Proprietar
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

300 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu comercial centru

Central, Negrești

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

22 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren str Casa Apelor

Central, Negrești

6.571 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren comercial zona 0

Central, Negrești

816 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

15 €
/ lună 0.27 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial Negresti strada uni ...

Negrești

55 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

60.000 €
/ lună 3.97 € / mp / lună

Teren intravilan 15.000 mp acces dublu asfaltat ...

Lunca Rateș

La ~15km distanță

15.128 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

0 €
/ lună

Teren intravilan 2900 mp cu acces facil la gara ...

Scânteia

La ~15km distanță

2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

35.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Vand teren 700mp+casa batranesca

Racovița

La ~15km distanță

700 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

785 €
/ lună 6.54 € / mp / lună

Urgent

Grajduri

La ~15km distanță

120 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

30.000 €
/ lună 10.07 € / mp / lună

Teren intravilan - 2980mp - de vanzare in Carbu ...

Grajduri

La ~15km distanță

2.980 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
4

40.000 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

Teren de vanzare sat Lunca ,com.Grajduri ,Iasi

Grajduri

La ~15km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

688 €
/ lună 5.73 € / mp / lună

Urgent

Grajduri

La ~15km distanță

120 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
9

1.981 €
/ lună 0.86 € / mp / lună

Teren intravilan/extravilan Ciofeni, ID: R30132 ...

Ciofeni

La ~15km distanță

2.304 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

33.000 €
/ lună 8.46 € / mp / lună

Teren de 3900mp de vanzare, pret accesibil

Telejna

La ~15km distanță

3.900 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

2.500 €
/ lună 0.68 € / mp / lună

Teren 3700 mp sosea Telejna -Zapodeni

Telejna

La ~15km distanță

3.700 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

7.000 €
/ lună 0.78 € / mp / lună

Teren agricol de vanzare, 9000 mp

Telejna

La ~15km distanță

9.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

82.000 €
/ lună 80.16 € / mp / lună

Teren Intravilan 1.000 Mp, Vaslui Zona Statia M ...

Racova

La ~20km distanță

1.023 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

650 €
/ lună 13 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Bulevardul Traian, trafic i ...

Racova

La ~20km distanță

50 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

10 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spatiu comercial pt inchiriat!

Racova

La ~20km distanță

520 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
1

10.000 €
/ lună 0.63 € / mp / lună

Teren 16 mp extravilan langa padure,bun inpadur ...

Zăpodeni

La ~20km distanță

16.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

850 €
/ lună 9.44 € / mp / lună

Spatiu comercial 90 mp de inchiriat trafic auto ...

Valea Moșneagului

La ~20km distanță

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

175 €
/ lună 7 € / mp / lună

Inchiriere apartament 2 camere birou garsoniera ...

Valea Moșneagului

La ~20km distanță

25 mp utili
8E
Agenție

1 săptămână în urmă
1

37.117 €
/ lună 247.45 € / mp / lună

Teren intravilan si vila, Zece Prajini, Dagata

Zece Prăjini

La ~20km distanță

150 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

355.000 €
/ lună 118.33 € / mp / lună

Teren intravilan 3065 mp, front 55 ml, strada P ...

Ițcani

La ~20km distanță

3.000 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

25 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren de vanzare

Broșteni

La ~25km distanță

1.595 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
16

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan

Curături

La ~25km distanță

6.310 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

176 €
/ lună 0 € / mp / lună

Dau in arenda 3.82 ha teren agricol com. Dragom ...

Dragomirești

La ~25km distanță

38.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan 10400mp Balteni, jud Vaslui

Bălteni

La ~25km distanță

10.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare Mogosesti Iasi

Mogoșești

La ~25km distanță

6.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

70.000 €
/ lună 7.78 € / mp / lună

Teren 9000 mp intravilan Mogosesti cu casa,asfa ...

Mogoșești

La ~25km distanță

9.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
20

150.320 €
/ lună 40 € / mp / lună

OFERTA EXCLUSIVA: Teren Mogosesti - deschidere ...

Mogoșești

La ~25km distanță

3.758 mp teren