Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

6 luni în urmă
1

60.000 €
1.50 € / mp

Vanzare Teren 39,900mp /Sat Serdanu/Com.Lungule ...

Centură, Târgoviște

39.900 mp teren
Extravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

119.430 €
45 € / mp

Zona Sarbi – Targoviste

Micro 11, Târgoviște

La ~5km distanță

2.654 mp teren
f.s. 12.619999885559 m
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
6

63.200 €
8 € / mp

Teren extravilan 7.900 mp de vanzare zona Parap ...

Industrială, Târgoviște

La ~5km distanță

7.900 mp teren
f.s. 25 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

26.340 €
5 € / mp

Teren intravilan arabil Teis Sotanga

Șotânga

La ~10km distanță

5.268 mp teren
f.s. 22 m
Intravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
3

86.640 €
30 € / mp

Stradal. Intravilan

Decindeni

La ~10km distanță

2.888 mp teren
f.s. 31 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

16.000 €
2.00 € / mp

Teren Nucet 8018m Deschidere 21m la DN71 Targov ...

Nucet

La ~15km distanță

8.016 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
5

35.000 €
54.500 €
3.21 € / mp

Ideal pentru investitie

Băleni-Sârbi

La ~20km distanță

10.900 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
1

165.750 €
6.38 € / mp

Teren 26000 mp ~ Pucioasa ~ Dambovita

Central, Pucioasa

La ~20km distanță

26.000 mp teren
f.s. 100 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

2.755.000 €
29 € / mp

Comision 0% I Teren intravilan I 9.5 Ha I Bălen ...

Băleni-Români

La ~20km distanță

95.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

12 ore în urmă
2

15.000 €
3 € / mp

Teren de vânzare 5000 mp, Dumbrava ,DB

Dumbrava

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
5

61.290 €
6 € / mp

Ideal pentru investitie – Vulcana de Sus

Vulcana de Sus

La ~20km distanță

10.215 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

84.040 €
1.10 € / mp

Vanzare teren extravilan agricol, com. Matasaru ...

Mătăsaru

La ~20km distanță

76.400 mp teren
f.s. 194 m
Extravilan
Agricol
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
4

15.000 €
3.82 € / mp

teren arabil intravilan in suprafata de 3.931 m ...

Valea Mare

La ~25km distanță

3.931 mp teren
f.s. 29 m
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
1

90.204 €
12 € / mp

Teren in Bolovani

Bolovani

La ~25km distanță

7.517 mp teren
f.s. 76 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

85.000 €
1.47 € / mp

Terenuri de vanzare, pretabile pentru agricultu ...

Crângurile

La ~25km distanță

58.000 mp teren
f.s. 80 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

20.000 €
7.56 € / mp

Vand teren intravilan-extravilan Comuna Darmane ...

Dărmănești

La ~25km distanță

2.644 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

123.000 €
5.59 € / mp

Vad 22000 mp INTRAVILAN BOGATI DJ702C jud Arges

Bogați

La ~25km distanță

22.000 mp teren
f.s. 475 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

25.000 €
10.000 €
5 € / mp

5000mp teren extravilan la asfalt VLADENI jud d ...

Vlădeni

La ~25km distanță

5.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
10

11.000 €
6.34 € / mp

Teren 1.736mp Chițești-AG, Ideal Casă, Deschide ...

Chițești

La ~25km distanță

1.736 mp teren
f.s. 15 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

60.000 €
12 € / mp

Vând Teren Extravilan 5.000 Mp – DESCHIDERE DN1 ...

Florești

La ~30km distanță

5.000 mp teren
f.s. 14 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
3

195.000 €
6.50 € / mp

Teren 30.000 mp | Deschidere 89,4 m la DN1 | Fl ...

Florești

La ~30km distanță

30.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

5.000 €
0.10 € / mp

Aricești Rahtivani

Ariceștii Rahtivani

La ~30km distanță

50.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
1

350.000 €
35 € / mp

Royal Imobilare - vanzari terenuri zona Aricest ...

Ariceștii Rahtivani

La ~30km distanță

10.000 mp teren
f.s. 59 m
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
1

355.800 €
8,895.00 € / mp

Royal Imobiliare - vanzre teren Parcul Industri ...

Ariceștii Rahtivani

La ~30km distanță

196 m (2 min)

5.083 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Ieri
18

4.560.000 €
40 € / mp

Teren extravilan, 114000 mp, Parc industrial We ...

Ariceștii Rahtivani

La ~30km distanță

114.000 mp teren
Extravilan
Agricol