Sebeș Rimetea
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

50.000 €
12.82 € / mp

Teren de vânzare extravilan sebeș zona salane

Sud, Sebeș

3.900 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
13

174.600 €
210.000 €
19.40 € / mp

Teren 9000 mp+ platforma betonata 630 mp, Rimet ...

Rimetea

9.000 mp teren
f.s. 35 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

232.000 €
40 € / mp

Teren 5.800 mp Petrești (Sebeș) – casă / invest ...

Central, Sebeș

5.800 mp teren
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

38.000 €
2.02 € / mp

Teren agricol 18.800 mp în Crișeni, lângă Vurpă ...

Crișeni

La ~5km distanță

18.800 mp teren
f.s. 35 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
8

12.000 €
8.57 € / mp

Teren extravilan | De vanzare | 1400 mp | 13 ml ...

Pâclișa

La ~5km distanță

1.400 mp teren
f.s. 13 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

25.000 €
7.35 € / mp

Teren extravilan | 3400 mp | Paclisa | Alba Iul ...

Pâclișa

La ~5km distanță

3.400 mp teren
Extravilan
Agricol

Agenție

1 lună în urmă
2

62.000 €
6.20 € / mp

Teren intravilan | 10000 mp | 36 ml deschidere ...

Vințu de Jos

La ~5km distanță

10.000 mp teren
f.s. 36 m
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
4

44.000 €
16.92 € / mp

Teren extravilan | De vanzare | 2600 mp | 13.7 ...

Partoș, Alba Iulia

La ~5km distanță

2.600 mp teren
f.s. 13.710000038147 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
1

117.500 €
110.02 € / mp

Teren 1068 mp, Toate Utilitatile, Zona Cetate S ...

Cetate, Alba Iulia

La ~10km distanță

1.068 mp teren
f.s. 37 m
Intravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
1

130.000 €
132.38 € / mp

Teren Intravilan, Suprafata 982 mp, Zona Schit

Cetate, Alba Iulia

La ~10km distanță

982 mp teren
f.s. 29 m
Intravilan
Agricol
Agenție

2 zile în urmă
2

47.900 €
39.92 € / mp

Teren Intravilan 1200 mp | NECONSTRUIBIL | Zona ...

Cetate, Alba Iulia

La ~10km distanță

1.200 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
1

60.000 €
21.83 € / mp

Teren intravilan 2748 mp | UTILITATI in zona | ...

Ampoi 3, Alba Iulia

La ~10km distanță

2.748 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

38.400 €
24 € / mp

TEREN INTRAVILAN 1600 mp - OARDA

Oarda

La ~10km distanță

1.600 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
4

99.000 €
12.80 € / mp

Oportunitate investitie. Oarda de Jos, 16 parce ...

Sud, Alba Iulia

La ~10km distanță

7.737 mp teren
f.s. 21 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
1

80.000 €
10.67 € / mp

TEREN EXTRAVILAN 7500 mp - CIUGUD

Exterior Vest, Alba Iulia

La ~10km distanță

7.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
1

48.000 €
109.59 € / mp

Teren, 438 mp, Toate Utilitatile, Zona Micesti

Micești, Alba Iulia

La ~10km distanță

438 mp teren
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

37.500 €
12.50 € / mp

Teren extravilan la munte zona Loman!

Exterior Nord, Sebeș

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

48.000 €
30 € / mp

Teren intravilan, 1600 mp, utilitati in zona, A ...

Ampoița

La ~10km distanță

1.600 mp teren
f.s. 18 m
Intravilan
Agricol
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

30.000 €
20 € / mp

Teren 1.500 mp, intravilan, deschidere 15 ml, A ...

Ampoița

La ~10km distanță

1.500 mp teren
f.s. 15 m
Intravilan
Agricol
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

18.530 €
17 € / mp

Teren de vanzare, extravilan, 1.090 mp, deschid ...

Ampoița

La ~10km distanță

1.090 mp teren
f.s. 20 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

28.900 €
17 € / mp

Teren de vanzare, 1700 mp, utilitati in zona, A ...

Ampoița

La ~10km distanță

1.700 mp teren
f.s. 25 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

20.000 €
19.96 € / mp

Teren extravilan, 1.002 mp, front de 25 ml, Amp ...

Ampoița

La ~10km distanță

1.002 mp teren
f.s. 25 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
1

15.000 €
2.08 € / mp

Teren extravilan | Agricol | 7200 mp | Teleac

Ciugud

La ~10km distanță

7.200 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
1

74.000 €
8.94 € / mp

DE VANZARE - TEREN AGRICOL - 8275 MP, 2 FRONTUR ...

Ciugud

La ~10km distanță

8.275 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
2

38.500 €
7 € / mp

Teren intravilan in Ciugud

Ciugud

La ~10km distanță

5.500 mp teren
f.s. 30 m
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
3

16.000 €
2 € / mp

Teren extravilan | Agricol | 8000 mp | 14 ml de ...

Ciugud

La ~10km distanță

8.000 mp teren
f.s. 14 m
Extravilan
Agricol
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
3

15.302 €
3.35 € / mp

Teren extravilan 4.570 mp Barabant, zona 4 Podu ...

Bărăbanț

La ~10km distanță

4.570 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
3

60.000 €
12 € / mp

Teren de vânzare Alba Iulia, Barabant

Bărăbanț

La ~10km distanță

5.000 mp teren
f.s. 25 m
Extravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
3

33.000 €
2.09 € / mp

Teren extravilan | Agricol | 15800 mp | 45 ml d ...

Tărtăria

La ~10km distanță

15.800 mp teren
f.s. 45 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
2

25.000 €
10.42 € / mp

Teren panoramic 2400 mp cu cabană | View superb ...

Șeușa

La ~10km distanță

2.400 mp teren
Extravilan
Agricol

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri agricole de vânzare în Județul Alba, direct de la proprietari

Județul Alba, cunoscut pentru peisajele sale pitorești și agricultura diversificată, oferă oportunități excelente pentru cei interesați de terenuri agricole. Imoradar24.ro a analizat piața și iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor agricole este de aproximativ 50.000 euro, cu oferte care încep de la 49.500 euro, ceea ce face ca această zonă să fie considerată accesibilă, comparativ cu media națională de 75.814 euro.
  • Prețuri per metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 10 euro, cu valori variind între 1 euro și 66 euro, în funcție de locație și caracteristici.
  • Accesibilitate: Aproximativ 62% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori și agricultori.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie doar 8 zile, indicând o piață activă și dinamică.

Județul Alba reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri agricole direct de la proprietari, având prețuri competitive și o disponibilitate rapidă. Ești pregătit să investești în viitorul tău agricol? Explorează acum ofertele disponibile!