Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

130.000 €
30.33 € / mp

Vanzare teren intravilan - 23 August | Constant ...

Exterior Vest, Olimp

4.286 mp teren
6E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

1.800.000 €
219.51 € / mp

Investiție Premium! Complex Turistic în Venus ...

Central, Venus

La ~5km distanță

8.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

6.500.000 €
65 € / mp

Teren de vanzare - 10 hectare compacte - intrav ...

23 August

La ~5km distanță

100.000 mp
100.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

400.000 €
40 € / mp

2 loturi intravilane, poziție excepțională – la ...

23 August

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
3

75.000 €
10 € / mp

Teren 7500 mp la asfalt in 23 August

23 August

La ~5km distanță

7.500 mp teren
f.s. 220 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

46.759 €
23 € / mp

Imobil de vânzare format din teren și casă bătr ...

Dulcești

La ~5km distanță

2.033 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

30.000 €
30 € / mp

Vand doua loturi teren intravilan in suprafa?a ...

Schitu

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

142.350 €
65 € / mp

Teren intravilan Costinesti (Schitu) 2200m2 - d ...

Schitu

La ~5km distanță

2.190 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

250.000 €
50 € / mp

Teren Tuzla 5000 mp

Schitu

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

90.000 €
90 € / mp

Teren de vanzare Costinesti, Golful Francez | 1 ...

Schitu

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

3.000.000 €
3,000.00 € / mp

TEREN LA BUZA MARİİ

Central, Saturn

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

420.000 €
84 € / mp

Teren 5000mp in Costinesti PRIMUL RAND la MARE ...

Sud-Vest, Costinești

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

10 €
69.600 €
0 € / mp

Teren de vanzare Costinesti | Oportunitate inve ...

Exterior Vest, Costinești

La ~10km distanță

8.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

44.620 €
115 € / mp

Loturi teren intravilan Costinesti zona Beach P ...

Nord, Costinești

La ~10km distanță

388 mp
388 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

82.000 €
164 € / mp

Teren si casa vacanta 4 anotimpuri

Central, Costinești

La ~10km distanță

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

2.450.000 €
350 € / mp

Teren 7000mp Costinesti P+7 | Langa Proiect NIB ...

Central, Costinești

La ~10km distanță

7.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

65.000 €
80.05 € / mp

Teren intravilan de vanzare -812mp-zona Nibiru/ ...

Exterior Vest, Costinești

La ~10km distanță

812 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

55.000 €
55 € / mp

Teren inravilan de vanzare

Exterior Vest, Costinești

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

55.000 €
70.000 €
91.67 € / mp

Teren de vânzare în Costinești – 600 mp Vând te ...

Central, Costinești

La ~10km distanță

600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

180.000 €
180 € / mp

Teren 1000mp Investi?ie ROI langa Beach Please ...

Central, Costinești

La ~10km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

9.000 €
500 € / mp

Magazin Costinesti Epava de inchiriat

Exterior Vest, Costinești

La ~10km distanță

18 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

406.700 €
49 € / mp

Teren 8.300 mp DN39 Costinești | 35m Deschidere ...

Central, Costinești

La ~10km distanță

8.300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

550.800 €
68 € / mp

INVESTIȚIE PREMIUM COSTINESTI-Teren Strategic 8 ...

Central, Costinești

La ~10km distanță

8.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

170.000 €
283.33 € / mp

Teren întravilan plus proiect Vila P+P1+P2

Central, Costinești

La ~10km distanță

600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

9.000 €
18.91 € / mp

Teren de vanzare Costinesti Schitu

Exterior Vest, Costinești

La ~10km distanță

476 mp teren
f.s. 16 m
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

98.000 €
14 € / mp

Teren pe partea cu Marea in apropiere de Nibiru

Central, Costinești

La ~10km distanță

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

15.000 €
45.32 € / mp

Vand teren intravilan

Exterior Vest, Costinești

La ~10km distanță

331 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

156.800 €
160 € / mp

Vand teren intravilan in Costinesti zona Epava

Exterior Vest, Costinești

La ~10km distanță

980 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

150 €
0.30 € / mp

Teren 500mp Costinesti

Exterior Vest, Costinești

La ~10km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

98.000 €
70 € / mp

Teren intravilan Costinesti 1400 mp zona foarte ...

Costinești

La ~10km distanță

1.400 mp teren