Proprietăți unice: 57
Proprietari: 3
Agenție

2 zile în urmă
2

47.900 €
39.92 € / mp

Teren Intravilan 1200 mp | NECONSTRUIBIL | Zona ...

Cetate, Alba Iulia

1.200 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

6 zile în urmă
1

8.400 €
3 € / mp

Teren extravilan 2800mp Daia Romana - Alba

Daia Română

2.800 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

6 zile în urmă
1

16.800 €
3 € / mp

Teren extravilan 5600mp Daia Romana - Alba

Daia Română

5.600 mp teren
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
1

18.530 €
17 € / mp

Teren de vanzare, extravilan, 1.090 mp, deschid ...

Ampoița

1.090 mp teren
f.s. 20 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

30.000 €
20 € / mp

Teren 1.500 mp, intravilan, deschidere 15 ml, A ...

Ampoița

1.500 mp teren
f.s. 15 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

50.000 €
12.82 € / mp

Teren de vânzare extravilan sebeș zona salane

Sud, Sebeș

3.900 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

20.000 €
19.96 € / mp

Teren extravilan, 1.002 mp, front de 25 ml, Amp ...

Ampoița

1.002 mp teren
f.s. 25 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

38.400 €
24 € / mp

TEREN INTRAVILAN 1600 mp - OARDA

Oarda

1.600 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

48.000 €
30 € / mp

Teren intravilan, 1600 mp, utilitati in zona, A ...

Ampoița

1.600 mp teren
f.s. 18 m
Intravilan
Agricol
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

28.900 €
17 € / mp

Teren de vanzare, 1700 mp, utilitati in zona, A ...

Ampoița

1.700 mp teren
f.s. 25 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

30.000 €
27.000 €
16.22 € / mp

Un colt de rai in Apuseni I viața ca pe vremuri

Bistra

1.850 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
4

90.000 €
5.66 € / mp

Pachet de terenuri 15.900 mp

Unirea

15.900 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
2

35.000 €
6.03 € / mp

Teren de vanzare

Unirea

5.800 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
3

24.500 €
6.45 € / mp

Teren de vanzare

Unirea

3.800 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
2

26.500 €
6.16 € / mp

Teren de vanzare

Unirea

4.300 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
2

15.000 €
7.50 € / mp

Teren de vanzare

Unirea

2.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
3

63.200 €
4 € / mp

Teren extravilan de vanzare in suprafata de 158 ...

Săliștea

15.800 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
2

38.500 €
7 € / mp

Teren intravilan in Ciugud

Ciugud

5.500 mp teren
f.s. 30 m
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
1

150.300 €
29.94 € / mp

Teren 5.020 mp în Petrești – Zonă cu potențial ...

Petrești

5.020 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

38.000 €
2.02 € / mp

Teren agricol 18.800 mp în Crișeni, lângă Vurpă ...

Crișeni

18.800 mp teren
f.s. 35 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
1

80.000 €
10.67 € / mp

TEREN EXTRAVILAN 7500 mp - CIUGUD

Exterior Vest, Alba Iulia

7.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
1

74.000 €
8.94 € / mp

DE VANZARE - TEREN AGRICOL - 8275 MP, 2 FRONTUR ...

Ciugud

8.275 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
11

23.000 €
3.64 € / mp

Teren extravilan 6.322 mp, împrejmuit, aproape ...

Central, Cugir

6.322 mp teren
f.s. 24 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
1

15.000 €
2.08 € / mp

Teren extravilan | Agricol | 7200 mp | Teleac

Ciugud

7.200 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
3

16.000 €
2 € / mp

Teren extravilan | Agricol | 8000 mp | 14 ml de ...

Ciugud

8.000 mp teren
f.s. 14 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
2

62.000 €
6.20 € / mp

Teren intravilan | 10000 mp | 36 ml deschidere ...

Vințu de Jos

10.000 mp teren
f.s. 36 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

25.000 €
7.35 € / mp

Teren extravilan | 3400 mp | Paclisa | Alba Iul ...

Pâclișa

3.400 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
1

65.000 €
10.40 € / mp

Teren extravilan | Agricol | De vanzare | 6250 ...

Sântimbru

6.250 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
4

44.000 €
16.92 € / mp

Teren extravilan | De vanzare | 2600 mp | 13.7 ...

Partoș, Alba Iulia

2.600 mp teren
f.s. 13.710000038147 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
1

60.000 €
21.83 € / mp

Teren intravilan 2748 mp | UTILITATI in zona | ...

Ampoi 3, Alba Iulia

2.748 mp teren
Intravilan
Agricol

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri agricole de vânzare în Județul Alba

Județul Alba, cunoscut pentru peisajele sale pitorești și oportunitățile agricole, oferă o piață interesantă pentru cei care doresc să investească în terenuri agricole. Imoradar24.ro a analizat oferta din zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor agricole este de aproximativ 48.000 euro, cu oferte care încep de la 12.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 69.501 euro.
  • Dimensiuni variate: Terenurile disponibile au dimensiuni cuprinse între 2.000 m² și 15.900 m², oferind opțiuni pentru diferite nevoi.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 10 euro, cu valori ce variază de la 1 euro/m² pentru terenuri mai puțin dezvoltate până la 132 euro/m² pentru locații premium.
  • Oportunități de investiție: Aproximativ 11% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce sugerează o oportunitate bună pentru investitori.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 42 de zile, indicând o piață activă.

Județul Alba reprezintă o alegere excelentă pentru cei interesați de terenuri agricole, fie pentru investiții, fie pentru dezvoltarea unor proiecte personale. Explorează acum opțiunile disponibile și găsește terenul ideal pentru tine!