Proprietăți unice: 4
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

306 €
/ lună 6.51 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial birouri

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

47 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

85 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vand teren in Rm. Valcea, zona Ostroveni Sat, 2 ...

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

2.988 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

390 €
/ lună 13 € / mp / lună

Spatiu Comercial Ostroveni - Renovat - Negociab ...

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

30 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez/vand teren strada ostroveni/bulevard ...

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

1.200 mp teren
2E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
6

96.000 €
/ lună 96 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan 1000 mp - zona de e ...

Troian

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

55 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Intravilan in Ramnicu Valcea - Troian

Troian

La ~5km distanță

4.791 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

850 €
/ lună 4.64 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu depozitare OMV TROIANU hala a ...

Troianu, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

183 mp utili

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

60.000 €
/ lună 140.19 € / mp / lună

Teren intravilan 428 mp zona Troianu, Rm. Valce ...

Troianu, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

428 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

25 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren in cartier Feteni

Feteni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1.270 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
11

194 €
/ lună 8.82 € / mp / lună

Inchiriez Birouri amenajate modern

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

22 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă

196 €
/ lună 3.44 € / mp / lună

inchiriez apartament pentru cabinet

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

57 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

10 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

De inchiriat Zona 0 Spatiu Comercial Hala Showr ...

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

440 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

588 €
/ lună 0.51 € / mp / lună

Inchiriez teren intravilan 1155 mp in Ramnicu V ...

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1.155 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

88 €
/ lună 7.33 € / mp / lună

Inchiriez birou mobilat

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

12 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial in Rm Valcea zona No ...

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

35 mp utili
35 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial in Ramnicu Valcea zo ...

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

300 mp utili
460 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spatii de inchiriat

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1.037 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

770 €
/ lună 40.53 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial Rm. Valcea GARA

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

19 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

2.500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat 250mp Rm. Valcea Ultracentr ...

Ultracentral, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

1.100 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spa?iu premium 100mp parter | ideal clinica bir ...

Nord, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1.000 €
/ lună 6.06 € / mp / lună

Spatiu comercial sau depozit 165 mp

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

165 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

550 €
/ lună 11 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

477 €
/ lună 6.36 € / mp / lună

Spa?iu de Inchiriat in Ramnicu Valcea

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

26.875 €
/ lună 25 € / mp / lună

Vand teren in com. Malaia jud. valcea

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1.075 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

31.000 €
/ lună 30.24 € / mp / lună

Teren + casa batraneasca

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1.025 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

412 €
/ lună 11.14 € / mp / lună

Birou spatios, parter, aleea Ciocarliei

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

37 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

250.000 €
/ lună 1,736.11 € / mp / lună

Birouri si locuinta de serviciu (garsoniera)

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

144 mp utili
14 mp teren
4E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

647 €
/ lună 9.95 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Dem Radulescu Ramnic ...

Exterior Vest, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

65 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

30 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren Poenari - Ramnicu Valcea 450 sau 900 mp i ...

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

900 mp teren