Proprietar
Proprietăți unice: 10
Proprietari: 3
Agenție

1 săptămână în urmă
1

115.000 €
/ lună 193.28 € / mp / lună

Teren + casa demolabila toate utilitatile in Ti ...

Plopi, Timișoara

595 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

810 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu comercial birouri/depozit | Cartierul Pl ...

Plopi, Timișoara

135 mp utili
2E
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

112.000 €
/ lună 131.61 € / mp / lună

Teren de vanzare zona Plopi

Plopi, Timișoara

851 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
1

859.000 €
/ lună 21.48 € / mp / lună

Teren intravilan 40.000 mp in Plopi

Plopi, Timișoara

40.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

470.000 €
/ lună 75.04 € / mp / lună

Teren si casa de vanzare, 6263 mp, zona Plopi

Plopi, Timișoara

3 camere
6.263 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

112.800 €
/ lună 102.55 € / mp / lună

COMISION 0 | 2 Terenuri intravilane | 1.772 mp ...

Plopi, Timișoara

1.100 mp teren
2E
Agenție

2 luni în urmă
1

500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatii de inchiriat - Su500mp - St3000mp - Plat ...

Plopi, Timișoara

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

92.000 €
/ lună 208.14 € / mp / lună

Vand teren cartier Plopi Timisoara

Plopi, Timișoara

442 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

470.000 €
/ lună 75.04 € / mp / lună

Proprietar - Vand teren si casa Zona Plopi - TI ...

Plopi, Timișoara

3 camere
6.263 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

50 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere teren

Plopi, Timișoara

30.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
6

550 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat, in zona Lunei

Lunei, Timișoara

La ~5km distanță

55 mp utili
1990
Agenție

3 luni în urmă
4

316.750 €
/ lună 350 € / mp / lună

Teren cu vizibilitate exceptionala, 3 fronturi ...

Lunei, Timișoara

La ~5km distanță

905 mp teren
7E
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

31.065 €
/ lună 0.90 € / mp / lună

Teren intravilan, 34.516 mp, Zona Soarelui

Lunei, Timișoara

La ~5km distanță

34.516 mp
34.516 mp teren

Agenție

Mai mult de un an
4

231 €
/ lună 8.88 € / mp / lună

Spatiu pentru birou, 26 mp, Zona Lunei

Lunei, Timișoara

La ~5km distanță

26 mp utili
1980
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

3.000 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Cladire mixta de inchiriat in inima orasului

Lunei, Timișoara

La ~5km distanță

400 mp utili
2E
2001
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
4

750 €
/ lună
620 €
12.10 € / mp / lună

De inchiriat - Spațiu de birouri – 62 mp - Oli ...

Olimpia-Stadion, Timișoara

La ~5km distanță

1 camere
62 mp
Etaj 1 / 1
2007
Agenție

Mai mult de un an
11

9.990 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Birouri cu retea calculatoare IT, 500 posturi, ...

Olimpia-Stadion, Timișoara

La ~5km distanță

1.200 mp
2000
1E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

7.089 €
/ lună 8.50 € / mp / lună

Cladire de inchiriat, curte proprie, 834 mp uti ...

Olimpia-Stadion, Timișoara

La ~5km distanță

834 mp utili
2E
2010
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

110 €
/ lună 6.47 € / mp / lună

Garaj de inchiriat Olimpia-Ripensia

Olimpia-Stadion, Timișoara

La ~5km distanță

17 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

520.000 €
/ lună 3,714.29 € / mp / lună

Spa?iu comercial, loca?ie deosebita,zona Stadio ...

Olimpia-Stadion, Timișoara

La ~5km distanță

140 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
11

1.800 €
/ lună 10 € / mp / lună

Bdul Eroilor - SAD Birouri 180 mp – 10 ...

Olimpia-Stadion, Timișoara

La ~5km distanță

180 mp
2000
3E
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu birouri, 100 mp, parcare privata, zona C ...

Olimpia-Stadion, Timișoara

La ~5km distanță

100 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
16

1.650 €
/ lună 11.30 € / mp / lună

Spatiu de birou -zona strada Cluj/ 4 locuri de ...

Olimpia-Stadion, Timișoara

La ~5km distanță

146,5 mp utili
2E
2008
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

250 €
/ lună 10.42 € / mp / lună

Spatiu pentru cab. medical de inchiriat zona Ju ...

Olimpia-Stadion, Timișoara

La ~5km distanță

24 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
7

3.850 €
/ lună
3.950 €
29.62 € / mp / lună

Spatiu comercial 160 mp Piata Dacia - Circumval ...

Olimpia-Stadion, Timișoara

La ~5km distanță

130 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
7

730 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de 73 mp in zona excelenta

Traian, Timișoara

La ~5km distanță

73 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

730 €
/ lună 9.73 € / mp / lună

spatiu comercial

Traian, Timișoara

La ~5km distanță

75 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
19

2.300 €
/ lună 10.22 € / mp / lună

De inchiriat spatiu pentru birouri renovat tota ...

Traian, Timișoara

La ~5km distanță

225 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
14

2.800 €
/ lună 12.61 € / mp / lună

Spatiu comerciall 222 m, de inchiriat, Baile Ne ...

Neptun, Timișoara

La ~5km distanță

222 mp utili
1914
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
29

5.000 €
/ lună 11.11 € / mp / lună

Spatiu comercial 450 mp – Parter, Langa Fabrica ...

Traian, Timișoara

La ~5km distanță

450 mp utili
1E