Proprietăți unice: 49
Proprietari: 9
Agenție

12 ore în urmă
2

15.000 €
3 € / mp

Teren de vânzare 5000 mp, Dumbrava ,DB

Dumbrava

5.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

18 ore în urmă
2

45.369 €
3 € / mp

Teren 15.123mp, Baldana-Racari Tartasesti, DC15 ...

Bâldana

15.123 mp teren
f.s. 16.739999771118 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
3

89.000 €
55.63 € / mp

Teren intravilan 1.600 mp Crevedia | Deschidere ...

Samurcași

1.600 mp teren
Intravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
4

22.500 €
4.50 € / mp

Teren Agrigol Arabil | Titu | Dambovita | 5000 ...

Central, Titu

5.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

85.000 €
1.47 € / mp

Terenuri de vanzare, pretabile pentru agricultu ...

Crângurile

58.000 mp teren
f.s. 80 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
1

165.750 €
6.38 € / mp

Teren 26000 mp ~ Pucioasa ~ Dambovita

Central, Pucioasa

26.000 mp teren
f.s. 100 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

321.300 €
3.50 € / mp

9,18 ha intravilan cu AC 6,6 MW fotovoltaic |Ul ...

Uliești

91.800 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

26.340 €
5 € / mp

Teren intravilan arabil Teis Sotanga

Șotânga

5.268 mp teren
f.s. 22 m
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
6

63.200 €
8 € / mp

Teren extravilan 7.900 mp de vanzare zona Parap ...

Industrială, Târgoviște

7.900 mp teren
f.s. 25 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

26.430 €
5 € / mp

PROPRIETAR-Vand teren extravilan T27,T32,Creved ...

Crevedia

5.286 mp teren
f.s. 20 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
8

80.900 €
40.45 € / mp

Ocazie! Teren Gulia-Tărtășești | 2.000 mp | Des ...

Tărtășești

2.000 mp teren
f.s. 40 m
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

160.000 €
8 € / mp

butimanu intravavilan

Butimanu

20.000 mp teren
f.s. 1 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

29.580 €
12 € / mp

Teren extravilan Gulia, Dâmbovița

Tărtășești

2.465 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
11

1.200.000 €
26.67 € / mp

Teren Crevedia 45000 mp

Crevedia

45.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
26

1.550.000 €
25 € / mp

Teren Crevedia 62000 mp

Crevedia

62.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
7

55.000 €
2.50 € / mp

Teren intravilan, apropiere A1, industrial

Petrești

22.000 mp teren
f.s. 45 m
Intravilan
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
5

35.000 €
54.500 €
3.21 € / mp

Ideal pentru investitie

Băleni-Sârbi

10.900 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
9

20.000 €
4 € / mp

Vanzare 5000 mp teren Butimanu-Lucianca (aproa ...

Lucianca

5.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

390.000 €
1.46 € / mp

Teren Extravilan | Tartasesti - Bildana | 27 HA ...

Tărtășești

267.526 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
11

24.000 €
25.000 €
3.20 € / mp

Vanzare 7500 mp teren in Butimanu ( aproape de ...

Ungureni (Butimanu)

7.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

3.300.000 €
22 € / mp

teren intravilan Crevedia

Crevedia

150.000 mp teren
f.s. 360 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

25.000 €
10.000 €
5 € / mp

5000mp teren extravilan la asfalt VLADENI jud d ...

Vlădeni

5.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

16.000 €
2.00 € / mp

Teren Nucet 8018m Deschidere 21m la DN71 Targov ...

Nucet

8.016 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
1

60.000 €
1.50 € / mp

Vanzare Teren 39,900mp /Sat Serdanu/Com.Lungule ...

Centură, Târgoviște

39.900 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

20.000 €
7.56 € / mp

Vand teren intravilan-extravilan Comuna Darmane ...

Dărmănești

2.644 mp teren
Intravilan
Agricol
Bancă
Comision 0%

7 luni în urmă
4

11.586 €
0.73 € / mp

Vanzare terenuri extravilane Morteni jud Dambov ...

Morteni

15.977 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
5

61.290 €
6 € / mp

Ideal pentru investitie – Vulcana de Sus

Vulcana de Sus

10.215 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

119.430 €
45 € / mp

Zona Sarbi – Targoviste

Micro 11, Târgoviște

2.654 mp teren
f.s. 12.619999885559 m
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
3

86.640 €
30 € / mp

Stradal. Intravilan

Decindeni

2.888 mp teren
f.s. 31 m
Intravilan
Agricol
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
4

15.000 €
3.82 € / mp

teren arabil intravilan in suprafata de 3.931 m ...

Valea Mare

3.931 mp teren
f.s. 29 m
Intravilan
Agricol

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri agricole de vânzare în Județul Dâmbovița

Județul Dâmbovița, cunoscut pentru peisajele sale naturale și agricultura diversificată, oferă oportunități excelente pentru investitori și fermieri. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor agricole din această zonă, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor agricole este de aproximativ 29.000 euro, cu oferte ce încep de la 9.576 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă în comparație cu media națională de 69.501 euro.
  • Prețuri variate: Prețurile terenurilor pot ajunge până la 1.550.000 euro, în funcție de locație și dimensiune.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 5 euro, cu valori ce variază de la 1 euro/m² până la 40 euro/m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 19% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face ca investițiile în terenuri agricole să fie atractive.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 62 de zile, indicând o piață activă.

Județul Dâmbovița reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri agricole, datorită prețurilor accesibile și diversității ofertei. Ești pregătit să explorezi opțiunile disponibile? Descoperă acum terenurile agricole de vânzare în Dâmbovița!