Proprietăți unice: 11
Proprietari: 11
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

DIRECT PROPRIETAR, Spatiu comercial de inchiria ...

Central, Huși

107 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

12 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

OPORTUNITATE: Spatii Comerciale de inchiriat - ...

Central, Huși

158 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

45.000 €
/ lună 56.96 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Huși

790 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Dau in arenda 1,05 ha teren agricol - extravila ...

Central, Huși

10.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

20.000 €
/ lună 1.60 € / mp / lună

Teren Extravilan husi

Central, Huși

12.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Husi

Central, Huși

3.240 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
12

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Intravilan Str. Sara nr.145a

Central, Huși

660 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

29 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren de vanzare

Huși

1.515 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1.021 €
/ lună 5.21 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Huși

196 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
12

9 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Spatiu/Comercial/Birouri/Cladire de inchiriat - ...

Huși

240 mp utili
2014
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

5 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

spa?iu de inchiriere

Central, Huși

50 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

25.000 €
/ lună 5.95 € / mp / lună

teren casa in sat Epureni - Comuna Duda Epureni ...

Epureni

La ~5km distanță

4.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

27.000 €
/ lună 27 € / mp / lună

Teren Intravilan Vaslui 550 mp zona Prot. Copil ...

Văleni

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

31.000 €
/ lună 3.01 € / mp / lună

Vand teren Rasesti

Râșești

La ~10km distanță

10.300 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

21.000 €
/ lună 10.49 € / mp / lună

Teren intravilan

Deleni

La ~20km distanță

2.002 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

16.500 €
/ lună 33 € / mp / lună

Teren intravilan 500 mp Satu Nou ideal casa sau ...

Muntenii de Sus

La ~25km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

26 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan in Secuia, com. Munteni de Jos

Secuia

La ~25km distanță

1.490 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

27.000 €
/ lună 18 € / mp / lună

Teren intravilan

Muntenii de Jos

La ~25km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

50 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Teren intravilan in Moara Grecilor

Moara Grecilor

La ~25km distanță

586 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

1.400 €
/ lună 7 € / mp / lună

Inchirieri spa?ii productie

Kogălniceanu, Vaslui

La ~25km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

15 €
/ lună 0.27 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Vaslui

Central, Vaslui

La ~25km distanță

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

900 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Garii

Central, Vaslui

La ~25km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez hala in Vaslui

Central, Vaslui

La ~25km distanță

660 mp utili
4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

200 €
/ lună 6.90 € / mp / lună

Birou de inchiriat

Central, Vaslui

La ~25km distanță

29 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
9

196 €
/ lună 2.18 € / mp / lună

Sala de inchiriat - Vaslui, Str.Ceramica

Central, Vaslui

La ~25km distanță

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

19 €
/ lună 0.19 € / mp / lună

Inchiriez statie ITP

Central, Vaslui

La ~25km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

960 €
/ lună 2.04 € / mp / lună

Hala de inchiriat vaslui - 470 mp

Central, Vaslui

La ~25km distanță

470 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

583 €
/ lună 3.43 € / mp / lună

Inchiriez poligon auto 5000 mp betonat,birouri, ...

Central, Vaslui

La ~25km distanță

170 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

20 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Hala service de inchiriat

Central, Vaslui

La ~25km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Inchiriez hala Vaslui

Central, Vaslui

La ~25km distanță

240 mp utili