Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

34.500 €
2.00 € / mp

Parcele de teren extravilan in Les

Leș

17.265 mp teren
Extravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
3

475.000 €
6.97 € / mp

Teren intravilan parcelabil Gepiu 7 E mp

Gepiu

La ~5km distanță

68.150 mp teren
f.s. 70 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

349.823 €
2.80 € / mp

Teren extravilan de 12,5 ha,de vanzare,langa Or ...

Livada de Bihor

La ~5km distanță

124.937 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

4 luni în urmă
11

60.000 €
10.34 € / mp

RECO Teren extravilan 5800 mp Livada de Bihor

Livada de Bihor

La ~5km distanță

5.800 mp teren
f.s. 1 m
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
3

69.900 €
8.10 € / mp

Teren extravilan 8600 mp Livada de Bihor

Livada de Bihor

La ~5km distanță

8.632 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
1

23.800 €
2.07 € / mp

Teren extravilan de vânzare în Leș

Nojorid

La ~5km distanță

11.510 mp teren
f.s. 41 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
1

11.800 €
2.05 € / mp

Teren extravilan de vânzare în Leș

Nojorid

La ~5km distanță

5.755 mp teren
f.s. 25 m
Extravilan
Agricol
Dezvoltator
Comision 0%

10 luni în urmă
2

673.832 €
10.28 € / mp

Oportunitate de Investiție – Teren 6 ...

Nojorid

La ~5km distanță

65.516 mp teren
f.s. 150 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
8

57.120 €
35 € / mp

Teren Cihei / 1.632mp/ lângă Fundația Neșu

Cihei

La ~10km distanță

1.632 mp teren
f.s. 15 m
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
3

280.000 €
70 € / mp

Teren premium 4000 mp – Cartier Grigorescu

Aeroport, Oradea

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
12

1.103.000 €
140.19 € / mp

Teren 7,868mp, Aeroportul Oradea / DN E71/viito ...

Calea Aradului, Oradea

La ~10km distanță

7.868 mp teren
f.s. 65 m
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
6

95 €
0 € / mp

Oportunitate de investitie pentru dezvoltatori, ...

Centura, Oradea

La ~10km distanță

19.600 mp teren
f.s. 92.879997253418 m
Intravilan
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

32.800 €
62.48 € / mp

Teren 525mp Sanmartin / Aleea Principala

Sânmartin

La ~10km distanță

525 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

174.200 €
26 € / mp

Teren intravilan 6700mp

Palota

La ~10km distanță

6.700 mp teren
f.s. 38 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

13.000 €
3.33 € / mp

Teren extravilan 3900 mp, Mierlău, Bihor

Mierlău

La ~15km distanță

3.900 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

129.900 €
13.72 € / mp

Teren intravilan, 9465 mp, Betfia, lângă pădure ...

Betfia

La ~15km distanță

9.465 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
5

46.000 €
4.48 € / mp

Teren 10233 mp extravilan Episcopia Oradea

Exterior Nord, Oradea

La ~15km distanță

10.233 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

1.704.212 €
1.408.440 €
87.85 € / mp

Teren 19,400mp Oradea / Calea Borsului/zona Com ...

Est, Oradea

La ~15km distanță

19.400 mp teren
f.s. 361 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

106.250 €
2.50 € / mp

Teren arabil extravilan 4,25 ha., Girișu de Cri ...

Girișu de Criș

La ~15km distanță

42.500 mp teren
f.s. 60 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
14

44.900 €
37.48 € / mp

Teren in TARIAN, la periferie

Tărian

La ~15km distanță

1.198 mp teren
f.s. 13.60000038147 m
Intravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
4

337.000 €
44.96 € / mp

Vânzare- Teren Extravilan- 7496 MP , Calea ...

Oncea, Oradea

La ~15km distanță

7.496 mp teren
f.s. 38 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

28.500 €
11.35 € / mp

Teren extravilan de vanzare, zona Episcopia, O ...

Oncea, Oradea

La ~15km distanță

2.511 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

62.000 €
13.90 € / mp

Teren cu acces facil și priveliște panoramică î ...

Podgoria, Oradea

La ~15km distanță

4.460 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

120.000 €
46.15 € / mp

Teren panoramic pe dealul Doja, Oradea, Bihor

Dealuri Oradea, Oradea

La ~15km distanță

2.600 mp teren
f.s. 24 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

53.082 €
18 € / mp

Teren de vanzare, zona dealuri Episcopia, Orade ...

Episcopia Bihorului, Oradea

La ~15km distanță

2.949 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
6

144.600 €
30 € / mp

Teren Extravilan de Vanzare, zona Episcopia, Or ...

Episcopia Bihorului, Oradea

La ~15km distanță

4.820 mp teren
f.s. 22.440000534058 m
Extravilan
Agricol
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 144,600 € și 152.880 €
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

99.144 €
18 € / mp

Teren de vanzare, zona dealuri Episcopia, Orade ...

Episcopia Bihorului, Oradea

La ~15km distanță

5.508 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

45.000 €
15 € / mp

Teren extravilan de vanzare in Cheriu, 3000 mp ...

Cheriu

La ~15km distanță

3.000 mp teren
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
3

85.000 €
13.12 € / mp

Teren de vanzare extravilan 6.479m² ...

Hidișelu de Jos

La ~15km distanță

6.479 mp teren
f.s. 29 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

51.000 €
15 € / mp

Teren intravilan 3400mp de vânzare la Sântion

Sântion

La ~15km distanță

3.400 mp teren
f.s. 14 m
Intravilan
Agricol