Proprietar
Proprietăți unice: 12
Proprietari: 2
Agenție

1 săptămână în urmă
1

11.500 €
/ lună 24.89 € / mp / lună

FARA COMISION teren curs constructii Tartasesti ...

Tărtășești

462 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

14.000 €
/ lună 22.33 € / mp / lună

Teren 627 mp Cartier T100 Tartasesti | Langa DN ...

Tărtășești

627 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

45.000 €
/ lună 45 € / mp / lună

Teren 1000 mp intravilan Tartasesti

Tărtășești

1.000 mp teren
2E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
9

30.000 €
/ lună 37.45 € / mp / lună

Tartasesti, lot 801 mp!

Tărtășești

801 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

2.800 €
/ lună 1.67 € / mp / lună

Hala cu teren Tartasesti

Tărtășești

1.675 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
3

11.500 €
/ lună 26.02 € / mp / lună

Teren Tartasesti De Vanzare

Tărtășești

442 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

17.550 €
/ lună 34.01 € / mp / lună

Teren intravilan 516 mp Tartasesti/DN7 - 25km d ...

Tărtășești

516 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

30.000 €
/ lună
32.000 €
72.46 € / mp / lună

Vand teren Tartasesti 414 mp

Tărtășești

414 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
15

18.725 €
/ lună 35 € / mp / lună

Loturi de casa in Tartasesti

Tărtășești

535 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

95.000 €
/ lună 9.57 € / mp / lună

Teren 9923 mp Tartasesti, cu utilitati si acces ...

Tărtășești

9.923 mp teren
1E
Agenție

4 luni în urmă
2

9.500 €
/ lună 22.35 € / mp / lună

Teren de vanzare, 425 mp, zona Tartasesti in Pr ...

Tărtășești

425 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

100 €
/ lună 1.67 € / mp / lună

De Vinzare sau inchiriere..

Tărtășești

60 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
6

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand Teren 7000mp/ Tartasesti - Baldana langa G ...

Bâldana

La ~5km distanță

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
6

15.000 €
/ lună 28.85 € / mp / lună

Teren + proiect cu autorizatie de construire va ...

Bâldana

La ~5km distanță

520 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

30 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand parcele teren intravilan 400-500 mp Baldan ...

Bâldana

La ~5km distanță

7.900 mp teren

Agenție

1 lună în urmă
6

139.900 €
/ lună 15.37 € / mp / lună

vanzare teren intravilan construibil deschidere ...

Ciocănești

La ~5km distanță

9.101 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

14.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren intravilan 1404 mp deschidere 28 ml langa ...

Crețu

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
13

8.900 €
/ lună 16.92 € / mp / lună

Loturi de teren de vanzare in sat Cretu, jud Da ...

Crețu

La ~5km distanță

526 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

28.900 €
/ lună 60.21 € / mp / lună

Teren intravilan 480 mp, Priseaca, jud. Dambovi ...

Priseaca

La ~5km distanță

480 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

49.900 €
/ lună 76.77 € / mp / lună

Teren intravilan 650 mp, Targoviste, Priseaca

Priseaca

La ~5km distanță

650 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

51.500 €
/ lună 30.01 € / mp / lună

Teren intravilan, 1716 mp, zona Priseaca

Priseaca

La ~5km distanță

1.716 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

1.500 €
/ lună 0.39 € / mp / lună

Teren extravilan 3.800 mp, zona Manesti, deschi ...

Priseaca

La ~5km distanță

3.800 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

60.000 €
/ lună 57.20 € / mp / lună

Teren intravilan, 1.049 mp, zona Priseaca

Priseaca

La ~5km distanță

1.049 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

63.000 €
/ lună 94.03 € / mp / lună

Teren intravilan, de vanzare, 670 mp, zona Pris ...

Priseaca

La ~5km distanță

670 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

55.000 €
/ lună 90.46 € / mp / lună

Teren intravilan, de vanzare, 608 mp, zona Pris ...

Priseaca

La ~5km distanță

608 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

53.000 €
/ lună 44.17 € / mp / lună

Teren intravilan, de vanzare, 1200 mp, zona Pri ...

Priseaca

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

55 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren de vanzare Priseaca 1050 mp la principala

Priseaca

La ~5km distanță

1.050 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

20.000 €
/ lună 10.53 € / mp / lună

Teren extravilan, de vanzare, 1900 mp, zona Pri ...

Priseaca

La ~5km distanță

1.900 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

63.000 €
/ lună 94.03 € / mp / lună

Teren intravilan 670mp, Priseaca

Priseaca

La ~5km distanță

670 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

75 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Lot casa de vanzare

Priseaca

La ~5km distanță

650 mp teren