Proprietăți unice: 5
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
6

19.040 €
35 € / mp

COMISION 0%- Teren 544mp Padureni (Chinteni) / ...

Pădureni (Chinteni)

544 mp teren
f.s. 27.200000762939 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
3

152.000 €
40 € / mp

Teren intravilan, 3800 mp, parcelabil, comuna ...

Pădureni (Chinteni)

3.800 mp teren
f.s. 50 m
Intravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
15

89.900 €
35.17 € / mp

Teren Pădureni (Chinteni), intravilan, parcelab ...

Pădureni (Chinteni)

2.556 mp teren
f.s. 27.659999847412 m
Intravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
5

37.700 €
52.200 €
6.50 € / mp

Teren in Padureni - Chinteni, 5800 mp, intravil ...

Pădureni (Chinteni)

5.800 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
3

248.400 €
12 € / mp

Teren extravilan, Padureni 20700 mp, alipit pad ...

Pădureni (Chinteni)

20.700 mp teren
Extravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
3

87.000 €
5 € / mp

Teren extravilan in Feiurdeni, 17400 mp, expune ...

Feiurdeni

La ~5km distanță

17.400 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
2

36.000 €
5 € / mp

Teren extravilan in Feiurdeni, 7200 mp, expuner ...

Feiurdeni

La ~5km distanță

7.200 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
3

58.000 €
5 € / mp

Teren extravilan in Feiurdeni cu acces din Camp ...

Feiurdeni

La ~5km distanță

11.600 mp teren
Extravilan
Agricol

Agenție

10 luni în urmă
1

133.400 €
23 € / mp

Oportunitate investitie, teren intravilan, 5800 ...

Sânmărtin

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
1

135.000 €
35.53 € / mp

Teren intravilan 3800 mp Chinteni

Chinteni

La ~5km distanță

3.800 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
9

474.000 €
15 € / mp

Oportunitate investitie, Chinteni, zona Macicas ...

Chinteni

La ~5km distanță

31.600 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
3

190.000 €
32.76 € / mp

Teren de vanzare 5800mp, Front la lac Chinteni, ...

Chinteni

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
3

63.000 €
65.000 €
88.73 € / mp

Teren intravilan 710 mp, Chinteni, str.Ion Crea ...

Chinteni

La ~5km distanță

710 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
1

267.600 €
100 € / mp

Oportunitate investitie, teren pentru construct ...

Chinteni

La ~5km distanță

2.676 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
3

10.900 €
24.22 € / mp

Vânzare 2 parcele de teren intravilan, Chinteni ...

Chinteni

La ~5km distanță

450 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
2

145.000 €
25 € / mp

Teren extravilan de vanzare, 5800 mp, zona Chin ...

Chinteni

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
8

115.000 €
6.85 € / mp

Oportunitate de investitie! Teren extravilan Ch ...

Chinteni

La ~5km distanță

16.800 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
2

87.000 €
30 € / mp

193621-Teren intravilan de vanzare, Com.Chinten ...

Chinteni

La ~5km distanță

2.900 mp teren
f.s. 35 m
Intravilan
Agricol
Agenție

6 zile în urmă
1

60.000 €
79.37 € / mp

De vânzare teren cu puz Chinteni lac.

Chinteni

La ~5km distanță

756 mp teren
f.s. 18 m
Intravilan
Agricol
Agenție

Ieri
1

40.000 €
10.81 € / mp

Vanzare teren extravilan Chinteni aproape de li ...

Chinteni

La ~5km distanță

3.700 mp teren
f.s. 50 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
3

465.000 €
29.90 € / mp

Investitie! Teren de vanzare, 1.5 ha, zona stra ...

Iris, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

15.554 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1.854.000 €
45 € / mp

OPORTUNITATE DE INVESTITIE – 4.1 HA CLUJ-NAPOCA ...

Iris, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

41.200 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
3

480.050 €
432.045 €
50 € / mp

Teren Colonia Hodai, 9601 mp, Utr - TDA, posibi ...

Iris, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

9.601 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
3

65.200 €
57.050 €
40 € / mp

Teren Colonia Hodai, 1630 mp, Utr - TDA, posibi ...

Iris, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.630 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
2

32.643 €
39 € / mp

Deasupra orasului!! Teren extravilan 837mp fron ...

Iris, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

837 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
4

114.000 €
8.98 € / mp

OPORTUNITATE!!! Teren extravilan, 12700mp, priv ...

Iris, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

12.700 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
3

50.000 €
50 € / mp

Teren extravilan de vânzare – Fânațe, Cluj – 10 ...

Iris, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
4

117.320 €
140 € / mp

INVESTITIE DE TOP - 838 mp in Iris in apropiere ...

Iris, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

838 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
2

2.475.000 €
60.02 € / mp

Exclusivitate 4HA teren pentru investitie!

Iris, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

41.233 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
12

102.000 €
18.01 € / mp

18 Euro/mp, Teren superb, 5.665 mp, Valea Fante ...

Iris, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

5.665 mp teren
f.s. 27 m
Extravilan
Agricol