Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

4 luni în urmă
2

36.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Vand Teren in Budesti zona Faurecia/Poligon

Racovița

1.200 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

5 luni în urmă
8

30.000 €
/ lună 14.63 € / mp / lună

Teren Intravilan Polovragi

Racovița

La ~5km distanță

2.051 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

15 €
/ lună 0.33 € / mp / lună

spatiu de inchiriat

Polovragi

La ~5km distanță

45 mp utili
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

300 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial, in Polovragi (Gorj ...

Polovragi

La ~5km distanță

45 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

16 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren plus casa

Polovragi

La ~5km distanță

4.700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

68.000 €
/ lună 9.94 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan 6843 mp, sat Polovragi

Polovragi

La ~5km distanță

6.843 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
10

15 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare

Polovragi

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan

Polovragi

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

500 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Închiriere spațiu comercial 80 mp + terasă 60 m ...

Polovragi

La ~5km distanță

80 mp utili
2023
Agenție

3 luni în urmă
6

44.300 €
/ lună 8.91 € / mp / lună

Teren Intravilan Polovragi - Strada Izvoarele

Polovragi

La ~5km distanță

4.972 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

73.540 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren Intravilan Polovragi

Polovragi

La ~5km distanță

3.677 mp teren
Proprietar
Comision 0%

13 ore în urmă
8

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren Polovragi

Polovragi

La ~5km distanță

8.547 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

15 €
/ lună
16.860 €
0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Baia de Fier 15 euro / mp

Baia de Fier

La ~5km distanță

1.124 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

14.000 €
/ lună 35.90 € / mp / lună

Proprietar vand parcele teren intravilan Ranca

Baia de Fier

La ~5km distanță

390 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

32.000 €
/ lună 12.10 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan

Baia de Fier

La ~5km distanță

2.645 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

20 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan Baia de Fier

Baia de Fier

La ~5km distanță

1.067 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

55.454 €
/ lună 17 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan *3262 mp - Baia de Fie ...

Baia de Fier

La ~5km distanță

3.262 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Parteneriat pentru viitor

Vaideeni

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

10 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Inchiriez casaspatiu comercialvis-a-vis de intr ...

Alimpești

La ~10km distanță

120 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

24.500 €
/ lună 6.58 € / mp / lună

Teren Intravilan de vanzare in Bumbesti-Pitic, ...

Bumbești-Pițic

La ~10km distanță

3.725 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

681 €
/ lună

Inchiriez teren , constructii , utilaje in Nova ...

Novaci

La ~15km distanță

Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
8

2.200 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial stradal - Novaci - centru

Central, Novaci

La ~15km distanță

220 mp utili
2025
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

75.000 €
/ lună 24.19 € / mp / lună

Teren intravilan 3100 mp Novaci ideal investiti ...

Central, Novaci

La ~15km distanță

3.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Novaci

La ~15km distanță

2.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren central

Central, Novaci

La ~15km distanță

3.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
9

29.500 €
/ lună 9.68 € / mp / lună

Teren de vanzare Novaci-Ranca

Central, Novaci

La ~15km distanță

3.047 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

42.500 €
/ lună 28.33 € / mp / lună

Teren intravilan 1500 mp - Novaci dubla deschid ...

Central, Novaci

La ~15km distanță

1.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

85.000 €
/ lună 15.61 € / mp / lună

Teren 5500 mp-Ranca

Central, Novaci

La ~15km distanță

5.445 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

35.000 €
/ lună 8.18 € / mp / lună

Teren intravilan 4.281 mp la munte, cu deschide ...

Măldărești

La ~15km distanță

4.281 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

500 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Spatiu comercial

Horezu

La ~15km distanță

80 mp utili