Proprietăți unice: 4
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

300 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu comercial centru

Central, Negrești

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

22 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren str Casa Apelor

Central, Negrești

6.571 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren comercial zona 0

Central, Negrești

816 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

15 €
/ lună 0.27 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial Negresti strada uni ...

Negrești

55 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

0 €
/ lună

Teren intravilan 2900 mp cu acces facil la gara ...

Scânteia

La ~15km distanță

2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

60.000 €
/ lună 3.97 € / mp / lună

Teren intravilan 15.000 mp acces dublu asfaltat ...

Lunca Rateș

La ~15km distanță

15.128 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

60.000 €
/ lună 3.97 € / mp / lună

Teren intravilan 15.000 mp acces dublu asfaltat ...

Lunca Rateș

La ~15km distanță

15.128 mp teren

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

0 €
/ lună

Teren intravilan 2900 mp cu acces facil la gara ...

Scânteia

La ~15km distanță

2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

35.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Vand teren 700mp+casa batranesca

Racovița

La ~15km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

35.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Vand teren 700mp+casa batranesca

Racovița

La ~15km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

785 €
/ lună 6.54 € / mp / lună

Urgent

Grajduri

La ~15km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

688 €
/ lună 5.73 € / mp / lună

Urgent

Grajduri

La ~15km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
4

40.000 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

Teren de vanzare sat Lunca ,com.Grajduri ,Iasi

Grajduri

La ~15km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

650 €
/ lună 13 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Bulevardul Traian, trafic i ...

Racova

La ~20km distanță

50 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

10 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spatiu comercial pt inchiriat!

Racova

La ~20km distanță

520 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

850 €
/ lună 9.44 € / mp / lună

Spatiu comercial 90 mp de inchiriat trafic auto ...

Valea Moșneagului

La ~20km distanță

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

175 €
/ lună 7 € / mp / lună

Inchiriere apartament 2 camere birou garsoniera ...

Valea Moșneagului

La ~20km distanță

25 mp utili
8E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

25 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren de vanzare

Broșteni

La ~25km distanță

1.595 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
16

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan

Curături

La ~25km distanță

6.310 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

176 €
/ lună 0 € / mp / lună

Dau in arenda 3.82 ha teren agricol com. Dragom ...

Dragomirești

La ~25km distanță

38.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan 10400mp Balteni, jud Vaslui

Bălteni

La ~25km distanță

10.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare Mogosesti Iasi

Mogoșești

La ~25km distanță

6.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
9

260.000 €
/ lună 8.67 € / mp / lună

Terenuri vanzare Bunghi Poienari Neamt propriet ...

Bunghi

La ~25km distanță

30.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

39 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vand teren Ciurea

Ciurea

La ~25km distanță

1.220 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

35 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

teren Brodoc-Vaslui

Brodoc

La ~25km distanță

4.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

16.500 €
/ lună 33 € / mp / lună

Teren intravilan 500 mp Satu Nou ideal casa sau ...

Muntenii de Sus

La ~30km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

35.000 €
/ lună 38.46 € / mp / lună

P.F. Teren intravilan Barnova, sat Cercu + auto ...

Bârnova

La ~30km distanță

910 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

12.761 €
/ lună 9.97 € / mp / lună

Teren Intravilan 1280m2, Visan, str. Eroilor, i ...

Bârnova

La ~30km distanță

1.280 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

50 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

vand teren intravilan Visan 1000mp

Bârnova

La ~30km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

54.000 €
/ lună 27 € / mp / lună

Teren intravilan in Sat Paun

Păun

La ~30km distanță

2.000 mp teren