Proprietăți unice: 139
Proprietari: 66
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

647 €
/ lună 9.95 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Dem Radulescu Ramnic ...

Exterior Vest, Râmnicu Vâlcea

65 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
2

30 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren in Priporu

Central, Râmnicu Vâlcea

2.760 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

50.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren,

Copăcelu, Râmnicu Vâlcea

2.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 1.233 mp de inchiriat cu desch ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

1.233 mp
1.233 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

412 €
/ lună 11.14 € / mp / lună

Birou spatios, parter, aleea Ciocarliei

Central, Râmnicu Vâlcea

37 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
5

53.000 €
/ lună 85.76 € / mp / lună

Teren intravilan - Strand Ostroveni

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

618 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

2.000 €
/ lună 0.57 € / mp / lună

Teren de inchiriat Cazanesti | 3500mp | stradal

Căzănești, Râmnicu Vâlcea

3.500 mp
3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

31.000 €
/ lună 30.24 € / mp / lună

Teren + casa batraneasca

Central, Râmnicu Vâlcea

1.025 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

110.000 €
/ lună 155.59 € / mp / lună

Teren intravilan Goranu, Cella Delavrancea, 707 ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

707 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

25.000 €
/ lună 28.67 € / mp / lună

Teren 872 Mp, Zona Linistita, Aer Curat

Căzănești, Râmnicu Vâlcea

872 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

1.200 €
/ lună 4 € / mp / lună

Inchiriez/vand spatiu comercial

1 Mai, Râmnicu Vâlcea

300 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
7

2.200 €
/ lună 8.80 € / mp / lună

Spatiu Comercial | Rezidential | Piata Nord

Cartierul Nord, Râmnicu Vâlcea

250 mp utili
2000
Agenție

2 luni în urmă
6

1.400 €
/ lună 8.97 € / mp / lună

Spatiu Comercial | Zona Centrala Kauffland | 15 ...

Central, Râmnicu Vâlcea

156 mp utili
2017
Agenție

2 luni în urmă
7

42.900 €
/ lună 55.71 € / mp / lună

Teren 770mp de vanzare, acces asfaltat

Copăcelu, Râmnicu Vâlcea

2 camere
770 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

55.000 €
/ lună 53.19 € / mp / lună

Teren,

Goranu, Râmnicu Vâlcea

1.034 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

5.000 €
/ lună 10.87 € / mp / lună

Inchiriere Spa?iu Comercial Ostroveni Rm.Valcea

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

460 mp utili
2011
Agenție

3 luni în urmă
1

177.000 €
/ lună 117.76 € / mp / lună

Teren Nord / Zona Supeco / Ramnicu Valcea /

Nord, Râmnicu Vâlcea

1.503 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

500 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Inchiriez teren betonat

Bujoreni, Râmnicu Vâlcea

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

668 €
/ lună 8.35 € / mp / lună

Sala sport de inchiriat

Exterior Vest, Râmnicu Vâlcea

80 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
2

200 €
/ lună

Inchiriere 2 camere + post coafor salon infrumu ...

Central, Râmnicu Vâlcea

Agenție

4 luni în urmă
5

4.000 €
/ lună 5.19 € / mp / lună

Restaurant de inchiriat - Copacelu/Ramnicu Valc ...

Copăcelu, Râmnicu Vâlcea

770 mp utili
2006
Agenție

4 luni în urmă
8

750 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Râmnicu Vâlcea

120 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
5

700 €
/ lună 10.77 € / mp / lună

Spatiu Comercial | Ostroveni | Casa Stiintei

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

65 mp utili
1985
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

25.000 €
/ lună 23.36 € / mp / lună

Teren intravilan Rm. Valcea, str. Morilor 1.070 ...

Morilor, Râmnicu Vâlcea

1.070 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

390 €
/ lună 13 € / mp / lună

Spatiu Comercial Ostroveni - Renovat - Negociab ...

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan

Căzănești, Râmnicu Vâlcea

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

26.875 €
/ lună 25 € / mp / lună

Vand teren in com. Malaia jud. valcea

Central, Râmnicu Vâlcea

1.075 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
4

77.000 €
/ lună 108.60 € / mp / lună

Teren intravilan 750 mp, Goranu-Straubing, Ramn ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

709 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

15.500 €
/ lună 10.33 € / mp / lună

Vand Pamant Pausesti-Otasau 1500 m2

Central, Râmnicu Vâlcea

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

17.000 €
/ lună 2.35 € / mp / lună

Vand teren intravilan + teren extravilan

Central, Râmnicu Vâlcea

7.240 mp teren