Proprietăți unice: 57
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
13

174.600 €
210.000 €
19.40 € / mp

Teren 9000 mp+ platforma betonata 630 mp, Rimet ...

Rimetea

9.000 mp teren
f.s. 35 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
2

25.000 €
10.42 € / mp

Teren panoramic 2400 mp cu cabană | View superb ...

Șeușa

2.400 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
16

715.000 €
725.000 €
6.11 € / mp

Fabulos Oferta imbatabila teren pe Transapusean ...

Râmeț

117.000 mp teren
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
1

14.000 €
7.49 € / mp

Teren extravilan, 1868 mp, Santimbru

Sântimbru

1.868 mp teren
f.s. 13 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
10

27.000 €
9.88 € / mp

Teren de vânzare în zona montană a județului Al ...

Tău Bistra

2.733 mp teren
f.s. 35 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
4

99.000 €
12.80 € / mp

Oportunitate investitie. Oarda de Jos, 16 parce ...

Sud, Alba Iulia

7.737 mp teren
f.s. 21 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
1

130.000 €
132.38 € / mp

Teren Intravilan, Suprafata 982 mp, Zona Schit

Cetate, Alba Iulia

982 mp teren
f.s. 29 m
Intravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
1

117.500 €
110.02 € / mp

Teren 1068 mp, Toate Utilitatile, Zona Cetate S ...

Cetate, Alba Iulia

1.068 mp teren
f.s. 37 m
Intravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
1

44.660 €
7.70 € / mp

Teren extravilan, 5800 mp, Santimbru

Sântimbru

5.800 mp teren
f.s. 25 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
1

48.000 €
109.59 € / mp

Teren, 438 mp, Toate Utilitatile, Zona Micesti

Micești, Alba Iulia

438 mp teren
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

232.000 €
40 € / mp

Teren 5.800 mp Petrești (Sebeș) – casă / invest ...

Central, Sebeș

5.800 mp teren
Extravilan
Agricol
Bancă
Comision 0%

5 luni în urmă
6

49.198 €
16.40 € / mp

Teren, 3.000 mp ALBA, AIUD

Aiud

3.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Bancă
Comision 0%

5 luni în urmă
2

62.346 €
10.75 € / mp

Teren ALBA, AIUD

Nord, Aiud

5.800 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
7

70.690 €
9.96 € / mp

2 parcele de 4265 mp 2804 mp extravilan Transap ...

Ponor

7.096 mp teren
f.s. 26 m
Extravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
5

53.900 €
16.98 € / mp

Teren cu potențial turistic I 3200 MP | TransAp ...

Râmeț

3.174 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
4

89.000 €
24.96 € / mp

Teren intravilan | 3565 mp | Ideal constructie ...

Gârda de Sus

3.565 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
3

33.000 €
2.09 € / mp

Teren extravilan | Agricol | 15800 mp | 45 ml d ...

Tărtăria

15.800 mp teren
f.s. 45 m
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
3

60.000 €
12 € / mp

Teren de vânzare Alba Iulia, Barabant

Bărăbanț

5.000 mp teren
f.s. 25 m
Extravilan
Agricol
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
3

15.302 €
3.35 € / mp

Teren extravilan 4.570 mp Barabant, zona 4 Podu ...

Bărăbanț

4.570 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
8

91.000 €
10 € / mp

Teren agricol | La sosea | 9100 mp | 40 ml desc ...

Galda de Jos

9.100 mp teren
f.s. 40 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

37.500 €
12.50 € / mp

Teren extravilan la munte zona Loman!

Exterior Nord, Sebeș

3.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

75.000 €
2.96 € / mp

Teren intravilan in Sohodol , Alba

Sohodol

25.359 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
3

34.800 €
4 € / mp

Teren 8,700mp Aiud / Strada Paltinis COMISION 0 ...

Exterior Vest, Aiud

8.700 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
3

34.800 €
6 € / mp

Teren 5,800mp Aiud / Strada Abrudului COMISION ...

Exterior Vest, Aiud

5.800 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
5

28.000 €
10 € / mp

Teren 2800 mp, Galtiu, comuna Santimbru

Galtiu

2.800 mp teren
f.s. 47 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
8

12.000 €
8.57 € / mp

Teren extravilan | De vanzare | 1400 mp | 13 ml ...

Pâclișa

1.400 mp teren
f.s. 13 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
3

18.480 €
6.60 € / mp

Teren extravilan 2800mp Daia Romana - Alba

Daia Română

2.800 mp teren
f.s. 30 m
Extravilan
Agricol