Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
6

63.200 €
8 € / mp

Teren extravilan 7.900 mp de vanzare zona Parap ...

Industrială, Târgoviște

7.900 mp teren
f.s. 25 m
Extravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
1

60.000 €
1.50 € / mp

Vanzare Teren 39,900mp /Sat Serdanu/Com.Lungule ...

Centură, Târgoviște

39.900 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

119.430 €
45 € / mp

Zona Sarbi – Targoviste

Micro 11, Târgoviște

2.654 mp teren
f.s. 12.619999885559 m
Intravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

26.340 €
5 € / mp

Teren intravilan arabil Teis Sotanga

Șotânga

La ~10km distanță

5.268 mp teren
f.s. 22 m
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
3

86.640 €
30 € / mp

Stradal. Intravilan

Decindeni

La ~10km distanță

2.888 mp teren
f.s. 31 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

16.000 €
2.00 € / mp

Teren Nucet 8018m Deschidere 21m la DN71 Targov ...

Nucet

La ~15km distanță

8.016 mp teren
Extravilan
Agricol

Agenție

1 lună în urmă
1

165.750 €
6.38 € / mp

Teren 26000 mp ~ Pucioasa ~ Dambovita

Central, Pucioasa

La ~20km distanță

26.000 mp teren
f.s. 100 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
5

35.000 €
54.500 €
3.21 € / mp

Ideal pentru investitie

Băleni-Sârbi

La ~20km distanță

10.900 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

2.755.000 €
29 € / mp

Comision 0% I Teren intravilan I 9.5 Ha I Bălen ...

Băleni-Români

La ~20km distanță

95.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

12 ore în urmă
2

15.000 €
3 € / mp

Teren de vânzare 5000 mp, Dumbrava ,DB

Dumbrava

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
5

61.290 €
6 € / mp

Ideal pentru investitie – Vulcana de Sus

Vulcana de Sus

La ~20km distanță

10.215 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

84.040 €
1.10 € / mp

Vanzare teren extravilan agricol, com. Matasaru ...

Mătăsaru

La ~25km distanță

76.400 mp teren
f.s. 194 m
Extravilan
Agricol
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
4

15.000 €
3.82 € / mp

teren arabil intravilan in suprafata de 3.931 m ...

Valea Mare

La ~25km distanță

3.931 mp teren
f.s. 29 m
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
1

90.204 €
12 € / mp

Teren in Bolovani

Bolovani

La ~25km distanță

7.517 mp teren
f.s. 76 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

85.000 €
1.47 € / mp

Terenuri de vanzare, pretabile pentru agricultu ...

Crângurile

La ~25km distanță

58.000 mp teren
f.s. 80 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

20.000 €
7.56 € / mp

Vand teren intravilan-extravilan Comuna Darmane ...

Dărmănești

La ~25km distanță

2.644 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

123.000 €
5.59 € / mp

Vad 22000 mp INTRAVILAN BOGATI DJ702C jud Arges

Bogați

La ~25km distanță

22.000 mp teren
f.s. 475 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

25.000 €
10.000 €
5 € / mp

5000mp teren extravilan la asfalt VLADENI jud d ...

Vlădeni

La ~25km distanță

5.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
10

11.000 €
6.34 € / mp

Teren 1.736mp Chițești-AG, Ideal Casă, Deschide ...

Chițești

La ~25km distanță

1.736 mp teren
f.s. 15 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

60.000 €
12 € / mp

Vând Teren Extravilan 5.000 Mp – DESCHIDERE DN1 ...

Florești

La ~30km distanță

5.000 mp teren
f.s. 14 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
3

195.000 €
6.50 € / mp

Teren 30.000 mp | Deschidere 89,4 m la DN1 | Fl ...

Florești

La ~30km distanță

30.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

5.000 €
0.10 € / mp

Aricești Rahtivani

Ariceștii Rahtivani

La ~30km distanță

50.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
1

350.000 €
35 € / mp

Royal Imobilare - vanzari terenuri zona Aricest ...

Ariceștii Rahtivani

La ~30km distanță

10.000 mp teren
f.s. 59 m
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
1

355.800 €
8,895.00 € / mp

Royal Imobiliare - vanzre teren Parcul Industri ...

Ariceștii Rahtivani

La ~30km distanță

196 m (2 min)

5.083 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Ieri
18

4.560.000 €
40 € / mp

Teren extravilan, 114000 mp, Parc industrial We ...

Ariceștii Rahtivani

La ~30km distanță

114.000 mp teren
Extravilan
Agricol