Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

400 €
/ lună 0.40 € / mp / lună

Teren de vanzare 1000 mp in statiunea Calimanes ...

Căciulata

1.000 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
10

5 €
/ lună

Teren pentru constructii PADURE. Vanzare Colabo ...

Căciulata

Agenție

7 luni în urmă
9

5 €
/ lună

Teren padure 46.290 DE MP

Căciulata

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

149.000 €
/ lună 57.31 € / mp / lună

Teren de vanzare - oportunitate excelenta in Ca ...

Central, Călimănești

La ~5km distanță

20 camere
2.600 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

3.000 €
/ lună 6 € / mp / lună

COMISION 0% Spatiu open space + depozit ideal a ...

Călimănești

La ~5km distanță

500 mp utili
2000
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

92.000 €
/ lună
91.000 €
30.41 € / mp / lună

Teren extravilan pasune 3025 mp, de vanzare in ...

Central, Călimănești

La ~5km distanță

3.025 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

37.998 €
/ lună 34.54 € / mp / lună

Teren de vanzare Calimanesti

Central, Călimănești

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

15 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Loturi de vanzare!

Central, Călimănești

La ~5km distanță

949 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

45 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren / Salatrucel / Valcea /

Sălătrucel

La ~5km distanță

2.823 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

17.500 €
/ lună
17.800 €
29.17 € / mp / lună

Teren intravilan 600 mp Calimanesti vedere munt ...

Jiblea Nouă

La ~5km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

55.000 €
/ lună 91.67 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Jiblea Nouă

La ~5km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

50 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren Jiblea Noua -Calimanesti

Jiblea Nouă

La ~5km distanță

1.002 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

22.000 €
/ lună 4.98 € / mp / lună

Vand teren extravilan in Jiblea Noua 5 Negociab ...

Jiblea Nouă

La ~5km distanță

4.420 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

10.500 €
/ lună
11.000 €
6.56 € / mp / lună

Teren de VANZARE

Jiblea Nouă

La ~5km distanță

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

30 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren la munte langa Calimanesti-Caciulata

Berislăvești

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren la munte in zona turistica, cu iesire la ...

Berislăvești

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

12.900 €
/ lună 4.22 € / mp / lună

Teren de Vanzare comuna Berislavesti, Sat Bradi ...

Berislăvești

La ~5km distanță

3.060 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

24.000 €
/ lună 29.52 € / mp / lună

Teren Daesti / 814mp

Dăești

La ~5km distanță

813 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

6 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan cu toate utilitatile si p ...

Dăești

La ~5km distanță

770 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

20.000 €
/ lună 19.94 € / mp / lună

Loturi teren intravilan in Daesti, cu utilitati ...

Dăești

La ~5km distanță

1.003 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

70.000 €
/ lună 16.15 € / mp / lună

Teren intravilan 4.335 mp Raureni (4 benzi) | S ...

Dângești

La ~10km distanță

4.335 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

1.500 €
/ lună 6.82 € / mp / lună

De inchiriat spatiu evenimente / loc joaca / bi ...

Dângești

La ~10km distanță

220 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

12.500 €
/ lună 8.93 € / mp / lună

Vand teren extravilan - Comanca (Baile Olanesti ...

Central, Băile Olănești

La ~10km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

20.500 €
/ lună 11.00 € / mp / lună

Teren de vanzare - Baile Olanesti, sat Cheia - ...

Central, Băile Olănești

La ~10km distanță

1.864 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

50.000 €
/ lună 28.57 € / mp / lună

Teren de Vanzare in Statiunea Baile Olanesti sa ...

Central, Băile Olănești

La ~10km distanță

1.750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

59.900 €
/ lună 21.78 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Băile Olănești

La ~10km distanță

2.750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
6

12.000 €
/ lună 8.79 € / mp / lună

Terenuri de vanzare

Gurguiata

La ~10km distanță

1.365 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

22.000 €
/ lună 52.26 € / mp / lună

Teren Bujoreni Olteni 421 mp.

Olteni

La ~10km distanță

421 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

49.500 €
/ lună 79.71 € / mp / lună

Vand Teren Bujoreni-Olteni

Olteni

La ~10km distanță

621 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

40 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Teren in Bujoreni - Olteni (langa Nord Residenc ...

Olteni

La ~10km distanță

650 mp teren