Proprietăți unice: 11
Proprietari: 9
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

7 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in comuna Topraisar, ...

Topraisar

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

35 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vand teren intravilan Topraisar

Topraisar

1.216 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
4

30 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vand teren 1100 mp in Topraisar, 30 euro mp

Topraisar

1.100 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

54.000 €
/ lună 27 € / mp / lună

Teren intravilan 2000 m2, comuna Topraisar

Topraisar

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

22 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Oportunitate!!! Teren intravilan

Topraisar

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

25.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren de vanzare

Topraisar

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

15.000 €
/ lună 1 € / mp / lună

Vand teren Topraisar Constanta

Topraisar

15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

16.500 €
/ lună
17.955 €
32.16 € / mp / lună

Teren de vanzare

Topraisar

513 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

18.500 €
/ lună 24.67 € / mp / lună

Vand Schimb teren-loc de casa-variante auto

Topraisar

750 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

500 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in comuna Topraisar, ...

Topraisar

80 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
6

500 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in comuna Topraisar

Topraisar

70 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

7 luni în urmă
20

39.990 €
/ lună 18.99 € / mp / lună

#Liniste si aer curat: Teren 2.106mp la doar 20 ...

Potârnichea

La ~5km distanță

2.106 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

60 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Harsova teren intravilan zona centrala ,loturi ...

Movilița

La ~5km distanță

5.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

50.000 €
/ lună 3.03 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare 1.65 ha

Movilița

La ~5km distanță

16.500 mp teren

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

24 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vinzare 3200mp intravilan.

Movilița

La ~5km distanță

3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

20.000 €
/ lună 9.52 € / mp / lună

Teren intravilan

Mereni

La ~10km distanță

2.100 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

36.000 €
/ lună 9.23 € / mp / lună

Teren vanzare ,3.900 mp,Mereni

Mereni

La ~10km distanță

3.900 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
14

359.000 €
/ lună 7.04 € / mp / lună

Comuna Amzacea- sat G.Scarisoreanu -Ferma zoote ...

Amzacea

La ~10km distanță

51.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

20.000 €
/ lună 10.86 € / mp / lună

Teren intravilan sat Lanurile

Lanurile

La ~10km distanță

1.842 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

12.006 €
/ lună 6.95 € / mp / lună

Teren Baraganu, ID: R3055061

Bărăganu

La ~10km distanță

1.727 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

150.000 €
/ lună 1.38 € / mp / lună

Teren extravilan Murfatlar 108.480 mp Deschider ...

Bărăganu

La ~10km distanță

108.480 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

150.000 €
/ lună 2.54 € / mp / lună

23 August, Constanta, Teren Intravilan 59,000 m ...

Moșneni

La ~10km distanță

59.000 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
6

1.900.000 €
/ lună 78.84 € / mp / lună

Teren Intravilan 24100 Mp Agigea

Moșneni

La ~10km distanță

24.100 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

22.500 €
/ lună 44.55 € / mp / lună

COMISION 0% - Teren 505mp Techirghiol Proiect C ...

Central, Techirghiol

La ~15km distanță

505 mp teren
1E
Agenție

2 luni în urmă
4

34.900 €
/ lună 49.86 € / mp / lună

Teren Intravilan, 700 mp, Aproape de Lac - Tech ...

Central, Techirghiol

La ~15km distanță

700 mp teren
1E
Agenție

2 luni în urmă
1

14.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

De vanzare teren extravilan, 400 m 2 in Techirg ...

Central, Techirghiol

La ~15km distanță

400 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

76.000 €
/ lună
80.000 €
140.74 € / mp / lună

Teren de vanzare Techirghiol

Central, Techirghiol

La ~15km distanță

540 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

20.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren intravilan Techirghiol

Central, Techirghiol

La ~15km distanță

500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

56.000 €
/ lună 21.54 € / mp / lună

.Techirghiol! Teren intravilan construibil 2560 ...

Central, Techirghiol

La ~15km distanță

2.600 mp teren
1E
Agenție

3 luni în urmă

300.000 €
/ lună 6 € / mp / lună

Teren cu deschidere la DN 38

Central, Techirghiol

La ~15km distanță

50.000 mp teren