Proprietar
Proprietăți unice: 28
Proprietari: 2
Agenție

1 săptămână în urmă
2

46.990 €
/ lună 78.19 € / mp / lună

Teren de vanzare, ideal pentru construire, zona ...

Remetea Mare

601 mp teren
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
4

1.200 €
/ lună

Inchiriere hala Timișoara in cadrul Logico ...

Remetea Mare

Agenție

Mai mult de un an
4

20.700 €
/ lună 4.60 € / mp / lună

CTPark Timisoara, hale industriale, 0%comision, ...

Remetea Mare

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
5

124.000 €
/ lună 49.76 € / mp / lună

Teren intravilan 2492 mp, Bucovat

Remetea Mare

2.492 mp teren
1E
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

25.000 €
/ lună 1.67 € / mp / lună

Teren de vanzare, 15.000 M, Remetea

Remetea Mare

15.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

156.000 €
/ lună 7.80 € / mp / lună

Teren extravilan ,20.000 mp Remetea Mare-Ianova

Remetea Mare

20.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

135.000 €
/ lună 11.64 € / mp / lună

Teren intravilan Remetea Mare

Remetea Mare

11.600 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

609.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren 17.400 mp Remetea Mare Front 170 m la DN6

Remetea Mare

17.400 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

90.000 €
/ lună 63.74 € / mp / lună

Teren intravilan, 1412 mp, front stradal 20ml, ...

Remetea Mare

1.412 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

780.000 €
/ lună 75 € / mp / lună

Teren cu suprafata de 10.400 mp la intrare in R ...

Remetea Mare

10.400 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

1.210.000 €
/ lună 55 € / mp / lună

Teren intravilan Puz in aprobare 46 parcele Buc ...

Remetea Mare

22.000 mp teren
1E
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

45.000 €
/ lună 74.26 € / mp / lună

Remetea Mare-Teren Intravilan-Dipsonibil Imedia ...

Remetea Mare

606 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

135.000 €
/ lună 54.17 € / mp / lună

Bucovat-Teren pentru Servicii-La Sosea

Remetea Mare

2.492 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

26.100 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare cu toate utilitatil ...

Remetea Mare

522 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
6

59.250 €
/ lună 75 € / mp / lună

Remetea Mare - teren locuinte colective si serv ...

Remetea Mare

790 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

50.000 €
/ lună 4.17 € / mp / lună

Remetea Mare - teren extravilan agricol langa a ...

Remetea Mare

12.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

548.100 €
/ lună
609.000 €
13.50 € / mp / lună

Bucovat - Teren extravilan - Su: 40600mp - pote ...

Remetea Mare

40.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

45.000 €
/ lună 74.88 € / mp / lună

Teren se vanzare Remetea Mare,601Mp.

Remetea Mare

601 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

165.000 €
/ lună 55.04 € / mp / lună

AV677 Teren de VANZARE, cu PUZ in lucru, 8 parc ...

Remetea Mare

2.998 mp teren
1E
Agenție

3 luni în urmă
9

29.700 €
/ lună 55 € / mp / lună

Comision 0% Parcele de teren duplex sau individ ...

Remetea Mare

540 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

29.000 €
/ lună 58 € / mp / lună

Teren intravilan Bazosu Nou 500-700 mp cu utili ...

Remetea Mare

500 mp teren
1E
Agenție

3 luni în urmă
2

41.574 €
/ lună 57.98 € / mp / lună

Teren intravilan 716,8 mp

Remetea Mare

717 mp teren
Agenție

3 luni în urmă

42.000 €
/ lună 83.50 € / mp / lună

Teren pentru casa, Remetea Mare utilitati garan ...

Remetea Mare

503 mp teren
1E
Agenție

4 luni în urmă
6

34.707 €
/ lună 69 € / mp / lună

Terenuri Remetea Mare, cu toate utilitatile - 6 ...

Remetea Mare

503 mp teren
1E
Agenție

5 luni în urmă
1

197.200 €
/ lună 34 € / mp / lună

Teren intravilan de 5800 mp, la Asfalt zona Buc ...

Remetea Mare

5.800 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

25.000 €
/ lună 36.71 € / mp / lună

Teren intravilan in Remetea Mare

Remetea Mare

681 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
2

1.800 €
/ lună 0.18 € / mp / lună

Inchiriez teren 1 ha Calea Lugojului - A1

Remetea Mare

10.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

5.900 €
/ lună 0.98 € / mp / lună

Platforma betonata de inchiriat pana la 6000 mp ...

Remetea Mare

6.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
13

19.125 €
/ lună 4.25 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 4500 mp - Logistica - Produ ...

Ghiroda

La ~5km distanță

1E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
8

10.625 €
/ lună 4.25 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 2500 mp - Logistica - Produ ...

Ghiroda

La ~5km distanță

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Remetea Mare, Județul Timiș

Remetea Mare, situată în apropierea Timișoarei, beneficiază de o poziție strategică, având acces facil la rețeaua de transport din zonă. Această localitate este ideală pentru afaceri datorită dezvoltării economice și a cererii crescute pentru spații comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 6.000 euro, cu oferte care încep de la 1.200 euro și pot ajunge până la 20.700 euro.
  • Dimensiuni: Toate proprietățile disponibile au o dimensiune uniformă de 4.500 m², ceea ce le face ideale pentru diverse tipuri de afaceri.
  • Accesibilitate: Zona este considerată de lux, având un nivel de accesibilitate ridicat comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Construcții recente: Aproximativ 17% dintre spațiile comerciale sunt noi sau în fază de planificare, ceea ce oferă oportunități interesante pentru investitori.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 168 de zile, indicând o piață activă.

Remetea Mare reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale de închiriat, având un potențial ridicat de dezvoltare. Ești pregătit să îți extinzi afacerea? Explorează acum ofertele disponibile!