Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

104.961 €
152.265 €
10.34 € / mp

Teren Mihailesti. Intravilan, construibil. Supe ...

Central, Mihăilești

10.151 mp teren
f.s. 23 m
Intravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
3

1.350.000 €
3.94 € / mp

Mihailesti-Giurgiu-DN6

Nord, Mihăilești

La ~5km distanță

343.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
1

1.029.000 €
3 € / mp

Teren parcelat in Mihailesti

Central, Mihăilești

La ~5km distanță

343.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

124.000 €
8.27 € / mp

Teren 15.000 mp-Oportunitate de investitie Miha ...

Nord-Est, Mihăilești

La ~5km distanță

15.000 mp teren
f.s. 35 m
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

56.029 €
43 € / mp

vand teren intravilan langa padure, Ilfov Clinc ...

Ordoreanu

La ~5km distanță

1.303 mp teren
f.s. 60 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

36.000 €
12 € / mp

Teren 3.000 mp in Domnesti - Pret bun, oportuni ...

Domnești

La ~10km distanță

3.000 mp teren
f.s. 15 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

1.240.000 €
40 € / mp

Teren 31000 mp în Domnești

Domnești

La ~10km distanță

31.000 mp teren
f.s. 76 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

324.000 €
20 € / mp

Teren 16200+5000 la A0

Ciorogârla

La ~15km distanță

16.200 mp teren
f.s. 40 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

150.000 €
30 € / mp

Vand 5000 mp intravilan la 800 m de intersectia ...

Ciorogârla

La ~15km distanță

5.000 mp teren
f.s. 18 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

122.040 €
14 € / mp

Teren intravilan Jilava

Jilava

La ~15km distanță

8.717 mp teren
f.s. 80 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

150.000 €
20 € / mp

Teren agricol intravilan

Jilava

La ~15km distanță

7.500 mp teren
f.s. 29 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

200.670 €
30 € / mp

📍 Teren intravilan de vânzare/pret negociabil ...

Adunații-Copăceni

La ~15km distanță

6.689 mp teren
f.s. 32 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

114.000 €
19 € / mp

Teren intravilan 6000 mp Adunatii Copaceni Giur ...

Adunații-Copăceni

La ~15km distanță

6.000 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

85.000 €
190.16 € / mp

Teren intravilan Chiajna / Militari Residence

Chiajna

La ~15km distanță

447 mp teren
f.s. 27 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

420.000 €
21 € / mp

Teren de vanzare, Bolintin Deal, Jud. Giurgiu

Bolintin-Deal

La ~15km distanță

20.000 mp teren
f.s. 70 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

1 €
0 € / mp

Particular,oportunitate investiții

Clejani

La ~15km distanță

f.s. 300 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

50.000 €
71.000 €
17.64 € / mp

Teren Intravilan Jilava-Ilfov

1 Decembrie 1918, Sector 3

La ~20km distanță

2.834 mp teren
f.s. 10 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

100.000 €
20 € / mp

Teren intravilan Malu-Spart 5000 mp- 20€/mp

Malu Spart

La ~20km distanță

5.000 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

2.090.000 €
110 € / mp

Teren Popești Leordeni

Exterior Sud, Popești-Leordeni

La ~20km distanță

19.000 mp teren
f.s. 44 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

380.000 €
58.91 € / mp

Teren intravilan Drumul Lunca Veche nr. 164-168 ...

Splaiul Unirii, Sector 3

La ~20km distanță

6.450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

456.320 €
310 € / mp

Teren intravilan 1472 mp cu 310 euro/mp, toate ...

Străulești, Sector 1

La ~20km distanță

814 m

1.472 mp teren
f.s. 60 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

154.080 €
120 € / mp

Teren 1284mp Mogosoaia

Mogoșoaia

La ~25km distanță

1.284 mp teren
f.s. 35 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

992.709 €
27 € / mp

Teren extravilan la șoseaua de centură în Pante ...

Central, Pantelimon

La ~25km distanță

36.767 mp teren
f.s. 30 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

295.256 €
26 € / mp

Vand teren extravilan agricol Otopeni langa uni ...

Central, Otopeni

La ~30km distanță

11.356 mp teren
f.s. 55 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

5.100 €
20.99 € / mp

Vand teren langa A0

Glina

La ~30km distanță

243 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

11.000 €
19.50 € / mp

Vand teren langa A0 , suprafata 564 mp

Glina

La ~30km distanță

564 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

99.300 €
3 € / mp

Proprietar, terenuri agricole extravilane, cada ...

Glina

La ~30km distanță

33.100 mp teren
f.s. 28 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

5.626.500 €
16.43 € / mp

Padure/teren de vanzare zona Iancu Nicolae - Pa ...

Central, Voluntari

La ~30km distanță

342.400 mp teren
f.s. 140.88000488281 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

29.580 €
12 € / mp

Teren extravilan Gulia, Dâmbovița

Tărtășești

La ~30km distanță

2.465 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

25.000 €
5 € / mp

Teren de vânzare

Găiseni

La ~30km distanță

5.000 mp teren
Extravilan
Agricol