Proprietar
Proprietăți unice: 72
Proprietari: 12
Agenție

2 luni în urmă
6

1.400 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Hale industriale de inchiriat in zona Gelco 400 ...

Central, Tulcea

400 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
5

4.000 €
/ lună 5.71 € / mp / lună

Hala 700 mp | Inaltime 8 m | Zona foarte buna | ...

Central, Tulcea

700 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

500 €
/ lună 0.25 € / mp / lună

Teren de inchiriat Tulcea zona strategica, idea ...

Central, Tulcea

2.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
1

21.000 €
/ lună 42 € / mp / lună

Teren intravilan 500 mp, utilitati disponibile, ...

Central, Tulcea

500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

65.000 €
/ lună 130 € / mp / lună

Teren 500 mp zona 9 Mai, aproape de lac, utilit ...

Central, Tulcea

500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

1.332.285 €
/ lună 0.64 € / mp / lună

Vanzare 206ha Tulcea

Central, Tulcea

Agenție

4 luni în urmă
1

69.000 €
/ lună 140.82 € / mp / lună

Teren intravilan 490 mp, zona centrala Tulcea t ...

Central, Tulcea

490 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

450 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu Comercial

Central, Tulcea

45 mp utili
1990
Agenție

4 luni în urmă
1

17.520 €
/ lună 60 € / mp / lună

Vand loturi extravilan Tulcea, acces E87, supra ...

Central, Tulcea

292 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
7

1.300 €
/ lună 13 € / mp / lună

ID 8265 SPA?IU COMERCIAL CENTRAL INCHIRIERE

Central, Tulcea

100 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
3

700 €
/ lună 10.29 € / mp / lună

ID 8260 SPA?IU COMERCIAL CENTRAL DE VANZARE SAU ...

Central, Tulcea

68 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
8

700 €
/ lună 6.73 € / mp / lună

Spatiu comercial central 104 mp de inchiriat va ...

Central, Tulcea

104 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
15

700 €
/ lună 9.59 € / mp / lună

ID 8258 DE INCHIRIAT Spa?iu comercial Str Victo ...

Central, Tulcea

73 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
13

1.700 €
/ lună 15.45 € / mp / lună

Spatii comerciale -medicale TULCEA

Central, Tulcea

110 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
4

300 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial 30 mp, Central, Piata Noua Tul ...

Central, Tulcea

30 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
5

600 €
/ lună 11.11 € / mp / lună

ID 8255 SPA?IU DE INCHIRIAT ULTRACENTRAL

Central, Tulcea

54 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
1

500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Inchiriem spatiu str Isaccei 60mp

Central, Tulcea

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

15 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vanzare teren Intravilan ,Sat:Victoria ,Comuna ...

Central, Tulcea

1.714 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
10

400 €
/ lună 10 € / mp / lună

ID 8246 De inchiriat Spa?iu ULTRACENTRAL

Central, Tulcea

40 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
11

1.600 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

Inchiriem spatiu-birou- salon

Central, Tulcea

120 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
9

600 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat in zona ultracentrala Tulce ...

Central, Tulcea

100 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
18

2.530 €
/ lună 11 € / mp / lună

ID 8233 DE INCHIRIAT - Spatiu comercial pe 2 et ...

Central, Tulcea

230 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
7

1.500 €
/ lună 18.75 € / mp / lună

ID 8228 Spatiu de inchiriat - Strada Isaccei

Central, Tulcea

80 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
1

1.500 €
/ lună 17.24 € / mp / lună

ID 8229 Spa?iu ULTRACENTRAL de inchiriat

Central, Tulcea

87 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren vanzare Nufaru

Central, Tulcea

2.400 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
18

2.500 €
/ lună 5.72 € / mp / lună

ID 6106 Spatiu ULTRACENTRAL DE INCHIRIAT

Central, Tulcea

437 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
6

500 €
/ lună 19.23 € / mp / lună

Inchiriem spatiu centru str GARII

Central, Tulcea

26 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
2

1.000 €
/ lună 15.38 € / mp / lună

ID 8111 INCHIRIEM SPATIU* Str Isaccei!

Central, Tulcea

65 mp utili
1990
Agenție

3 luni în urmă
9

800 €
/ lună 16 € / mp / lună

ID 8232 Spatiu DE INCHIRIAT - Strada Isaccei

Central, Tulcea

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

700 €
/ lună 8.97 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial in TULCEA, strada IS ...

Central, Tulcea

78 mp utili