Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

10 luni în urmă
1

352.000 €
80 € / mp

Teren extravilan, 4400 mp, parcelabil, pretabil ...

Corușu

4.400 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
3

52.800 €
12 € / mp

Teren extravilan 4400 mp, pozitie elevata, lang ...

Corușu

4.400 mp teren
Extravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

7 luni în urmă
1

45.050 €
15.53 € / mp

Teren extravilan 2900mp și 14ml front zona Sali ...

Săliștea Nouă

La ~5km distanță

2.900 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
4

195.000 €
65 € / mp

Teren intravilan,3000 mp,front 30ml,Salistea No ...

Săliștea Nouă

La ~5km distanță

3.000 mp teren
f.s. 30 m
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
1

135.000 €
35.53 € / mp

Teren intravilan 3800 mp Chinteni

Chinteni

La ~5km distanță

3.800 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
9

474.000 €
15 € / mp

Oportunitate investitie, Chinteni, zona Macicas ...

Chinteni

La ~5km distanță

31.600 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
3

10.900 €
24.22 € / mp

Vânzare 2 parcele de teren intravilan, Chinteni ...

Chinteni

La ~5km distanță

450 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
3

190.000 €
32.76 € / mp

Teren de vanzare 5800mp, Front la lac Chinteni, ...

Chinteni

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
2

145.000 €
25 € / mp

Teren extravilan de vanzare, 5800 mp, zona Chin ...

Chinteni

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
2

87.000 €
30 € / mp

193621-Teren intravilan de vanzare, Com.Chinten ...

Chinteni

La ~5km distanță

2.900 mp teren
f.s. 35 m
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
1

267.600 €
100 € / mp

Oportunitate investitie, teren pentru construct ...

Chinteni

La ~5km distanță

2.676 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
3

63.000 €
65.000 €
88.73 € / mp

Teren intravilan 710 mp, Chinteni, str.Ion Crea ...

Chinteni

La ~5km distanță

710 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
8

115.000 €
6.85 € / mp

Oportunitate de investitie! Teren extravilan Ch ...

Chinteni

La ~5km distanță

16.800 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
4

479.000 €
7 € / mp

Teren de vanzare 68.463 mp Popesti Extravilan P ...

Popești

La ~5km distanță

68.403 mp teren
f.s. 60 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
8

45.000 €
30 € / mp

Teren extravilan in Popesti deal, comuna Baciu!

Baciu

La ~5km distanță

1.500 mp teren
f.s. 30 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

100 €
0.02 € / mp

Vânzare Teren

Baciu

La ~5km distanță

4.600 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
3

264.000 €
40 € / mp

De vanzare - Teren de 6600 mp în Baciu

Baciu

La ~5km distanță

6.600 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

135.000 €
15 € / mp

Vand sau schimb Teren extravilan 9000 mp,Corușu ...

Baciu

La ~5km distanță

9.000 mp teren
f.s. 50 m
Extravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
10

161.500 €
19 € / mp

Teren extravilan langa lac, 8500mp, priveliste, ...

Baciu

La ~5km distanță

8.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
5

52.200 €
9 € / mp

Teren in Padureni - Chinteni, 5800 mp, intravil ...

Pădureni (Chinteni)

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
3

248.400 €
12 € / mp

Teren extravilan, Padureni 20700 mp, alipit pad ...

Pădureni (Chinteni)

La ~5km distanță

20.700 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
3

152.000 €
40 € / mp

Teren intravilan, 3800 mp, parcelabil, comuna ...

Pădureni (Chinteni)

La ~5km distanță

3.800 mp teren
f.s. 50 m
Intravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
6

19.040 €
35 € / mp

COMISION 0%- Teren 544mp Padureni (Chinteni) / ...

Pădureni (Chinteni)

La ~5km distanță

544 mp teren
f.s. 27.200000762939 m
Extravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
15

89.900 €
35.17 € / mp

Teren Pădureni (Chinteni), intravilan, parcelab ...

Pădureni (Chinteni)

La ~5km distanță

2.556 mp teren
f.s. 27.659999847412 m
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
1

133.400 €
23 € / mp

Oportunitate investitie, teren intravilan, 5800 ...

Sânmărtin

La ~10km distanță

5.800 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
4

24.500 €
40.83 € / mp

Parcela 600 mp | front de 19.3 ml | zona strazi ...

Cordos, Cluj-Napoca

La ~10km distanță

600 mp teren
f.s. 19.299999237061 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
6

128.940 €
35 € / mp

Teren intr-o zona frumoasa, linistita , Valea ...

Iris, Cluj-Napoca

La ~10km distanță

3.684 mp teren
f.s. 21 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
12

780.000 €
45.18 € / mp

Oportunitate investitie, Bdul Muncii, 17.265 MP ...

Iris, Cluj-Napoca

La ~10km distanță

17.265 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
10

575.000 €
125 € / mp

Teren intravilan 4600 mp cu front de 25 m pe st ...

Iris, Cluj-Napoca

La ~10km distanță

4.600 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
6

103.200 €
154.800 €
10 € / mp

Teren zona Colonia Hodai, 10320 mp, Utr - TDA-L ...

Iris, Cluj-Napoca

La ~10km distanță

10.320 mp teren
Extravilan
Agricol