Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

8.362 €
0.74 € / mp

Vand 1,13 ha in com Unirea jud Braila

Unirea

11.300 mp teren
f.s. 1 m
Extravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
4

300.000 €
6.90 € / mp

Teren extravilan de vanzare, 43,500mp, comuna C ...

Chiscani

La ~10km distanță

43.500 mp teren
f.s. 74 m
Extravilan
Agricol
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
6

108.900 €
5.45 € / mp

Teren intravilan 20.000 mp zona Parcul Triunghi

Lacu Dulce, Brăila

La ~20km distanță

20.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

146.124 €
27 € / mp

teren agricol intravilan Braila

Apollo, Brăila

La ~20km distanță

5.412 mp teren
f.s. 60 m
Intravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
1

2.964.800 €
6,800.00 € / mp

Teren agricol!

Însurăței

La ~30km distanță

436 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
1

166.400 €
6,400.00 € / mp

TEREN AGRICOL!

Râmnicelu

La ~30km distanță

26 mp teren
Extravilan
Agricol
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă

5.500 €
2.09 € / mp

Teren arabil, in suprafata totala de 2633mp, si ...

Vădeni

La ~30km distanță

2.633 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

37.000 €
616.67 € / mp

De vanzare

Gurguieți

La ~30km distanță

60,77 mp teren
Extravilan
Agricol