Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

200.670 €
30 € / mp

📍 Teren intravilan de vânzare/pret negociabil ...

Adunații-Copăceni

6.689 mp teren
f.s. 32 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

114.000 €
19 € / mp

Teren intravilan 6000 mp Adunatii Copaceni Giur ...

Adunații-Copăceni

6.000 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

223.200 €
10 € / mp

Teren 22320 mp - Adunații Copaceni

Adunații-Copăceni

La ~5km distanță

22.320 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
3

58.300 €
20 € / mp

Teren de vânzare – 2.915 mp | Comuna Copăceni, ...

Copăceni

La ~5km distanță

2.915 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
4

40.000 €
75.47 € / mp

TEREN INTRAVILAN DE VANZARE ADUNATII COPACENI/ ...

Copăceni

La ~5km distanță

530 mp teren
f.s. 530 m
Intravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

14.820 €
6 € / mp

0% COMISION TEREN DE VÂNZARE DE 2470 MP CU POTE ...

Copăceni

La ~5km distanță

2.470 mp teren
f.s. 12 m
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
4

505.388 €
13 € / mp

Teren intravilan 38.876 mp, Deschidere 72 ml, C ...

Copăceni

La ~5km distanță

38.876 mp teren
f.s. 72 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

180.000 €
14.63 € / mp

teren langa centura A0

1 Decembrie

La ~5km distanță

12.300 mp teren
f.s. 50 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

122.040 €
14 € / mp

Teren intravilan Jilava

Jilava

La ~10km distanță

8.717 mp teren
f.s. 80 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

150.000 €
20 € / mp

Teren agricol intravilan

Jilava

La ~10km distanță

7.500 mp teren
f.s. 29 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

1.234.431 €
11 € / mp

Patru terenuri de vanzare langa A0 Sintesti - V ...

Vidra

La ~10km distanță

112.221 mp teren
f.s. 500 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
11

139.035 €
65 € / mp

Oportunitate de investitie, Teren 2139 mp, Drum ...

Berceni, Sector 4

La ~10km distanță

2.139 mp teren
f.s. 23 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

71.000 €
25.05 € / mp
45.600 €

Teren Intravilan Jilava-Ilfov

1 Decembrie 1918, Sector 3

La ~20km distanță

2.834 mp teren
f.s. 10 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

1.240.000 €
40 € / mp

Teren 31000 mp în Domnești

Domnești

La ~20km distanță

31.000 mp teren
f.s. 76 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

288.151 €
1.80 € / mp

Teren Extravilan GIURGIU 16 Ha (la 50km de Bucu ...

Ghimpați

La ~20km distanță

160.084 mp teren
f.s. 500 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

945.000 €
1.50 € / mp

Teren de 63 ha de vânzare

Ghimpați

La ~20km distanță

630.000 mp teren
f.s. 100 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

260.000 €
26 € / mp

Domnesti-Teghes, 10000mp, 50X200, intravilan, a ...

Țegheș

La ~20km distanță

10.000 mp teren
f.s. 50 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

5.100 €
20.99 € / mp

Vand teren langa A0

Glina

La ~20km distanță

243 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

11.000 €
19.50 € / mp

Vand teren langa A0 , suprafata 564 mp

Glina

La ~20km distanță

564 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

99.300 €
3 € / mp

Proprietar, terenuri agricole extravilane, cada ...

Glina

La ~20km distanță

33.100 mp teren
f.s. 28 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

290.000 €
29 € / mp

Teren intravilan 10000 mp Frumusani Pasarea Cal ...

Frumușani

La ~25km distanță

10.000 mp teren
f.s. 55 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

19.000 €
19 € / mp

Teren Orasti,jud Calarasi

Frumușani

La ~25km distanță

1.000 mp teren
f.s. 71 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

87.500 €
2.50 € / mp

Vand teren extravilan agricol Frumusani, 35.000 ...

Frumușani

La ~25km distanță

35.000 mp teren
f.s. 15 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

420.432 €
1.50 € / mp

Vand teren agricol Baneasa Giurgui 28 HA

Băneasa

La ~25km distanță

280.288 mp teren
f.s. 900 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

324.000 €
20 € / mp

Teren 16200+5000 la A0

Ciorogârla

La ~25km distanță

16.200 mp teren
f.s. 40 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

4.650.000 € + TVA
13.58 € + TVA / mp

Padure/teren de vanzare zona Iancu Nicolae - Pa ...

Central, Voluntari

La ~30km distanță

342.400 mp teren
f.s. 140.88000488281 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

531.300 €
1.50 € / mp

Vand teren agricol Daia Giurgui 35.4 HA

Daia

La ~30km distanță

354.200 mp teren
f.s. 900 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

1 €
0 € / mp

Particular,oportunitate investiții

Clejani

La ~30km distanță

f.s. 300 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

420.000 €
21 € / mp

Teren de vanzare, Bolintin Deal, Jud. Giurgiu

Bolintin-Deal

La ~30km distanță

20.000 mp teren
f.s. 70 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

456.320 €
310 € / mp

Teren intravilan 1472 mp cu 310 euro/mp, toate ...

Străulești, Sector 1

La ~30km distanță

814 m

1.472 mp teren
f.s. 60 m
Intravilan
Agricol