Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

37.000 €
616.67 € / mp

De vanzare

Gurguieți

60,77 mp teren
Extravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
1

166.400 €
6,400.00 € / mp

TEREN AGRICOL!

Râmnicelu

La ~15km distanță

26 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
1

166.400 €
6,400.00 € / mp

TEREN AGRICOL!

Râmnicelu

La ~15km distanță

26 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

39.000 €
0.92 € / mp

Teren extravilan 42.279 mp (4 loturi) Brani&#53 ...

Braniștea

La ~15km distanță

42.279 mp teren
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

39.000 €
0.92 € / mp

Teren extravilan 42.279 mp (4 loturi) Brani&#53 ...

Braniștea

La ~15km distanță

42.279 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

1.699.999 €
1.14 € / mp

Fermă vegetală 148 ha și sediu fermă Mãicãnești ...

Măicănești

La ~20km distanță

f.s. 2000 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

1.699.999 €
1.14 € / mp

Fermă vegetală 148 ha și sediu fermă Mãicãnești ...

Măicănești

La ~20km distanță

f.s. 2000 m
Extravilan
Agricol
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă

5.500 €
2.09 € / mp

Teren arabil, in suprafata totala de 2633mp, si ...

Vădeni

La ~20km distanță

2.633 mp teren
Extravilan
Agricol
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă

5.500 €
2.09 € / mp

Teren arabil, in suprafata totala de 2633mp, si ...

Vădeni

La ~20km distanță

2.633 mp teren
Extravilan
Agricol
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
6

108.900 €
5.45 € / mp

Teren intravilan 20.000 mp zona Parcul Triunghi

Lacu Dulce, Brăila

La ~25km distanță

20.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
6

108.900 €
5.45 € / mp

Teren intravilan 20.000 mp zona Parcul Triunghi

Lacu Dulce, Brăila

La ~25km distanță

20.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

180.000 €
40 € / mp

Vând teren cartier Minerva/Centura

Apollo, Brăila

La ~25km distanță

4.500 mp teren
f.s. 59 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

180.000 €
40 € / mp

Vând teren cartier Minerva/Centura

Apollo, Brăila

La ~25km distanță

4.500 mp teren
f.s. 59 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

180.000 €
40 € / mp

Vând teren cartier Minerva/Centura

Apollo, Brăila

La ~25km distanță

4.500 mp teren
f.s. 59 m
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
1

11.968 €
1.05 € / mp

Teren Agricol Extravilan 11400mp 50 km de Galat ...

Lungoci

La ~25km distanță

11.400 mp teren
f.s. 67 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
1

11.968 €
1.05 € / mp

Teren Agricol Extravilan 11400mp 50 km de Galat ...

Lungoci

La ~25km distanță

11.400 mp teren
f.s. 67 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
4

300.000 €
6.90 € / mp

Teren extravilan de vanzare, 43,500mp, comuna C ...

Chiscani

La ~30km distanță

43.500 mp teren
f.s. 74 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
4

300.000 €
6.90 € / mp

Teren extravilan de vanzare, 43,500mp, comuna C ...

Chiscani

La ~30km distanță

43.500 mp teren
f.s. 74 m
Extravilan
Agricol