Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

600 €
/ lună 10.71 € / mp / lună

Proprietar/Piata Victoriei/ap 2 camere

P-ța Victoriei, Timișoara

56 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

1.300 €
/ lună 16.25 € / mp / lună

Spa?iu comercial - zona centrala - Complexul Dr ...

Take Ionescu, Timișoara

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

145.000 €
/ lună 1,318.18 € / mp / lună

Spatial commercial SAD Coafura,frizerie,infrumu ...

Take Ionescu, Timișoara

La ~5km distanță

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă

1.400 €
/ lună 20 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial P-ta Unirii

P-ța Unirii, Timișoara

La ~5km distanță

70 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

560 €
/ lună 14 € / mp / lună

Birou de inchiriat Piata Unirii, intrare langa ...

P-ța Unirii, Timișoara

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
12

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatii birouri si comerciale de inchiriat la Ro ...

P-ța Unirii, Timișoara

La ~5km distanță

900 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

3.000 €
/ lună 19.11 € / mp / lună

Proprietar inchiriez spatiu 157mp CLUB BAR REST ...

P-ța Unirii, Timișoara

La ~5km distanță

157 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

2.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spa?iu clinica medicala sau birouri in Palatul ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

400 €
/ lună 14.81 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial Tiimi?oara, Cal. Dor ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

27 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

vand 18 ha teren arabil herneacova

Central, Timișoara

La ~5km distanță

182.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
2

650 €
/ lună 0.51 € / mp / lună

Inchiriez teren cu functiuni Sag Manastire

Central, Timișoara

La ~5km distanță

1.266 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

170.000 €
/ lună 1,868.13 € / mp / lună

Spatiu Comercial Piata Liberta?ii - Comision 0%

Central, Timișoara

La ~5km distanță

91 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

600 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Timișoara

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand linie de produc?ie confec?ii textile - de ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

170 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
10

1.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Proprietar inchiriez 2 spatii in aceeasi cladir ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

3.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Timișoara

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

450 €
/ lună 5 € / mp / lună

Proprietar inchiriez birou 90 mp

Central, Timișoara

La ~5km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

1.200 €
/ lună
1.250 €
4 € / mp / lună

Inchiriez pe Rebreanu , Spatiu Comercial cu un ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

2 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu

Central, Timișoara

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

49 €
/ lună 2.72 € / mp / lună

Proprietar ofer spre inchiriere loc de parcare ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

18 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă

20 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

inchiriez RESTAURANT complet echipat

Central, Timișoara

La ~5km distanță

380 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

spatiu de vanzare sau inchiriere

Central, Timișoara

La ~5km distanță

11.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

hala productie 8000 mp

Central, Timișoara

La ~5km distanță

8.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

110.000 €
/ lună 1,000.00 € / mp / lună

Vand afacere la cheie

Central, Timișoara

La ~5km distanță

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă

300 €
/ lună 0.60 € / mp / lună

Teren de inchiriat

Central, Timișoara

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

250 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

De inchiriat spatiu tip garsoniera ( dar nu pen ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

2.499 €
/ lună 21.18 € / mp / lună

Birou Privat mobilat Ultracentral cu utilități ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

118 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
11

28 €
/ lună 14 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial , zona centrala la 5 ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

2 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

800 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez

Central, Timișoara

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

350 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

inchiriez spatiu mosnita noua in cnetru

Central, Timișoara

La ~5km distanță

28 mp utili