Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

5 zile în urmă
7

6.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren intravilan 400 mp de vanzare (6.000 Euro) ...

Sarinasuf

400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

12.000 €
/ lună 5.45 € / mp / lună

Teren intravilan 2200 mp de vanzare Sarinasuf, ...

Sarinasuf

2.200 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
2

29.500 €
/ lună 12.72 € / mp / lună

Teren de Vanzare in Satul Plopul, Comuna Murigh ...

Plopul

La ~5km distanță

2.320 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

86.000 €
/ lună 17.94 € / mp / lună

Teren Delta-Mahmudia 4794 m

Mahmudia

La ~10km distanță

4.794 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

600.000 €
/ lună 200 € / mp / lună

Teren de vanzare ULTRACENTRAL Mahmudia + Casa m ...

Mahmudia

La ~10km distanță

4 camere
3.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
7

72.000 €
/ lună 27.69 € / mp / lună

Teren de vanzare/schimb in Delta Dunarii - Mahm ...

Mahmudia

La ~10km distanță

2.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

40.000 €
/ lună 26.67 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 1500 mp Mahmudia , ...

Mahmudia

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

17.990 €
/ lună 22.49 € / mp / lună

Teren 800 mp Mahmudia, utilitati, zona turistic ...

Mahmudia

La ~10km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

24 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren de vanzare pentru constructii in Mahmudia ...

Mahmudia

La ~10km distanță

800 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
1

275.000 €
/ lună 55 € / mp / lună

Teren Cu deschidere la Dunare

Mahmudia

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
1

150.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

teren intr o zona superba cu deschidere la duna ...

Mahmudia

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

52.000 €
/ lună 68.42 € / mp / lună

Teren de vanzare in Mahmudia

Mahmudia

La ~10km distanță

760 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

180.240 €
/ lună 80 € / mp / lună

ID 7916 PARADISUL DELTEI: Teren cu deschidere l ...

Murighiol

La ~10km distanță

2.253 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

30.000 €
/ lună 19.74 € / mp / lună

Teren intravilan Murighiol 1520 MP / rate / cas ...

Murighiol

La ~10km distanță

1.520 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

11.000 €
/ lună 36.67 € / mp / lună

vand teren in MURIGHIOL

Murighiol

La ~10km distanță

300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

110.000 €
/ lună 110 € / mp / lună

Teren Murighiol deschidere la apa

Murighiol

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

500.000 €
/ lună 0.75 € / mp / lună

Teren de 664.865 mp Murighiol, judetul Tulcea

Murighiol

La ~10km distanță

664.865 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

49.900 €
/ lună 28.58 € / mp / lună

Teren pensiune de vanzare Delta Dunarii Murighi ...

Murighiol

La ~10km distanță

1.746 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

60.500 €
/ lună 110 € / mp / lună

Teren 550 mp, Strada Lacului Murighiol, Tulcea, ...

Murighiol

La ~10km distanță

550 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
2

42.000 €
/ lună 24 € / mp / lună

ID 7492 Teren intravilan - DJ222C - MURIGHIOL - ...

Murighiol

La ~10km distanță

1.750 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
10

999.000 €
/ lună 10.52 € / mp / lună

Oportunitate Investitie Ferma 9,5 Ha cu 10.000 ...

Beștepe

La ~10km distanță

95.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

87.000 €
/ lună 41.29 € / mp / lună

ID 7896 Teren intravilan - Dunavatu de Jos - DR ...

Dunavățu de Jos

La ~10km distanță

2.107 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

25.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren de vanzare Baltenii de Sus - Tulcea

Băltenii de Sus

La ~15km distanță

500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

10.000 €
/ lună 6.60 € / mp / lună

Teren intravilan Victoria Tulcea, utilitati in ...

Victoria

La ~15km distanță

1.516 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

8 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare in sat Victoria,comuna Nufaru, ...

Victoria

La ~15km distanță

1.516 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
8

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 6,34 Euro/mp (supraf. 7573 mp vedere la D ...

Victoria

La ~15km distanță

7.573 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

150.000 €
/ lună 23.98 € / mp / lună

Vand / Schimb Teren Nufaru - Ilganii de Jos - 6 ...

Nufăru

La ~20km distanță

6.254 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

4.000 €
/ lună 2.35 € / mp / lună

Se inchiriaza Complex Intimus Tulcea

Malcoci

La ~20km distanță

1.700 mp utili
3E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

15.000 €
/ lună 29.13 € / mp / lună

Proprietar vand parcele teren 515 mp intravilan ...

Partizani

La ~20km distanță

515 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

50.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Vand teren in Judetul Tulcea Loc. Partizan -Vul ...

Partizani

La ~20km distanță

5.000 mp teren