Proprietăți unice: 82
Proprietari: 82
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

90.000 €
/ lună 33.96 € / mp / lună

Vand teren Padureni

Central, Timișoara

2.650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

80 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Teren intravilant

Central, Timișoara

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
6

700 €
/ lună 13.46 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat ( salon infrumuse ...

Central, Timișoara

52 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez teren

Central, Timișoara

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
10

360 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Inchiriem birouri in centrul Timisoarei 42mp-36 ...

Central, Timișoara

42 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

2.500 €
/ lună 0.23 € / mp / lună

Teren intravilan de inchiriat Timisoara - 11.00 ...

Central, Timișoara

11.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

30 €
/ lună 0.32 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat zona Unirii

Central, Timișoara

95 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

2.499 €
/ lună 21.18 € / mp / lună

Birou Privat mobilat Ultracentral cu utilități ...

Central, Timișoara

118 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
13

1.080 €
/ lună 27 € / mp / lună

SPAȚIU COMERCIAL ULTRACENTRAL , pietonala ,clăd ...

Central, Timișoara

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

160 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

Vand parcela de Triplex xu urbanism

Central, Timișoara

817 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

2.100 €
/ lună 10.40 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial B dul Regele Carol

Central, Timișoara

202 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

3.000 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Spatiu comercial

Central, Timișoara

180 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

500 €
/ lună 0.21 € / mp / lună

inchiriez teren cu birou si magazie pe str alex ...

Central, Timișoara

2.332 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

16.500 €
/ lună 11 € / mp / lună

Vand 2 parcele teren intravilan FOLEA jud TIMIS

Central, Timișoara

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

300 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Timișoara

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

2.000 €
/ lună 10.20 € / mp / lună

Inchiriez teren 196 mp fost spalatorie auto can ...

Central, Timișoara

196 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

74.000 €
/ lună 99.73 € / mp / lună

Teren Mosnita Veche

Central, Timișoara

742 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

650 €
/ lună 9.42 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial stradal pe malul Beg ...

Central, Timișoara

69 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

0 €
/ lună

Spatiu 40 mp de inchiriat

Central, Timișoara

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand 3,19 ha teren arabil extravilan, Gavojdia/ ...

Central, Timișoara

31.941 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

73.500 €
/ lună 145.26 € / mp / lună

Teren zona premium, Padurea Verde

Central, Timișoara

506 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

150 €
/ lună 9.38 € / mp / lună

Inchiriez cabinet medical, de psihologie, fizio ...

Central, Timișoara

16 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren lac /baraj Ianova (Remetea Mare)

Central, Timișoara

11.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

19 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren pe malul Lacului Surduc

Central, Timișoara

3 camere
6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

5.675 €
/ lună
4.000 €
35.47 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Central, Timișoara

160 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

2.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Proprietar inchiriez spatiu

Central, Timișoara

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

130 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Teren intravilan Sag 1579 mp

Central, Timișoara

1.579 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

75 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Teren intravilan cu puz Giroc Timisoara

Central, Timișoara

501 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

200 €
/ lună 20 € / mp / lună

Inchiriez post

Central, Timișoara

10 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

200 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu pentru birou

Central, Timișoara

25 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în centrul Timișoarei, direct de la proprietari

Centrul Timișoarei este o zonă vibrantă, cunoscută pentru mixul său de istorie și modernitate, fiind un nod important de transport și comerț. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi despre spațiile comerciale disponibile:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 780 euro, cu oferte care încep de la 7 euro și pot ajunge până la 375.000 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 84 m², cu cele mai mici spații având 20 m² și cele mai mari ajungând până la 1.903 m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 44% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face ca Timișoara să fie o opțiune atractivă pentru antreprenori.