Proprietăți unice: 4
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

131.769 €
21.96 € / mp

Teren industrial de vanzare in Bors

Sântion

6.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
5

285.000 €
50 € / mp

Teren 5,700mp Santion / None

Sântion

5.700 mp teren
f.s. 28 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
5

51.000 €
15 € / mp

Teren intravilan 3400mp de vânzare la Sântion

Sântion

3.400 mp teren
f.s. 14 m
Intravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

45.000 €
15 € / mp

Teren extravilan 3000mp de vânzare la Sântion

Sântion

3.000 mp teren
f.s. 13 m
Extravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
1

910.000 €
65 € / mp

Vindem doua loturi de 14000 mp teren intravilan ...

Borș

La ~5km distanță

14.000 mp teren
f.s. 70 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
4

250.000 €
11.81 € / mp

Teren 21,177mp Santaul Mic / Strada -

Santăul Mic

La ~5km distanță

21.177 mp teren
f.s. 23 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
6

144.600 €
30 € / mp

Teren Extravilan de Vanzare, zona Episcopia, Or ...

Episcopia Bihorului, Oradea

La ~5km distanță

4.820 mp teren
f.s. 22.440000534058 m
Extravilan
Agricol
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 144,600 € și 152.880 €

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

53.082 €
18 € / mp

Teren de vanzare, zona dealuri Episcopia, Orade ...

Episcopia Bihorului, Oradea

La ~5km distanță

2.949 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

99.144 €
18 € / mp

Teren de vanzare, zona dealuri Episcopia, Orade ...

Episcopia Bihorului, Oradea

La ~5km distanță

5.508 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

167.500 €
174.200 €
25 € / mp

Teren intravilan 6700mp

Palota

La ~5km distanță

6.700 mp teren
f.s. 38 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
14

44.900 €
37.48 € / mp

Teren in TARIAN, la periferie

Tărian

La ~5km distanță

1.198 mp teren
f.s. 13.60000038147 m
Intravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
4

337.000 €
44.96 € / mp

Vânzare- Teren Extravilan- 7496 MP , Calea ...

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

7.496 mp teren
f.s. 38 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

28.500 €
11.35 € / mp

Teren extravilan de vanzare, zona Episcopia, O ...

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

2.511 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
12

1.103.000 €
140.19 € / mp

Teren 7,868mp, Aeroportul Oradea / DN E71/viito ...

Calea Aradului, Oradea

La ~5km distanță

7.868 mp teren
f.s. 65 m
Intravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
5

46.000 €
4.48 € / mp

Teren 10233 mp extravilan Episcopia Oradea

Exterior Nord, Oradea

La ~5km distanță

10.233 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

1.704.212 €
1.408.440 €
87.85 € / mp

Teren 19,400mp Oradea / Calea Borsului/zona Com ...

Est, Oradea

La ~5km distanță

19.400 mp teren
f.s. 361 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

180.000 €
18 € / mp

Teren extravilan de vanzare, Biharia 1 hectar, ...

Biharia

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
6

155.000 €
8.76 € / mp

Teren extravilan 17700mp Biharia

Biharia

La ~10km distanță

17.700 mp teren
f.s. 65 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

288.000 €
18 € / mp

Teren extravilan de vanzare, Biharia 1,6 hectar ...

Biharia

La ~10km distanță

16.000 mp teren
f.s. 68.699996948242 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

249.600 €
299.500 €
15 € / mp

Teren cu suprafata de 16640 mp, Biharia,Bihor V ...

Biharia

La ~10km distanță

16.640 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
6

175.000 €
3.50 € / mp

Teren extravilan pentru balastiera Biharia

Biharia

La ~10km distanță

50.000 mp teren
f.s. 60 m
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
2

84.700 €
14.86 € / mp

Teren pentru constructii de interes agricol sau ...

Biharia

La ~10km distanță

5.700 mp teren
f.s. 105 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

106.250 €
2.50 € / mp

Teren arabil extravilan 4,25 ha., Girișu de Cri ...

Girișu de Criș

La ~10km distanță

42.500 mp teren
f.s. 60 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

120.000 €
46.15 € / mp

Teren panoramic pe dealul Doja, Oradea, Bihor

Dealuri Oradea, Oradea

La ~10km distanță

2.600 mp teren
f.s. 24 m
Extravilan
Agricol
Bancă

9 luni în urmă

36.000 €
3.89 € / mp

Teren agricol extravilan de 9246 mp, în Paleu

Paleu

La ~10km distanță

9.246 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
2

99.900 €
18.90 € / mp

Teren extravilan de vânzare în Paleu

Paleu

La ~10km distanță

5.287 mp teren
Extravilan
Agricol
Bancă
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

28.983 €
13.68 € / mp

Teren intravilan 2.119 mp, BIHOR, PALEU

Paleu

La ~10km distanță

2.119 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
3

25.000 €
18.68 € / mp

De vânzare teren extravilan, 1.338mp, strada De ...

Paleu

La ~10km distanță

1.338 mp teren
f.s. 12.829999923706 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
3

280.000 €
70 € / mp

Teren premium 4000 mp – Cartier Grigorescu

Aeroport, Oradea

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
6

22.800 €
26.82 € / mp

Teren intravilan Saldabagiu de Munte 850 mp

Săldăbagiu de Munte

La ~10km distanță

850 mp teren
f.s. 16 m
Intravilan
Construcții