Proprietar
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 2
Agenție

1 lună în urmă
3

264.000 €
40 € / mp

De vanzare - Teren de 6600 mp în Baciu

Baciu

6.600 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

135.000 €
15 € / mp

Vand sau schimb Teren extravilan 9000 mp,Corușu ...

Baciu

9.000 mp teren
f.s. 50 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

100 €
0.02 € / mp

Vânzare Teren

Baciu

4.600 mp teren
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
10

161.500 €
19 € / mp

Teren extravilan langa lac, 8500mp, priveliste, ...

Baciu

8.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
8

45.000 €
30 € / mp

Teren extravilan in Popesti deal, comuna Baciu!

Baciu

1.500 mp teren
f.s. 30 m
Extravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
4

479.000 €
7 € / mp

Teren de vanzare 68.463 mp Popesti Extravilan P ...

Popești

La ~5km distanță

68.403 mp teren
f.s. 60 m
Extravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
4

24.500 €
40.83 € / mp

Parcela 600 mp | front de 19.3 ml | zona strazi ...

Cordos, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

600 mp teren
f.s. 19.299999237061 m
Extravilan
Agricol
Agenție

5 zile în urmă
1

37.400 €
17 € / mp

Teren 2200 mp, în Rădaia, com Baciu

Rădaia

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Extravilan
Agricol

Agenție

10 luni în urmă
1

352.000 €
80 € / mp

Teren extravilan, 4400 mp, parcelabil, pretabil ...

Corușu

La ~5km distanță

4.400 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
4

35.000 €
45.16 € / mp

Teren Cordos, zona hale Avicola, 775 mp, extrav ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

775 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
4

175.000 €
36.84 € / mp

Teren Dambu Rotund 4750 mp, intravilan, UTR TDA ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

4.750 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
2

312.565 €
55 € / mp

De vanzare teren extravilan pe Valea Seaca – op ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

5.683 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
3

40.000 €
169.932 €
66.23 € / mp

Oportunitate de investitie! Teren extravilan, L ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

604 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
4

266.700 €
105 € / mp

Pret redus doar in luna aprilie-teren intravila ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2.540 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
20

987.154 €
49 € / mp

Teren 20.146 mp Dâmbu Rotund (Lomb).Extravilan. ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

20.146 mp teren
f.s. 50 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
13

949.375 €
49 € / mp

Teren 19.375 mp Dâmbu Rotund. Potențial reziden ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

19.375 mp teren
f.s. 80 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
3

580.000 €
214.81 € / mp

Teren intravila 2.700m² str. Breaza Cluj Napoca

Semicentral, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2.700 mp teren
f.s. 30 m
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
3

465.000 €
29.90 € / mp

Investitie! Teren de vanzare, 1.5 ha, zona stra ...

Iris, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

15.554 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1.854.000 €
45 € / mp

OPORTUNITATE DE INVESTITIE – 4.1 HA CLUJ-NAPOCA ...

Iris, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

41.200 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
3

480.050 €
432.045 €
50 € / mp

Teren Colonia Hodai, 9601 mp, Utr - TDA, posibi ...

Iris, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

9.601 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
3

65.200 €
57.050 €
40 € / mp

Teren Colonia Hodai, 1630 mp, Utr - TDA, posibi ...

Iris, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.630 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
2

32.643 €
39 € / mp

Deasupra orasului!! Teren extravilan 837mp fron ...

Iris, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

837 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
4

114.000 €
8.98 € / mp

OPORTUNITATE!!! Teren extravilan, 12700mp, priv ...

Iris, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

12.700 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
3

50.000 €
50 € / mp

Teren extravilan de vânzare – Fânațe, Cluj – 10 ...

Iris, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
4

117.320 €
140 € / mp

INVESTITIE DE TOP - 838 mp in Iris in apropiere ...

Iris, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

838 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
2

2.475.000 €
60.02 € / mp

Exclusivitate 4HA teren pentru investitie!

Iris, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

41.233 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
12

102.000 €
18.01 € / mp

18 Euro/mp, Teren superb, 5.665 mp, Valea Fante ...

Iris, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

5.665 mp teren
f.s. 27 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
2

115.000 €
19.98 € / mp

Vand teren in Iris

Iris, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

5.755 mp teren
f.s. 27 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
7

7.500.000 €
15.21 € / mp

Teren extravilan agricol de vanzare in Iris, Cl ...

Iris, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

493.170 mp teren
f.s. 500 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
6

128.940 €
35 € / mp

Teren intr-o zona frumoasa, linistita , Valea ...

Iris, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

3.684 mp teren
f.s. 21 m
Extravilan
Agricol