Proprietăți unice: 72
Proprietari: 12
Agenție

Ieri
15

1.000 €
/ lună 8.06 € / mp / lună

ID 6042 Spa?iu comercial STRADA ISACCEI

Central, Tulcea

124 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
5

1.320 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu comercial,Ultracentral,110mp

Central, Tulcea

110 mp utili
2E
Agenție

2 luni în urmă
25

2.486 €
/ lună
2.250 €
22 € / mp / lună

Spatiu Beauty & SPA Premium , Ultrcentral

Central, Tulcea

113 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
2

1.330 €
/ lună 7 € / mp / lună

De inchiriat - Spatiu Comercial ideal mai multo ...

Central, Tulcea

190 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
6

350 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat zona centrala Tulcea

Central, Tulcea

1 camere
28 mp
1970
Agenție

11 luni în urmă
1

3.596 €
/ lună 31 € / mp / lună

Spatiu comercial Ultracentral, cu vad ,116 mp

Central, Tulcea

116 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
10

1.499 €
/ lună 3.91 € / mp / lună

ID 8222 Spatiu comercial ULTRACENTRAL de inchir ...

Central, Tulcea

383 mp
3E
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Inchiriem spatiu str Isaccei 60mp

Central, Tulcea

60 mp utili
1970
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

300 €
/ lună 6 € / mp / lună

SPATIU BIROU -zona VISA -Tulcea

Central, Tulcea

50 mp utili
1975
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

20.900 €
/ lună
22.800 €
36.99 € / mp / lună

Teren intravilan Tulcea, 37 Euro / mp (construc ...

Central, Tulcea

565 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

25.000 €
/ lună 70.82 € / mp / lună

Teren intravilan la Troita

Central, Tulcea

353 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

250.000 €
/ lună 288.02 € / mp / lună

Teren 868 Mp Si Constructii 533 Mp-Str. Livezil ...

Central, Tulcea

868 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

60.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Vand/Schimb/Inchiriez Teren Extravilan-Baltag T ...

Central, Tulcea

1.000 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

vand/schimb/inchiriez teren extravilan zona Bal ...

Central, Tulcea

50.000 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

255.000 €
/ lună 2,550.00 € / mp / lună

Spatiu de zona centrala -Tulcea

Central, Tulcea

100 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

243.740 €
/ lună 20 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan Tulcea (Vararie) ! 20 Eur ...

Central, Tulcea

12.187 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

584.500 €
/ lună 99 € / mp / lună

vand/schimb/inchiriez teren intravilan 5904 mp- ...

Central, Tulcea

5.904 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

188.500 €
/ lună 99 € / mp / lună

vand/schimb/inchiriez teren intravilan str. Isa ...

Central, Tulcea

1.904 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

1 €
/ lună 1 € / mp / lună

Cea mai mare arenda din Tulcea pentru teren ara ...

Central, Tulcea

1 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

1 €
/ lună 1 € / mp / lună

Cea mai mare arenda din Tulcea pentru teren ara ...

Central, Tulcea

1 mp
1 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

1.900 €
/ lună 4.03 € / mp / lună

INCHIRIEZ SPATIU COMERCIAL

Central, Tulcea

472 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
2

1.900 €
/ lună 4.03 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial

Central, Tulcea

472 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

44.000 €
/ lună 220 € / mp / lună

Vand Teren Curte Betonata 200Mp + Hala 150 Mp

Central, Tulcea

200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

110.000 €
/ lună 220 € / mp / lună

Teren de vanzare Tulcea - zona Kaufland

Central, Tulcea

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

41.000 €
/ lună 41 € / mp / lună

Teren 1000 mp, Oituz (Constanta)

Central, Tulcea

1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

17.000 €
/ lună 30.09 € / mp / lună

Teren 565 mp Green Village Tulcea, ideal casa

Central, Tulcea

565 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

1.300 €
/ lună 3.96 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial/Predau Afacere La Ch ...

Central, Tulcea

328 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
18

220.000 €
/ lună 197.66 € / mp / lună

Spatiu Beauty & SPA Premium/ zona Centrala-113m ...

Central, Tulcea

1.113 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

300 €
/ lună 6 € / mp / lună

SPATIU BIROU -zona VISA -Tulcea

Central, Tulcea

50 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
5

48.000 €
/ lună 86.80 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 606 mp Zona 9 Mai, ...

Central, Tulcea

553 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în centrul Tulcei

Centrul Tulcei, un oraș cu o bogată istorie și un important nod de transport fluvial, oferă oportunități excelente pentru afaceri. Imoradar24.ro a analizat piața spațiilor comerciale de închiriat din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 700 euro, cu oferte ce încep de la 200 euro și ajung până la 3.596 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 74 m², cu cele mai mari având 450 m² și cele mai mici de 26 m².
  • Compartimentare: Majoritatea ofertelor sunt formate din spații cu 1 cameră (2%) și 2 camere (4%), fără spații cu 3+ camere disponibile.
  • Accesibilitate: Aproximativ 10% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru antreprenori.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 123 de zile, indicând o piață activă.

Centrul Tulcei reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile, cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să îți deschizi afacerea aici? Explorează acum spațiile comerciale disponibile în Tulcea!