Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

92.000 €
/ lună 208.14 € / mp / lună

Vand teren cartier Plopi Timisoara

Plopi, Timișoara

442 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

470.000 €
/ lună 75.04 € / mp / lună

Proprietar - Vand teren si casa Zona Plopi - TI ...

Plopi, Timișoara

3 camere
6.263 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

50 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere teren

Plopi, Timișoara

30.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

250 €
/ lună 10.42 € / mp / lună

Spatiu pentru cab. medical de inchiriat zona Ju ...

Olimpia-Stadion, Timișoara

La ~5km distanță

24 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

110 €
/ lună 6.47 € / mp / lună

Garaj de inchiriat Olimpia-Ripensia

Olimpia-Stadion, Timișoara

La ~5km distanță

17 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

13 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan 2877 mp Surducu Mic TM

Traian, Timișoara

La ~5km distanță

2.771 mp teren

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

300 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Proprietar inchiriez spatiu pretabil atelier

Traian, Timișoara

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

800 €
/ lună 16 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere

Traian, Timișoara

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

400 €
/ lună 8 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial SAD

Traian, Timișoara

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

730 €
/ lună 9.73 € / mp / lună

spatiu comercial

Traian, Timișoara

La ~5km distanță

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

131.000 €
/ lună 1,871.43 € / mp / lună

SAD de vanzare direct proprietar

Fabric, Timișoara

La ~5km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

3.080 €
/ lună 11 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial P-ta Traian

Fabric, Timișoara

La ~5km distanță

280 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
9

450 €
/ lună
450 €
5 € / mp / lună

Proprietar inchiriez birou 90 mp

Badea Cârțan, Timișoara

La ~5km distanță

90 mp utili
2002
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 450 € și 900 €
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
10

360 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Inchiriem birouri in centrul Timisoarei 42mp-36 ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

42 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

9 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Birou de Inchiriat 140 mp

Nord, Timișoara

La ~5km distanță

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
6

500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Proprietar inchiriez spatiu 60 mp (SAD)

Exterior Vest, Timișoara

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Azi

80 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Teren intravilant

Central, Timișoara

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez teren

Central, Timișoara

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
6

700 €
/ lună 13.46 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat ( salon infrumuse ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

52 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

2.100 €
/ lună 10.40 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial B dul Regele Carol

Central, Timișoara

La ~5km distanță

202 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

2.500 €
/ lună 0.23 € / mp / lună

Teren intravilan de inchiriat Timisoara - 11.00 ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

11.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

290 €
/ lună
350 €
19.33 € / mp / lună

ULTIMUL Cabinet de Stomatologie disponibil pt i ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

74.000 €
/ lună 99.73 € / mp / lună

Teren Mosnita Veche

Central, Timișoara

La ~5km distanță

742 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

650 €
/ lună 9.42 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial stradal pe malul Beg ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

69 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

1.600 €
/ lună 14.81 € / mp / lună

inchiriez Spatiu Comercial

Exterior Vest, Timișoara

La ~5km distanță

108 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

520 €
/ lună 6.12 € / mp / lună

Birou SAD Ultracentral

Ultracentral, Timișoara

La ~5km distanță

85 mp utili
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 520 € și 560 €
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez hala 500 mp

Exterior Vest, Timișoara

La ~5km distanță

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

1.200 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Inchiriez ap 140 mp pentru birouri

Nord, Timișoara

La ~5km distanță

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

500 €
/ lună 0.21 € / mp / lună

inchiriez teren cu birou si magazie pe str alex ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

2.332 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

3.000 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Spatiu comercial

Central, Timișoara

La ~5km distanță

180 mp utili