Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

Mai mult de un an
3

363.750 €
/ lună 15 € / mp / lună

Vanzare Teren 2.5 ha. aeroport Mihail Kogalnice ...

Târgușor

24.250 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

60.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Vand teren 4000 MP - Cheia/ Cheile Dobrogei, ju ...

Cheia

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

13.000 €
/ lună 20.22 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan situat in localitat ...

Nicolae Bălcescu

La ~10km distanță

643 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

25 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Vand teren Intravilan Nicolae Balcescu

Nicolae Bălcescu

La ~10km distanță

500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

14 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

teren intravilan (loturi pentru casa)

Nicolae Bălcescu

La ~10km distanță

650 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
12

1.400 €
/ lună 4 € / mp / lună

Casa spatiu comercial, 8 camere, Mihail Kogalni ...

Mihail Kogălniceanu

La ~10km distanță

350 mp utili
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
7

1.100 €
/ lună 8.46 € / mp / lună

Mihail Kogălniceanu - Spațiu de închiriat, apro ...

Mihail Kogălniceanu

La ~10km distanță

130 mp utili
1E
2025
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
11

800 €
/ lună 8.42 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat - Mihail Kogălnic ...

Mihail Kogălniceanu

La ~10km distanță

95 mp utili
1E
2025
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

18 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan

Mihail Kogălniceanu

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

45 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand teren intravilan 2.000 mp Mihail Kogalnice ...

Mihail Kogălniceanu

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

21.000 €
/ lună 55.70 € / mp / lună

Vand teren 377mp Mihail Kogalniceanu

Mihail Kogălniceanu

La ~10km distanță

377 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
7

363.750 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren extravilan in Mihail Kogalniceanu, Consta ...

Mihail Kogălniceanu

La ~10km distanță

24.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
2

6.909 €
/ lună 11.52 € / mp / lună

Teren/lot casa 600mp in Mihail Kogalniceanu, ce ...

Mihail Kogălniceanu

La ~10km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
2

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 10.000 mp intravilan agricol Mihail Kogal ...

Mihail Kogălniceanu

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

22.000 €
/ lună 43.22 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Mihail Kogalnice ...

Mihail Kogălniceanu

La ~10km distanță

509 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

180.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Teren de vanzare 4,5 hectare deschidere 100 ml ...

Mihail Kogălniceanu

La ~10km distanță

45.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

30.285 €
/ lună 45 € / mp / lună

Teren intravilan 673mp | Toate utilitatile | Mi ...

Mihail Kogălniceanu

La ~10km distanță

673 mp teren
1E
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 30,285 € și 31.950 €
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

93.780 €
/ lună 45 € / mp / lună

Proiect Rezidential | 2084mp (3 Loturi) | M. Ko ...

Mihail Kogălniceanu

La ~10km distanță

2.084 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

45 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravlian Mihail Kogalniceanu

Mihail Kogălniceanu

La ~10km distanță

1.491 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

250 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren + constructie

Mihail Kogălniceanu

La ~10km distanță

4.664 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

1.300 €
/ lună 2.60 € / mp / lună

Spatiu comercial 500 mp M Kogalniceanu Centru D ...

Mihail Kogălniceanu

La ~10km distanță

500 mp utili
1E
Agenție

9 luni în urmă
3

1.530 €
/ lună 1,530.00 € / mp / lună

Teren de inchiriat 10200 mp DN2A E60 Mihail Kog ...

Mihail Kogălniceanu

La ~10km distanță

Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

477 €
/ lună 1.99 € / mp / lună

spatiu comercial pozittie

Mihail Kogălniceanu

La ~10km distanță

240 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
4

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

De Inchiriat @ Teren Aeroport M.Kogalniceanu # ...

Mihail Kogălniceanu

La ~10km distanță

42.700 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

35 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren de vanzare 1224 m2

Oituz

La ~10km distanță

1.240 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

20.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren in Slava Cercheza jud Tulcea 1000mp, situ ...

Slava Cercheză

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

25.000 €
/ lună 5.75 € / mp / lună

Teren intravilan cu utilitati 4350 mp la tara J ...

Pantelimon

La ~15km distanță

4.350 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
7

32.000 €
/ lună 5.71 € / mp / lună

Teren intravilan 5.600 mp in Pantelimon, Consta ...

Pantelimon

La ~15km distanță

5.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
4

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare in sat Piatra, Jud Constanta

Sibioara

La ~15km distanță

40.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

120.900 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intre lac si mare oportunitate de dezvolt ...

Sibioara

La ~15km distanță

4.030 mp teren