Proprietăți unice: 14
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

306 €
/ lună 6.51 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial birouri

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

47 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
4

2.790 €
/ lună 42.27 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Bulevardul Dem Ra ...

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

66 mp utili
4E
2010
Agenție

5 luni în urmă
11

400 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL RENOVAT|CENTRALA TERMICA PROPR ...

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

30 mp utili
4E
1982

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
7

148.000 €
/ lună 148 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 1000mp Ideal casa s ...

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

1.000 mp teren
2E
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

35.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Ostroveni, Teren Pentru Casa, 500 Mp

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

500 mp teren
4E
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

110 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Teren Ostroveni - strand in sup 1667mp

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

1.667 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

85 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vand teren in Rm. Valcea, zona Ostroveni Sat, 2 ...

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

2.988 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
11

150 €
/ lună 3.49 € / mp / lună

Disponibilitate inchiriere post de manichiura & ...

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

43 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
7

550 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Ostroveni Valcea, ...

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

50 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
5

53.000 €
/ lună 85.76 € / mp / lună

Teren intravilan - Strand Ostroveni

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

618 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

5.000 €
/ lună 10.87 € / mp / lună

Inchiriere Spa?iu Comercial Ostroveni Rm.Valcea

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

460 mp utili
2011
Agenție

4 luni în urmă
5

700 €
/ lună 10.77 € / mp / lună

Spatiu Comercial | Ostroveni | Casa Stiintei

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

65 mp utili
1985
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

390 €
/ lună 13 € / mp / lună

Spatiu Comercial Ostroveni - Renovat - Negociab ...

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez/vand teren strada ostroveni/bulevard ...

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

1.200 mp teren
2E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
6

96.000 €
/ lună 96 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan 1000 mp - zona de e ...

Troian

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

55 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Intravilan in Ramnicu Valcea - Troian

Troian

La ~5km distanță

4.791 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
11

1.550 €
/ lună 6.46 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat - Dem Radulescu

Agrement Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

240 mp utili
4E

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

850 €
/ lună 4.64 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu depozitare OMV TROIANU hala a ...

Troianu, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

183 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

60.000 €
/ lună 140.19 € / mp / lună

Teren intravilan 428 mp zona Troianu, Rm. Valce ...

Troianu, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

428 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

500 €
/ lună 0.67 € / mp / lună

TEREN DE INCHIRIAT|750 MP |500 EURO

Troianu, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

750 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

25 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren in cartier Feteni

Feteni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1.270 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
11

425 €
/ lună 14.17 € / mp / lună

Spatu comercial, Calea lui Traian-Nord

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

30 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
10

585 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Hala Industriala teren imprejmuit la doar 3 min ...

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

234 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spatii de inchiriat

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1.037 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

588 €
/ lună 0.51 € / mp / lună

Inchiriez teren intravilan 1155 mp in Ramnicu V ...

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1.155 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial in Rm Valcea zona No ...

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

35 mp utili
35 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial in Ramnicu Valcea zo ...

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

300 mp utili
460 mp teren
2E
Agenție

11 luni în urmă
7

2.300 €
/ lună 6.52 € / mp / lună

Spa?iu comercial P + 2, zona centrala

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

353 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

770 €
/ lună 40.53 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial Rm. Valcea GARA

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

19 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

Ostroveni, un cartier din Râmnicu Vâlcea, oferă un mediu propice pentru afaceri, având acces facil la facilități comerciale și transport. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 600 euro, cu oferte ce încep de la 600 euro și pot ajunge până la 2.340 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 73 m², cu cele mai mari având 180 m² și cele mai mici de 24 m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 67% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face zona atractivă pentru antreprenori.
  • Dotări moderne: Multe proprietăți dispun de încălzire centrală și aer condiționat, asigurând un mediu confortabil pentru activitățile comerciale.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 19 zile, indicând o piață activă.

Ostroveni reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și bine echipate. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea aici? Explorează acum ofertele disponibile!