Proprietăți unice: 4
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

165.000 €
/ lună 1,500.00 € / mp / lună

Fast Food Superutilat Nou, zona excelenta

Ștefăneștii de Jos

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

135 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Teren de vanzare

Ștefăneștii de Jos

910 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

45.000 €
/ lună 70.53 € / mp / lună

Vand 3 terenuri intravilane situate in comuna S ...

Ștefăneștii de Jos

638 mp teren
2E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

170 €
/ lună 1.21 € / mp / lună

Inchiriez hala in stefanestii de jos

Ștefăneștii de Jos

140 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

20 €
/ lună 0.32 € / mp / lună

Inchiriere sala de sport

Ștefan cel Mare, Sector 2

La ~5km distanță

62 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
9

6 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri in cladire cu 4 etaje in ...

Ștefan cel Mare, Sector 2

La ~5km distanță

530 m

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
3

300 €
/ lună 60 € / mp / lună

Spatiu comercial Stefan cel mare 31

Ștefan cel Mare, Sector 2

La ~5km distanță

462 m

5 mp utili

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

2.099 €
/ lună 19.62 € / mp / lună

Spatiu Comercial De Inchiriat - Soseaua Stefan ...

Ștefan cel Mare, Sector 2

La ~5km distanță

175 m

107 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
10

7.800 €
/ lună 10.61 € / mp / lună

Cladire P+2 - Gradinita/ Afterschool/ Clinica m ...

Voluntari

La ~5km distanță

735 mp utili
2013
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

10.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Showroom/cafenea de inchiriat Pipera proprietar

Central, Voluntari

La ~5km distanță

505 m

1.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

9.900 €
/ lună 17.07 € / mp / lună

Inchiriez cladire noua situata in Voluntari DN2

Central, Voluntari

La ~5km distanță

580 mp utili
2025
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

140.000 €
/ lună 140 € / mp / lună

Vand teten Voluntari

Central, Voluntari

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

73.000 €
/ lună 147.77 € / mp / lună

Teren intravilan 494mp Voluntari cu certificat ...

Central, Voluntari

La ~5km distanță

494 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
14

665 €
/ lună
500 €
6.65 € / mp / lună

Depozit, birouri cu showroom 100m2 pe 2 etaje

Voluntari

La ~5km distanță

100 mp utili
2010
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
14

1.100 €
/ lună 7.64 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat cu sala de conferin ...

Voluntari

La ~5km distanță

144,63 mp utili
2010
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

85.500 €
/ lună 213.75 € / mp / lună

Teren 400mp de vanzare Pipera

Central, Voluntari

La ~5km distanță

400 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

240.000 €
/ lună 480 € / mp / lună

Teren 500 mp Pipera Oxford Gardens

Central, Voluntari

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

8 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Inchiriez hala in Voluntari

Central, Voluntari

La ~5km distanță

280 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

1.100 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spatiu 100 MP, pozitie premium Voluntari - vede ...

Voluntari

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

23.000 €
/ lună 23 € / mp / lună

Vand teren 1000mp in padurea Baneasa(Voluntari) ...

Central, Voluntari

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

230.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren 2300 mp in spatele cartierului Oxford Gar ...

Central, Voluntari

La ~5km distanță

2.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
40

1.800 €
/ lună

Ofer pentru inchiriere hala PIPERA pentru activ ...

Central, Voluntari

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

750 €
/ lună 10.71 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial Voluntari

Central, Voluntari

La ~5km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

10.000 €
/ lună 2.70 € / mp / lună

Vand teren extravilan 3700 m2

Central, Voluntari

La ~5km distanță

3.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

115.000 €
/ lună 621.62 € / mp / lună

Teren intravilan 185 mp Voluntari | toate utili ...

Central, Voluntari

La ~5km distanță

185 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

4.600 €
/ lună 1.96 € / mp / lună

INCHIRIERE TEREN 2350 mp – Str. Erou Iancu Nico ...

Central, Voluntari

La ~5km distanță

2.350 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

400 €
/ lună 4 € / mp / lună

Hala de inchiriat

Central, Voluntari

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

0 €
/ lună

Pamanat din excavari bucuresti pipera

Central, Voluntari

La ~5km distanță

100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

210 €
/ lună 0.35 € / mp / lună

Propietar vand teren intravilan Voluntari

Central, Voluntari

La ~5km distanță

605 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

26.000 €
/ lună 32.50 € / mp / lună

Teren de vanzare in Dascalu

Central, Voluntari

La ~5km distanță

800 mp teren