Proprietăți unice: 4
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

57 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 3663mp, Moreni, Da ...

Central, Moreni

3.663 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

5.000 €
/ lună 3.57 € / mp / lună

Vant teren extravilan

Central, Moreni

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 2.841mp - Moreni -Dambovita

Moreni

2.841 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

6.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu cu teren de inchiriat

Moreni

600 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

23.900 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Teren de vanzare intravilan+extravilan Iedera d ...

Iedera

La ~5km distanță

4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

229.000 €
/ lună
1.000 €
229 € / mp / lună

VAND/INCHIRIEZ cladire,teren,spatiu comercial

Gura Ocniței

La ~10km distanță

1.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

34.000 €
/ lună 7.83 € / mp / lună

Vand teren comuna ocnita sat ocnita

Ocnița

La ~10km distanță

4.340 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

2.000 €
/ lună 3.36 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in Filipestii de ...

Filipeștii de Pădure

La ~10km distanță

596 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

1.300 €
/ lună 3.71 € / mp / lună

Inchiriez Hala Filipe?tii de Padure.

Filipeștii de Pădure

La ~10km distanță

350 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

25.500 €
/ lună
26.000 €
16.40 € / mp / lună

Teren de vanzare Prahova, Filipestii de Padure

Filipeștii de Pădure

La ~10km distanță

1.555 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
6

1.500 €
/ lună 3 € / mp / lună

Vand sau Inchiriez

Filipeștii de Pădure

La ~10km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

33.000 €
/ lună 22.65 € / mp / lună

Teren intravilan/livada nuci

Mărginenii de Sus

La ~10km distanță

1.457 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

51.320 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren intavilan | 2566mp | Darmanesti Dambovita

Mărginenii de Sus

La ~10km distanță

2.566 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

105.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren de Vanzare Plus Cladire

Călinești

La ~10km distanță

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

135.000 €
/ lună 9 € / mp / lună

Teren extravilan 15.000 mp oportunitate investi ...

Săcueni

La ~10km distanță

15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

2.400 €
/ lună 3.75 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat Filipestii de Tar ...

Filipeștii de Târg

La ~10km distanță

640 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

785 €
/ lună 2.80 € / mp / lună

Inchiriere

Filipeștii de Târg

La ~10km distanță

280 mp utili
760 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Hale industriale de inchiriat Filipe?tii de Tar ...

Filipeștii de Târg

La ~10km distanță

2.500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
3

64.800 €
/ lună 19.31 € / mp / lună

OCAZIE INDUSTRIALA : 3356 mp Nisipuri-Razvad-Ga ...

Nisipurile

La ~10km distanță

3.356 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

890.000 €
/ lună 14.86 € / mp / lună

Teren Intravilan 59 900 mp

Florești

La ~15km distanță

59.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

304 €
/ lună 5.07 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Florești

La ~15km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

400 €
/ lună 8 € / mp / lună

Inchiriez spatiul

Nedelea

La ~15km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

13 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Ștubeie Tisa

La ~15km distanță

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

82.000 €
/ lună 84.45 € / mp / lună

Teren intravilan Targoviste

Matraca

La ~15km distanță

971 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

50.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Vand teren intravlian in zona Matraca, Ulmi

Matraca

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
1

12 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare Matraca

Matraca

La ~15km distanță

5.598 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

40.560 €
/ lună 26 € / mp / lună

Proprietar Teren intravilan DE VANZARE (negocia ...

Bobolia

La ~15km distanță

1.560 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

92.950 €
/ lună 6.48 € / mp / lună

Teren intravilan Provita de jos(linga Breaza) P ...

Provița de Jos

La ~15km distanță

14.340 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

27.500 €
/ lună 23.03 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 1194 mp, acces asf ...

Provița de Jos

La ~15km distanță

1.194 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

250.000 €
/ lună 41.67 € / mp / lună

Teren de vanzare Viforata - Aninoasa

Viforâta

La ~15km distanță

6.000 mp teren