Proprietăți unice: 99
Proprietari: 64
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

700 €
/ lună 2.80 € / mp / lună

Spatiu comercial 250 mp (deasupra Profi) - Tiga ...

Țigănești

250 mp utili
1E
1980
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

579 €
/ lună 18.09 € / mp / lună

Închiriez spațiu comercial -Alexandria

Vest, Alexandria

32 mp utili
Proprietar
Comision 0%

22 ore în urmă
2

44.000 €
/ lună 62.15 € / mp / lună

Teren Intravilan 20m Latime in Nanov- iesire pe ...

Nanov

708 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

20.000 €
/ lună 1 € / mp / lună

Teren arabil extravilan Furculeti (Jud. Teleorm ...

Spătărei

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
5

400 €
/ lună 6.90 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial stradal

Central, Roșiori de Vede

58 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

16 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Mereni de Sus

Mereni

1.814 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
3

80.000 €
/ lună 125 € / mp / lună

Teren vanzare Alexandria Intravilan 640mp

Central, Alexandria

640 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

54.000 €
/ lună 0.90 € / mp / lună

Teren agricol de vanzare, Comuna Nasturelu, Jud ...

Năsturelu

60.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

144.000 €
/ lună 9 € / mp / lună

Vanzare Teren 16.000 Mp | 2 Loturi | Constructi ...

Central, Roșiori de Vede

16.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

20.000 €
/ lună 43.96 € / mp / lună

Teren intravilan 455 mp

Central, Videle

455 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

1.200 €
/ lună 21.82 € / mp / lună

Teren de inchiriat pozitie excelenta, ideal pen ...

1 Mai, Alexandria

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial in Alexandria

Libertății, Alexandria

2.385 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

50 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Vand teren intravilan 1000mp

Central, Turnu Măgurele

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

85.000 €
/ lună 70.83 € / mp / lună

Teren Nanov Langa Bazinul De Apa Han

Nanov

1.200 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
5

450 €
/ lună 1 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat pe Strada Liberta ...

Ultracentral, Alexandria

450 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
6

77 €
/ lună 1 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat pe Strada Bucures ...

Ultracentral, Alexandria

77 mp utili
Bancă

9 luni în urmă
2

5.683 €
/ lună 4 € / mp / lună

Cladire de birouri de inchiriat, zona centrala ...

Central, Alexandria

1.420,9 mp
3E
Agenție

5 zile în urmă
7

862 €
/ lună 4.79 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial in Ro?iori de Vede, ...

Central, Roșiori de Vede

180 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

20.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Loturi teren intravilan Nanov

Nanov

500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

43.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 2150 mp, Nanov

Nanov

2.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

82 €
/ lună 0.18 € / mp / lună

vinzari teren intraviran

Preajba

455 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
12

200 €
/ lună 6.90 € / mp / lună

Spatiu de Inchiriat Mosteni-Teleorman

Moșteni

29 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

115.000 €
/ lună 112.30 € / mp / lună

Se vand 3 spatii comerciale utilate si function ...

Central, Alexandria

1.024 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

999 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu comercial depozit terasa

Exterior Vest, Alexandria

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

17.500 €
/ lună 11.42 € / mp / lună

Teren intravilan cu casa Mavrodin

Mavrodin

1.532 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

10.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Vanzare Teren 1.000 Mp | Strada Principala | Ce ...

Gresia

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

1.000 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Alexandria

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

294 €
/ lună 29.40 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Sud, Alexandria

10 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
2

1.690 €
/ lună 13 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Alexandria Vis-a-Vis ...

Central, Alexandria

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

24.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Loc de casa teren intravilan 1200m

Central, Zimnicea

1.200 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Județul Teleorman

Județul Teleorman, situat în sudul României, oferă oportunități interesante pentru afaceri datorită prețurilor accesibile și diversității spațiilor comerciale disponibile. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale de închiriat este de aproximativ 500 euro, cu oferte ce încep de la 10 euro și ajung până la 65.000 euro, ceea ce face zona foarte accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 71 m², cu cele mai mici spații având 20 m² și cele mai mari ajungând până la 1.421 m².
  • Compartimentare: Majoritatea ofertelor sunt formate din spații cu 1 cameră (2%), 2 camere (8%) și 3+ camere (2%).
  • Accesibilitate: Aproximativ 45% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face ideale pentru antreprenori și mici afaceri.
  • Locuri de parcare: Prețul mediu pentru proprietățile cu parcare sau garaj este de 2.000 euro.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 105 zile, indicând o piață activă.