Proprietăți unice: 139
Proprietari: 66
Agenție

1 săptămână în urmă
2

549 €
/ lună 17.16 € / mp / lună

Spatiu comercial | 32mpu | Grup sanitar | Tiner ...

Central, Râmnicu Vâlcea

32 mp utili
1978
Agenție

1 săptămână în urmă
6

49.900 €
/ lună 152.60 € / mp / lună

Teren de vanzare intravilan 327 mp Goranu Strau ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

327 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

200.000 €
/ lună 108.11 € / mp / lună

Teren Bulevard Dem Radulescu 1850mp + 150mp acc ...

Central, Râmnicu Vâlcea

1.850 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

1.250 €
/ lună 5.95 € / mp / lună

Spa?iu Premium 210mp | 11 Camere | Teren Privat ...

Central, Râmnicu Vâlcea

210 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

550 €
/ lună 12.22 € / mp / lună

Inchiriere spa?ii Ramnicu Valcea

1 Mai, Râmnicu Vâlcea

45 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

699 €
/ lună 21.84 € / mp / lună

Spatiu comercial | 32mpu | Grup sanitar | Tiner ...

Central, Râmnicu Vâlcea

32 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

105.000 €
/ lună 98.59 € / mp / lună

Teren 1064mp de vanzare in Ramnicu Valcea

Central, Râmnicu Vâlcea

1.065 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

250 €
/ lună 3.57 € / mp / lună

Inchiriem spa?iu produc?ie.

1 Mai, Râmnicu Vâlcea

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

72.500 €
/ lună 29 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Bogdanesti, comuna Buj ...

Bujoreni, Râmnicu Vâlcea

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

600 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

Teren de inchiriat

Exterior Vest, Râmnicu Vâlcea

3.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

35.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Ostroveni, Teren Pentru Casa, 500 Mp

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

500 mp teren
4E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

550 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu

Central, Râmnicu Vâlcea

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

30 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren Poenari - Ramnicu Valcea 450 sau 900 mp i ...

Central, Râmnicu Vâlcea

900 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

110 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Teren Ostroveni - strand in sup 1667mp

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

1.667 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

85 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vand teren in Rm. Valcea, zona Ostroveni Sat, 2 ...

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

2.988 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

49 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand Teren in Bujoreni 49 m2

Bujoreni, Râmnicu Vâlcea

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

800 €
/ lună 4 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Râmnicu Vâlcea

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

36.000 €
/ lună 8.94 € / mp / lună

Teren de vanzare In Berislavesti - Calimanesti ...

Central, Râmnicu Vâlcea

4.025 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

97.000 €
/ lună 125.97 € / mp / lună

Teren intravilan 770 mp | Bulevardul Dem Radule ...

Central, Râmnicu Vâlcea

770 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

215.000 €
/ lună 99.63 € / mp / lună

Teren intravilan 2158 mp | Goranu | Calea Bucur ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

2.158 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1.400 €
/ lună
1.500 €

Hala Showroom+Service Raureni 4 benzi 300mp plu ...

Râureni, Râmnicu Vâlcea

Agenție

1 lună în urmă
20

500 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Spatiu comercial /parter de bloc /zona buna/viz ...

Central, Râmnicu Vâlcea

70 mp utili
2010
Agenție

1 lună în urmă
7

350 €
/ lună 7 € / mp / lună

MAAC Imobiliare propune spre inchiriere un spa? ...

Central, Râmnicu Vâlcea

50 mp utili
1990
Agenție

1 lună în urmă
6

41.000 €
/ lună
44.000 €
18.64 € / mp / lună

Teren de vanzare 2200 mp Goranu Izlazului Valce ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

209.000 €
/ lună
215.800 €
96.85 € / mp / lună

Teren de vanzare Calea Bucuresti / Str. Straubi ...

Central, Râmnicu Vâlcea

2.158 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

622 €
/ lună 9.42 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Bulevardul Dem Ra ...

Central, Râmnicu Vâlcea

66 mp utili
2010
Agenție

1 lună în urmă
11

150 €
/ lună 3.49 € / mp / lună

Disponibilitate inchiriere post de manichiura & ...

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

43 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
7

550 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Ostroveni Valcea, ...

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

50 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

690 €
/ lună 11.90 € / mp / lună

Spatiu Comercial | Parter | 58 mp | Zona Zavoi ...

Central, Râmnicu Vâlcea

58 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

690 €
/ lună 11.90 € / mp / lună

Spa?iu Comercial | Parter | 58 mp | Zona Zavoi ...

Central, Râmnicu Vâlcea

58,3 mp utili
2025