Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

9 luni în urmă
4

70.000 €
35 € / mp

Teren de vanzare 2000mp Strada Trandafirilor Ol ...

Nord, Olimp

2.000 mp teren
f.s. 39.950000762939 m
Intravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
1

12.000.000 €
800,000.00 € / mp

Teren in Olimp, 23August, deschidere la Lac Tat ...

23 August

La ~5km distanță

15 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

290.000 €
11.60 € / mp

23 August / teren la mare

23 August

La ~5km distanță

25.000 mp teren
f.s. 224 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

10.000 €
16.67 € / mp

23August-teren extravilan loturi sup. 600mp fro ...

23 August

La ~5km distanță

600 mp teren
f.s. 27 m
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

6.000 €
10 € / mp

23August -loturi teren extravilan sup.600mp D 1 ...

23 August

La ~5km distanță

600 mp teren
f.s. 18 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

200.000 €
100,000.00 € / mp

23August-teren extravilan sup 2ha cu D 50m fiec ...

23 August

La ~5km distanță

2 mp teren
f.s. 50 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
8

17.000 €
28.33 € / mp

Teren in 23 AUGUST- 600 mp- pe partea cu mare

23 August

La ~5km distanță

600 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
3

75.000 €
10 € / mp

Teren 7500 mp la asfalt in 23 August

23 August

La ~5km distanță

7.500 mp teren
f.s. 220 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
1

1.890.000 €
105 € / mp

Oportunitate investitie!

Costinești

La ~10km distanță

18.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
1

1.050.000 €
70 € / mp

Oportunitate investitie!

Costinești

La ~10km distanță

15.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
4

64.500 €
32.41 € / mp

Teren intravilan de vanzare Costinesti, Constan ...

Nord-Vest, Costinești

La ~10km distanță

1.990 mp teren
f.s. 20.25 m
Intravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
6

690.000 €
54.76 € / mp

Teren de vânzare – Costinești ( ...

Nord, Costinești

La ~10km distanță

12.600 mp teren
f.s. 147 m
Intravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
4

17.000 €
42.50 € / mp

De vanzare teren extravilan 400 mp, in Loc Cost ...

Costinești

La ~10km distanță

400 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
7

16.000 €
37.47 € / mp

Teren intravilan– Costinesti, zonă în dezvoltar ...

Exterior Vest, Costinești

La ~10km distanță

427 mp teren
f.s. 17.059999465942 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

6.999 €
8.990 €
14.00 € / mp

Teren 500 mp in Costinesti pentru investitie

Costinești

La ~10km distanță

500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
6

250.000 €
25 € / mp

Teren oportunitate de investitie Costinesti

Sud-Est, Costinești

La ~10km distanță

10.000 mp teren
f.s. 31 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
4

150.000 €
15 € / mp

Teren extravilan lângă I&M Polux, pe drumul spr ...

Limanu

La ~10km distanță

10.000 mp teren
f.s. 5829 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

41.400 €
1.50 € / mp

VAND TEREN EXTRAVILAN VAMA VECHE

Limanu

La ~10km distanță

27.600 mp teren
f.s. 110 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

90.000 €
3.91 € / mp

Teren agricol 2,3 ha – 2 Mai | Deschidere dublă ...

Periferie, 2 Mai

La ~10km distanță

23.000 mp teren
f.s. 21 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
2

600.000 €
10 € / mp

Tuzla / zona Livada

Tuzla

La ~15km distanță

60.000 mp teren
f.s. 104 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

30.000 €
23.09 € / mp

Vind teren

Tuzla

La ~15km distanță

1.299 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
7

7.000.000 €
33.33 € / mp

Teren extravilan in prima line a plajei Tuzla

Tuzla

La ~15km distanță

210.000 mp teren
f.s. 160 m
Extravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
6

230.000 €
23 € / mp

Teren extravilan in prima linie a plajei Tuzla

Tuzla

La ~15km distanță

10.000 mp teren
f.s. 16 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

1.680.000 €
70 € / mp

Oportunitate de investiție la malul mării, Vama ...

Central, Vama Veche

La ~15km distanță

24.000 mp teren
f.s. 121 m
Intravilan
Agricol
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

750.000 €
25 € / mp

Teren intravilan 3 ha Vama Veche

Central, Vama Veche

La ~15km distanță

30.000 mp teren
f.s. 54 m
Intravilan
Agricol
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

487.500 €
25 € / mp

Teren intravilan 1,95 ha Vama Veche

Central, Vama Veche

La ~15km distanță

19.500 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
9

370.000 €
49.37 € / mp

Teren Intravilan Vama Veche | 7.495 mp | Oportu ...

Est, Vama Veche

La ~15km distanță

7.495 mp teren
f.s. 17.280000686646 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
10

359.000 €
7.04 € / mp

Amzacea- sat G. Scarisoreanu -Ferma zootehnica ...

Amzacea

La ~20km distanță

51.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
4

15.000 €
37.50 € / mp

De vânzare teren extravilan, 400 mp, Loc. Techi ...

Techirghiol

La ~20km distanță

400 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
3

7.000 €
15.56 € / mp

Teren linga lacul Techirghiol

Exterior Vest, Techirghiol

La ~20km distanță

450 mp teren
Extravilan
Agricol