Proprietăți unice: 5
Proprietari: 5
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

60.000 €
/ lună 89.42 € / mp / lună

Teren cu autorizatie si proiect aprobat

Sânandrei

671 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare in Sanandrei

Sânandrei

19.862 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

49.000 €
/ lună 49 € / mp / lună

Gradina Sanandrei ultracentral

Sânandrei

1.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

70 €
/ lună 1.52 € / mp / lună

Teren de vanzare

Sânandrei

1.551 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

290 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Inchiriez teren sanandrei-timis

Sânandrei

2.611 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

42.000 €
/ lună 50.12 € / mp / lună

Teren intravilan 50 euro/mp

Dudeștii Noi

La ~5km distanță

838 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
12

200 €
/ lună 4 € / mp / lună

Inchiriez spatii depozitare DE LA 200 euro luna ...

Carani

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
9

1.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

spatii de inchiriat

Carani

La ~5km distanță

50 mp utili

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

2.200 €
/ lună 1.83 € / mp / lună

Proprietar inchiriez Abator cu 6400 mp teren in ...

Carani

La ~5km distanță

1.200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

800 €
/ lună 0.40 € / mp / lună

Teren de inchiriat

Carani

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

43.800 €
/ lună 69.86 € / mp / lună

Teren de Vanzare !

Carani

La ~5km distanță

627 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

24.000 €
/ lună 1.10 € / mp / lună

Vand teren 2,18 ha

Carani

La ~5km distanță

21.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

30 €
/ lună 1.76 € / mp / lună

Inchiriez loc de parcare garaj subteran

Aradului, Timișoara

La ~5km distanță

17 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

125 €
/ lună 6.94 € / mp / lună

Post de lucru disponibil in salon

Aradului, Timișoara

La ~5km distanță

18 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez teren servicii - locuinte 1937 mp zon ...

Aradului, Timișoara

La ~5km distanță

1.937 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

600 €
/ lună 15 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial, pretabil oricarei a ...

Aradului, Timișoara

La ~5km distanță

40 mp utili
30 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

1.000 €
/ lună
137 €
12.50 € / mp / lună

Proprietar Inchiriez SAD magazin 3 incaperi vit ...

Aradului, Timișoara

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

700 €
/ lună 5.60 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Aradului, Timișoara

La ~5km distanță

125 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 700 € și 850 €
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand doua terenuri in Calea Aradului

Aradului, Timișoara

La ~5km distanță

54.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

27 €
/ lună 0.21 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Calea Aradului (Z ...

Aradului, Timișoara

La ~5km distanță

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
3

60 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren de vanzare, 1515 mp, Cerneteaz, Timis

Cerneteaz

La ~10km distanță

1.515 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

400 €
/ lună 4.35 € / mp / lună

Inchiriez hala si locuri de parcare in curte in ...

Torontalului, Timișoara

La ~10km distanță

92 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

30 €
/ lună 2 € / mp / lună

Ofer loc parcare subteran calea Torontalului, c ...

Torontalului, Timișoara

La ~10km distanță

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

200 €
/ lună 0.36 € / mp / lună

Proprietar inchiriez teren 555mp intravilan Tor ...

Torontalului, Timișoara

La ~10km distanță

555 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

29 €
/ lună

ofer spre inchiriat 1 loc motocicleta in garaj ...

Torontalului, Timișoara

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

55.000 €
/ lună 106.59 € / mp / lună

Vand parcele teren casa Torontalului

Torontalului, Timișoara

La ~10km distanță

516 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

95 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren direct de la proprietar, zona Torontalulu ...

Torontalului, Timișoara

La ~10km distanță

2.420 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

300 €
/ lună 17.65 € / mp / lună

Birou de inchiriat Timisoara Piata Verde Parter ...

Torontalului, Timișoara

La ~10km distanță

17 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

70 €
/ lună 4.67 € / mp / lună

Proprietar inchirez Loc Parcare Zona Torontalul ...

Torontalului, Timișoara

La ~10km distanță

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

125.000 €
/ lună 183.02 € / mp / lună

Proprietar vand parcela teren cu autorizatie de ...

Torontalului, Timișoara

La ~10km distanță

683 mp teren