teren intravilan strategic cu infrastructură ex ...

Periferie, București

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

75.000 €
150 € / mp

520m diamantului lîngă statia stb și noul kaufl ...

Central, Ultracentral

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Intravilan
Agenție

9 luni în urmă

391.584 €
24 € / mp

Vindem Teren Rezidențial 16.316 mp - Ciolp ...

Nord-Vest, Sector 4

La ~5km distanță

711 m

16.316 mp teren
Construcții
Agenție

2 zile în urmă
1

546.000 €
2,060.38 € / mp

Teren cu Casa de vanzare Titulescu Piata Vict ...

Central, Ultracentral

La ~5km distanță

118 m (1 min)

265 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

25.000 €
44.80 € / mp

Teren de vanzare, 558mp Bragadiru, zona de cas ...

Central, Ultracentral

La ~5km distanță

558 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

260.000 €
533.88 € / mp

Vanzare teren/ 487 mp/ Sector 4

Periferie, București

La ~5km distanță

487 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

1.700.000 €
1,812.37 € / mp

Teren intravilan cu proiect Calea Plevnei-desch ...

Ultracentral

La ~5km distanță

424 m (5 min)

938 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
7

5.124.350 €
4.235.000 €
512.44 € / mp

TEREN DE VANZARE DRUMUL CIOROGARLA - IDEAL LOGI ...

Periferie, București

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

1.290.400 €
800 € / mp

Teren 1,613mp Calea Vacaresti

Periferie, București

La ~5km distanță

827 m

1.613 mp teren
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
3

5.700.000 €
1,432.16 € / mp

Centrul Istoric Teren 1420 mp cu imobile vechi ...

Centrul Istoric, Ultracentral

La ~5km distanță

502 m (6 min)

1.420 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

420.000 €
1,050.00 € / mp

Teren 400 mp poziție excelentă în centrul capit ...

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

501 m

400 mp teren
Construcții