Proprietăți unice: 82
Proprietari: 82
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

spatiu de vanzare sau inchiriere

Central, Timișoara

11.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

hala productie 8000 mp

Central, Timișoara

8.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

49 €
/ lună 2.72 € / mp / lună

Proprietar ofer spre inchiriere loc de parcare ...

Central, Timișoara

18 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

700 €
/ lună 7.78 € / mp / lună

SPATII de Birouri de Inchiriat

Central, Timișoara

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

170.000 €
/ lună 1,868.13 € / mp / lună

Spatiu Comercial Piata Liberta?ii - Comision 0%

Central, Timișoara

91 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
4

3.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Timișoara

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
2

650 €
/ lună 0.51 € / mp / lună

Inchiriez teren cu functiuni Sag Manastire

Central, Timișoara

1.266 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1.100 €
/ lună 4.40 € / mp / lună

Proprietar ofer spre inchiriere spa?iu comercia ...

Central, Timișoara

250 mp utili
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.400 €
/ lună 20 € / mp / lună

Proprietar inchiriez spa?iu comercial P-ta Unir ...

Central, Timișoara

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

35 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

teren intravilan

Central, Timișoara

2.266 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

5 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Inchiriez teren comercial

Central, Timișoara

200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

250 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

De inchiriat spatiu tip garsoniera ( dar nu pen ...

Central, Timișoara

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

450 €
/ lună 5 € / mp / lună

Proprietar inchiriez birou 90 mp

Central, Timișoara

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

spatiu productie

Central, Timișoara

11.000 mp utili
40.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

300 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

inchiriez salon

Central, Timișoara

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

1.000 €
/ lună 9.17 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Timișoara

109 mp utili
109 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

5 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Inchiriez birouri centrul comercial kapa

Central, Timișoara

92 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

vand 18 ha teren arabil herneacova

Central, Timișoara

182.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

2.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spa?iu clinica medicala sau birouri in Palatul ...

Central, Timișoara

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

800 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez

Central, Timișoara

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

600 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Timișoara

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

teren de inchiriat pt publicitate

Central, Timișoara

1.500 mp teren