Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

39.900 €
2.55 € / mp

Teren forestier 15,618 mp Santimreu / com. Sala ...

Sântimreu

15.618 mp teren
f.s. 90 m
Extravilan
Pădure

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

100.000 €
2.93 € / mp

Teren de vanzare in localitatea Rosiori – ...

Roșiori

La ~10km distanță

34.083 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

83.900 €
9.99 € / mp

Teren extravilan 8400 mp

Tămășeu

La ~10km distanță

8.400 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
2

110.000 €
22,000.00 € / mp

Teren agricol comasat- 5HA de vanzare- extravil ...

Cadea

La ~10km distanță

5 mp teren
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

62.100 €
4.50 € / mp

Teren extravilan, front stradal generos si posi ...

Satu Nou

La ~10km distanță

13.800 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

190.000 €
8.80 € / mp

Teren 21600 mp Biharia/ Satu Nou

Satu Nou

La ~10km distanță

21.600 mp teren
f.s. 56 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
9

29.800 €
19.87 € / mp

Teren intravilan Cetariu 1500 mp

Cetariu

La ~15km distanță

1.500 mp teren
f.s. 16.5 m
Intravilan
Agricol
Agenție

4 zile în urmă
3

64.800 €
12.96 € / mp

Teren intravilan Cetariu 5000 mp

Cetariu

La ~15km distanță

5.000 mp teren
f.s. 40 m
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
2

84.700 €
14.86 € / mp

Teren pentru constructii de interes agricol sau ...

Biharia

La ~15km distanță

5.700 mp teren
f.s. 105 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
6

155.000 €
8.76 € / mp

Teren extravilan 17700mp Biharia

Biharia

La ~15km distanță

17.700 mp teren
f.s. 65 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

299.500 €
18.00 € / mp

Teren cu suprafata de 16640 mp, Biharia,Bihor V ...

Biharia

La ~15km distanță

16.640 mp teren
f.s. 45 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

288.000 €
18 € / mp

Teren extravilan de vanzare, Biharia 1,6 hectar ...

Biharia

La ~15km distanță

16.000 mp teren
f.s. 68.699996948242 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

180.000 €
18 € / mp

Teren extravilan de vanzare, Biharia 1 hectar, ...

Biharia

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
6

175.000 €
3.50 € / mp

Teren extravilan pentru balastiera Biharia

Biharia

La ~15km distanță

50.000 mp teren
f.s. 60 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

34.800 €
6 € / mp

Teren extravilan ca Investitie, 5800 mp, Uilea ...

Uileacu de Munte

La ~15km distanță

5.800 mp teren
Extravilan
Agricol
Bancă

9 luni în urmă

36.000 €
3.89 € / mp

Teren agricol extravilan de 9246 mp, în Paleu

Paleu

La ~15km distanță

9.246 mp teren
Extravilan
Agricol
Bancă
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

28.983 €
13.68 € / mp

Teren intravilan 2.119 mp, BIHOR, PALEU

Paleu

La ~15km distanță

2.119 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
3

25.000 €
18.68 € / mp

De vânzare teren extravilan, 1.338mp, strada De ...

Paleu

La ~15km distanță

1.338 mp teren
f.s. 12.829999923706 m
Extravilan
Agricol
Agenție

4 zile în urmă
6

22.800 €
26.82 € / mp

Teren intravilan Saldabagiu de Munte 850 mp

Săldăbagiu de Munte

La ~20km distanță

850 mp teren
f.s. 16 m
Intravilan
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
4

250.000 €
11.81 € / mp

Teren 21,177mp Santaul Mic / Strada -

Santăul Mic

La ~20km distanță

21.177 mp teren
f.s. 23 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

120.000 €
46.15 € / mp

Teren panoramic pe dealul Doja, Oradea, Bihor

Dealuri Oradea, Oradea

La ~20km distanță

2.600 mp teren
f.s. 24 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
6

144.600 €
30 € / mp

Teren Extravilan de Vanzare, zona Episcopia, Or ...

Episcopia Bihorului, Oradea

La ~20km distanță

4.820 mp teren
f.s. 22.440000534058 m
Extravilan
Agricol
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 144,600 € și 152.880 €
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

53.082 €
18 € / mp

Teren de vanzare, zona dealuri Episcopia, Orade ...

Episcopia Bihorului, Oradea

La ~20km distanță

2.949 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

99.144 €
18 € / mp

Teren de vanzare, zona dealuri Episcopia, Orade ...

Episcopia Bihorului, Oradea

La ~20km distanță

5.508 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
4

337.000 €
44.96 € / mp

Vânzare- Teren Extravilan- 7496 MP , Calea ...

Oncea, Oradea

La ~20km distanță

7.496 mp teren
f.s. 38 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

28.500 €
11.35 € / mp

Teren extravilan de vanzare, zona Episcopia, O ...

Oncea, Oradea

La ~20km distanță

2.511 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
5

46.000 €
4.48 € / mp

Teren 10233 mp extravilan Episcopia Oradea

Exterior Nord, Oradea

La ~20km distanță

10.233 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

1.704.212 €
1.408.440 €
87.85 € / mp

Teren 19,400mp Oradea / Calea Borsului/zona Com ...

Est, Oradea

La ~20km distanță

19.400 mp teren
f.s. 361 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

62.000 €
13.90 € / mp

Teren cu acces facil și priveliște panoramică î ...

Podgoria, Oradea

La ~20km distanță

4.460 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

18.000 €
9 € / mp

Teren de vanzare in Uileacul de Cris, 2000 mp e ...

Uileacu de Criș

La ~20km distanță

2.000 mp teren
Extravilan
Agricol